SUPERNATURAL: This show makes sense, I swear!

  • 39 000
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
Да се страхува - не, да е отегчен - да.
Нямам търпение Той да се изправи срещу Нея.  Laughing

# 676
  • Мнения: 6 390
Няколко от промо снимките за 11.21 "All In The Family":





# 677
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
Амара.  Heart Eyes
Кой е дядото с очилата?

# 678
  • София
  • Мнения: 412
Здравейте, момичета! Леле , не съм писала от повече от година сигурно  Embarassed
Ама сега не се сдържах! Много съм доволна от епизода, хареса ми и не го усетих кога свърши... Чък знаех, че е Бог от момента, в който се появи, щастлива съм, че най-после се разкри и пред героите в сериала  Laughing Поздравявам всички ви с днешния празник, много се радвам, че тук си цари същото прекрасно настроение и цвят! Надявам се да ми остава време за четене и писане, ама все така си се надявам за съжаление Sad

# 679
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
КитиHug наминавай когато можеш.

# 680
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 740
Kitty, Welcome back! Не се познаваме, тук съм от скоро, но стискам палци да ти остане време за четене и писане!

Весели празници!  bouquet

Имам въпрос: Какво прави тя на Кас?!




А сега?

Последна редакция: пт, 06 май 2016, 17:05 от dimi1013

# 681
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
Не се вижда.

# 682
  • София
  • Мнения: 412
Благодаря за топлото посрещане  Hug

И аз не виждам какво му прави, ама не ми харесва  #Cussing out

# 683
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
Сега да.
Опитва се да измъчва Луци, ще спасят Кас в следващия епизод.  Laughing

# 684
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 740

  Обещаваш ли?  Praynig

# 685
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
Абе ще го спасят.
Не ми се вярва да убият Кас. Laughing
Иначе идвам.  smile3540

Да се похваля.  bowuu
Скрит текст:
Горда мама съм на момиченце - 3.200 - 54 см. Манекенка направо. ММ не може да си намери място от кеф. Какво ще прави с 3 жени вкъщи не знам, да му мисли. Опора ще има единствено от котарака.  Joy Снощи се роди. Много повече боли операцията от първия път, не мислех, че ще е така. Но поне си издействах лаптопа да не скучая. Laughing Бебето спи, мен ме натъпкаха с обезболяващи. Crossing Arms

Последна редакция: сб, 07 май 2016, 11:27 от Ивекс

# 686
  • Мнения: 99
Ивекс йее честитоо  bouquet Пожелавам на теб и на малката мома и таткото само хубави и щастливи моменти.Родена на такъв голям и светъл празник,ще бъде много много смела  hug

А сега за новия еп...мммхм наистина много добър.Целият диалог между Метатрон и Бог беше добре изпипан.Хем имаше комични моменти, хем много истини се казаха.За първи път да видим Метатрон в една добра светлина.  Laughing Като гледам снимката със Сам и Кас предполагам,че след срещата с Бог малко се  е поокопитил.Дано и занапред да помага.Само предполагам,но като гледам от снимката си мисля,че Кас се е ''събудил''.

# 687
  • Мнения: 32 247
Иве,
Скрит текст:
честито  newsm51 Жива и здрава да е и вие покрай нея  Hug
Сега вече нямаш право да се оправдаваш, че корема ти пречи да видиш нечии прелести  Naughty Joy

# 688
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
Благодаря Ви.  bouquet
Скрит текст:
Сега вече нямаш право да се оправдаваш, че корема ти пречи да видиш нечии прелести  Naughty Joy
Скрит текст:
Да, нали това и чаках.  bowuu hahaha

# 689
  • Мнения: 32 247
 Joy Ах ти палавнице  Joy
Скоро ще чакам да кажеш, че чакаш трето  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт