"Като две капки вода" - 4 сезон, 3 тема (21.03.2016 г. - 27.03.2016 г.)

  • 31 266
  • 549
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 9 865
Блю, не се сърди, просто почти във всяка тема се пита/отговаря по два пъти поне на този въпрос, че шоуто е с покани и не се продават билети. Идеята да се закове, не е насочена лично към теб като упрек, че си питала, по-скоро се шегувам. Интересува те - питаш. Нормално. Peace




# 496
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Мисля, че сега Геро може да блесне като добър актьор, какъвто е /гледала съм го в няколко постановки/. Ако не друго, ще е шоу.
На другите им се паднаха сравнително лесни неща - Калин прилича на Хю Лори, Прея е тъмна като Сийл, а и гласът й е по-плътен, Джулия ще се справи с Бионсе - това не й е най-трудната песен и т.н. Само дуетът не знам как ще пее Фреди, очаквам пародия.  Laughing

# 497
  • Мнения: 6 555
Низамов защо не си остана ментор  newsm78

# 498
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Да,повече ми харесваше.Сега съм разочарована от него.

# 499
  • Мнения: 4 690
Да,повече ми харесваше.Сега съм разочарована от него.
Абсолютно. Като ментор ми харесваше и дори в началото си мислех, че не е справедливо да участва, защото се получава все едно учителят да се състезава наравно с учениците, а то... Смятам, че Светльо имаше шанс да справи по-добре сам, Низамов изглежда има твърде много енергия и емоция и ги бълва наведнъж, при което всичко му се получава пародийно.

# 500
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Мисля, че дуетът този път може да се спрви добре, надявам се, де. Ако не се лигавят, може да им се получи. Досега образите им бяха такива, че пародията беше в кърпа вързана, този път е друго. Мисля, че ще успеят.

# 501
  • София
  • Мнения: 6 062
Като ментор ми харесваше и дори в началото си мислех, че не е справедливо да участва, защото се получава все едно учителят да се състезава наравно с учениците, а то...

Точно така е. Сега му се срива напълно авторитета на Низамов. Особено както изглежда, че няма да има шансове за високо класиране, а за победа да не говорим.
На мен мен ми допадаше много като ментор. Влагаше емоция, желание и супер ги нахъсваше.
Сега всичко се свежда до някакви лигавщини. Дано има развитие занапред.  Rolling Eyes

# 502
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Не мога да ги понасям двамата от дуета! Поотделно и в други "роли"- да, но не и в този формат, като дует!

Милица също можеха да ни я спестят този сезон! Харесвам я, но е излишна.

# 503
  • Мнения: 5 128
За съжаление, този "дует" ще направи много лоша услуга и на двамата  Confused
А на който от екипа му е хрумнало да го "сътвори", да си посипе главата с пелел  Naughty

# 504
  • Мнения: 7 848
Мисля, че дуетът този път може да се спрви добре, надявам се, де. Ако не се лигавят, може да им се получи. Досега образите им бяха такива, че пародията беше в кърпа вързана, този път е друго. Мисля, че ще успеят.
Е, голям си оптимист!

Все си мисля, че са за пълнеж и се лигавят умишлено. И не, няма да спрат. До сега във всички сезони е имало по един, двама за пародия.

# 505
  • Мнения: 4 696
Странно, но Светльо се отнася по - сериозно от Жоро, вторият все обръща нещата на пародия.

# 506
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Да разведря обстановката. Това е било точно преди една година  Joy

# 507
  • Sofia
  • Мнения: 26 577
Бяха страхотни като Тату...имаше и пародия,но много добре се справиха в пеенето и имитацията  Peace

# 508
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Честно казано, може би трябваше да пуснат Зуека и Рачков като дует, а да има нови водещи. Щеше да е по-свежарско шоуто  Wink

# 509
  • sofia
  • Мнения: 3 706
 Рачков и Зуека, нямат алтернатива. Като си представя останалите.... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт