"Като две капки вода" - 4 сезон, 3 тема (21.03.2016 г. - 27.03.2016 г.)

  • 31 264
  • 549
  •   1
Отговори
# 525
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
На Преса случайно й се падна Лили Иванова, разбира се, както и Хю Лори на Калин. Той Хю Лори е един певец..., та така случайно някак се появи в "бутона на късмета"...   Mr. Green ... И ние не знаем, че наричат Калин българския Хю Лори.
Като две капки боза - Калин Врачански и Хю Лори

Е, поне песента е известна, не е като Боса нова, която някои нарекоха "най-неизвестната песен" ... hahaha  hahaha  hahaha
А Калин наистина не я знаеше, като му се падна, де.

Последна редакция: нд, 27 мар 2016, 14:59 от Ензим®

# 526
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На Преса случайно й се падна Лили Иванова, разбира се, както и Хю Лори на Калин. Той Хю Лори е един певец..., та така случайно някак се появи в "бутона на късмета"...   Mr. Green ... И ние не знаем, че наричат Калин българския Хю Лори.
Като две капки боза - Калин Врачански и Хю Лори

Даааааааам. А представяш ли си Калин като Лили Иванова и Преслава като Хю Лори?  newsm19

# 527
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
 Joy  hahaha  Joy
Ооо, да, чудесно би било!  Joy

# 528
  • София
  • Мнения: 22 996
Преслава никога не съм я харесвала! Sad И не смятам, че тя е най-голямата поп фолк звзда. И в този формат не е тя звездата!  Явно е закъсала финансово и я включват в различни риалити формати......
policaykata, благодаря!  bouquet Слушах няколко изпълнения  на Джулия, пее хубаво. Вече разбрах коя е... Embarassed

# 529
  • Мнения: 5 128
Не мисля, че е закъсала финансово, даже напротив. По-скоро се опитва да гради по-различен имидж  Rolling Eyes

# 530
  • Мнения: 460
Сериала наистина беше много добър,жалко че се скараха и го спряха,с глас им се смеех  Heart Eyes
Пак да си кажа,ако някой не ме е разбрал,искам да го видя Калин като жена,ама ако може да не е Лили,малко шанс поне му дайте  Mr. Green

# 531
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Не смятам, че по тази причина бутат Преслава в разни риалитита. Просто разчитат на това, че народът слуша/обича чалга, това им вдига рейтинга, а и броя на СМС-ите, естествено hahaha ...
И как Фънки изведнъж я захаресва... , хм. . Mr. Green

# 532
  • DE
  • Мнения: 9 068
Аз пък не видях да превъзнасят чак толкова Преслава. Коментарите във фейса са горе-долу като тук, повечето не са особено впечатлени.
Да, миналата година бе същото. Азис фалшивееше, пееше всичко като Азис и не бе толкова артистичен колкото се очакваше  Rolling Eyes

# 533
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Така де, но Фънки не си позволява лукса "да не знае" името на Преслава, а на Джулия - да. И това показва отношение. Харесвам Фънки, но не сляпо. И когато реши да демонстрира пренебрежение и високомерие, ме вбесява и имам желание да го попитам: "И на какво отгоре?".  smile3516

# 534
  • Мнения: 11 574
Аз също не бях чувала за Джулия, до преди участиетието й в Капките. Изглежда все още не може да се отпусне напълно, но ми прави впечатление, че много се старае. Надявам се най-накрая и на нея да й се падне някой благодатен образ от така или иначе нагласения бутон и да спечели някой от концертите. Всъщност аз нямам нищо против на участниците да им се "падат" подходящи образи и песни. Даже приветствам. Предпочитам да гледам добри имитации, вместо пародии, като предстоящото представяне на Геро като "Спайс гърлс".  Rolling Eyes Също така се надявам, че утре ще е последната гавра с Фреди за този сезон.

 
 

# 535
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521
Аз пък не видях да превъзнасят чак толкова Преслава. Коментарите във фейса са горе-долу като тук, повечето не са особено впечатлени.
Да, миналата година бе същото. Азис фалшивееше, пееше всичко като Азис и не бе толкова артистичен колкото се очакваше  Rolling Eyes
Ооо, напротив! Във фейса коментарите на чалга-феновете са абсолютна кочина. Похлупват всеки,който каже нещо негативно за чалгарката, колко е злобен, колко й завижда, как тя имала толкова много мъже а коментиращата нямала, затова завиждала Shocked Изброяват "великите" й награди (на списание Нов фолк и от тоя тип), абе изобщо най-великата българска певица.
А Преслава в общи  линии е средна работа. Любопитно ми е да я видя като Лили Иванова и ме е яд, че не й дадоха да пее някоя от големите, разгърнатите песни на Лили като "Ти сън ли си" например да я видим какъв вселенски вокал е.
Джулия я знам само от песните от сериала, може би играе в някой театър, но да я гледат привилегия имат столичани. Ето затова влизат млади артисти и певци в подобни формати - за да ги опознае публиката. Иначе как да стане?

# 536
  • Мнения: 5 989
Да подсетя продуцентите/ако четат БГ мама/ , че на Геро е добре да му се "падне" Демис Русос.

# 537
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Само защото Геро е дебел ли? Демис, Светла му памет, е труден за имитиране, не е по възможностите на Геро.

# 538
  • Мнения: 5 989
Постоянно подчертават,че пеенето не е най-важното. Значи Геро, като добър актьор, ще имитира добре Демис Русос. Не говоря за пеене. А като му се пада нещо тип Спайс гърлс се получава пародийно.

# 539
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Не знам дали пеенето не е най-важно, но съм забелязала, че тези, които откровено не могат да пеят, пеят фалшиво (като Джуджи, Нона), все са последни в класацията.
Дразнещо е, когато не оценят наистина доброто изпълнение - например Поли като Йорданка Христова. Не мога да им го простя, никога. Twisted Evil
А когато мъж имитира жена, трудно може да избяга от пародията, много.

Общи условия

Активация на акаунт