"Като две капки вода" - 4 сезон, 3 тема (21.03.2016 г. - 27.03.2016 г.)

  • 31 267
  • 549
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: X
Рачков и Зуека са лицето на Капките, те правят 50% от шоуто, ако не и 51%.  Heart Eyes
Няма други водещи, които достойно да ги заменят. Забавни са, артистични, могат перфектно да замажат всеки гаф, извличат комичното от всяка ситуация, мисля, че често импровизират(по принуда), с една дума- професионалисти. Изобщо Халваджиян е заобиколен от професионалисти, то няма и как да е иначе. На много зрители Рачков и Зуека малко им поомръзнаха, защото от прекалено дълго време са на екран. Всеки образ, дълго експлоатиран, малко или много се поизтърква. Но пък без тях предаването ще осиротее.

# 511
  • Мнения: 5 128
Рачков и Зуека са лицето на Капките, те правят 50% от шоуто, ако не и 51%.   Heart Eyes
Абсолютно  Peace

# 512
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Даже си мисля, че ако те двамата бяха водещи на "И аз го мога", предаването щеше да има по-висок рейтинг.

# 513
  • Мнения: 13 207
Ами да, остана да ги махнат, ще има да плачем. Я как сега плачем за Халваджиян, а като помня как го оплюваха някои...

# 514
  • Мнения: 5 128
Маги изобщо не трябваше да се маха от мястото си в журито. По-скоро трябваше Дони да е в журито на Х-Фактор, докато Маги си стои чудесно в Капките. Шегите между него и водещите правят една трета от шоуто, покрай тях си стават цели скечове  Party Сега Дони само каже по някоя шега и дотам, не се получава онзи хумор както между Маги и Рачков/Зуека  Wink

# 515
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Само за тези, които в предишните сезони не са плюли Маги.  Wink

За да се опишат качествата на Маги Халваджиян, думите не стигат, но Зуека и Рачков поне се опитаха...

https://www.facebook.com/2kapki.voda/videos/vb.134914163339582/4 … ype=2&theater

# 516
  • Мнения: 5 060
И сценаристите са много добри.  Grinning

# 517
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Поздрав с Алла и Алла:



За мен има някакъв магнетизъм в този формат. Макс Галкин мога да го гледам хиляди пъти, многократно гледам и някои имитации от испанския формат. Има мноооооооооого добри превъплъщения.  Party

# 518
  • Мнения: 5 808
Низамов защо не си остана ментор  newsm78
И аз искам това!

# 519
  • Варна
  • Мнения: 2 768

Низамов защо не си остана ментор  newsm78
Той стана много популярен благодарение на капките и работи за Халваджян. Продуцентът си е мислел, че ще е интересен за зрителите, пък ѝ ще му излезе по-евтино да участва той, отколкото друг певец или актьор.

# 520
  • София
  • Мнения: 22 998
Здравейте!
Може да е смешно, но коя е Джулия Бочева? За мен е неизвестна!
Не знам какво хареса журито в изпълнението на Преслава като Тина Търнър. И на сценично поведение не го докара...
В този сезон ми харесва, че гримьори и фризьори повече се стараят.

# 521
# 522
# 523
  • Мнения: 460
Мисля че е ясно кой ще е победителя утре  Tired
Където и да отворя,включително сайта на Нова само за това пише-колко много се стараела и "тренирала" Преслава да влезе в образа на Лили Иванова  ooooh!
Еми не ми харесва пък,колкото и да я лансират,нито глас има,нито професионално поведение на сцената,само лиготии и чекнене  ooooh!
Миналата година пак ли така беше със Азис  newsm78
Amiamo пусни си някоя песен от сериала,много хубав глас и свежо излъчване има Джулия,ще се справи добре с Бионсе предполагам  Heart Eyes

# 524
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Досадно е, когато явно се побутва някой участник. Приемах спокойно участието на Преслава в началото. Но в никакъв случай не е тя звездата на сезона.  Naughty

Джулия:



https://www.youtube.com/watch?v=dgI_Fzn1OfQ

Много ми харесват песните, но аз ги свързвам със сериала, който много ми допадна.

Общи условия

Активация на акаунт