Италия 150

  • 71 086
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 745
Алекса, ами като ти направят скенер, ще ти кажат със сигурност какви импланти са подходящи за теб. Костта е с различна устойчивост/плътност за всеки индивид и съответно импланта е с различна дебелина и дължина. Но това се установява в зъболекарския кабинет. Така че първо виж,пък после се притеснявай Hug И аз винаги съм се стряскала, че ще ми изпилят  още два зъба,за да ми сложат един. Но според мм,при пародонтоза е дори препоръчително (в моят случай имам предвид),защото с обличане с капсули зъбите стават по-устойчиви и не се клатят.
Barbabeau,ами аз точно това имах предвид. На мен ми се струва,че тази добавка към закона за пътното движение е от около 5 години официално в Италия newsm78 Ама може и да съм в грешка. Ще проверя Peace

# 736
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 745
За изпреварване то от дясно намерих коментари от 2012_та и то само за автостради с три платна newsm78 Barbabeau, май и твоята информация е само за магистрала!
П. С. Изследването със скенер и евентуален план за зъбни импланти е безплатен. Поне тук е така. На север не знам как стои въпросът с подобни прегледи newsm78

# 737
  • MI
  • Мнения: 11 803
Заповядайте в новата тема  Simple Smile Видях че сме стигнали 50та страница...
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=942759.msg33744989&utm … Mails#msg33744989

Последна редакция: вт, 20 сеп 2016, 22:12 от nelig

# 738
  • IT
  • Мнения: 3 704
Данилу, аз съм в Рим, ама не знам другата седмица ще ходя на зъболекар и ще видим, че имам и тякви други зъби, които съм правила, ама така са правени, че ......

# 739
  • Мнения: 402
Момичета от чентро Италия , ПИШЕТЕ !!!!

Как сте ???

 Sad Thinking Rolling Eyes

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 740
  • Мнения: 19 487
Моля, пишете какво става там, синът ми е в Болоня и съм притеснена, няма връзка по телефона.

# 741
  • IT
  • Мнения: 3 704
При нас в Рим се поусети доста. Има удна майка от класа на детето и са в Арецо и друга в Перуджа и казаха, че е било мноого силно. От Норча гледах по телевизията от чентро сторико бая паднали сгради има.  Това е старята тема

Общи условия

Активация на акаунт