Спомени и впечатления за социализма в България

  • 490 294
  • 11 975
  •   1
Отговори
# 10 920
  • Мнения: 24 467
Не ви ли омръзна вече!
Така преди време в една друга тема в Сирената се бяхте впили като кърлежи. Каквото и да кажеше, веднага се преиначаваше и следваше едно дебнене, извъртане, репликиране, обиждане и подигравки страници наред.
Ако ще си говорим за соца, да си говорим. За Абсурт не ми е интересно. Нито е нужно.

Когато човек няма какво да каже по темата, го обръща на клюки за хората. Който каквото може.
Клюкарник е, все пак!  Laughing

# 10 921
  • Мнения: 22 036
Мдаа, точно това любимата ви Абсурт прави, ама явно, когато тя го прави ви е ок.

# 10 922
  • Мнения: 24 467
Не знам кой на кого тук е любим, аз не ви влизам в семейните разправии и не ви следя емоциите. Затова и имена не соча. Просто констатирам какво се случва, когато човек се е изчерпал тематично. Или пък когато просто няма какво да каже по дадена тема, но пък му се иска да говори нещо. Като не може по нея - дава според каквото му падне и на където го влече.  Hug
Най-лесно е чисто по клюкарски да се обсъждат останалите на лична основа. Това вече всеки го може и много напъни не се искат.

# 10 923
  • Мнения: 22 036
Не е на лична основа, от моя страна, а на фактология, която на защитниците на соца им липсва. Съфорумка ми прати линк към документален филм за събитията 89, който ме доведе до филми за 82-86, 91-93.

Доста интересно е и е факт, че комунистите са докарали икономическите катастрофи - две на брой, както и "прекрасния" мутренски период. Баш по времето, по което, Абсурт се е сдобила с още две жилища.

# 10 924
  • Мнения: 24 467
Не знам, казах в чужди семейни отношения не се меся и не знам кой на лична основа реагира и кой - на посредническа.
Споделих това, което мисля. На толкоз много неотносима към темата плява една горница мисля няма много да натежи. Още повече, че в тази тема до тук почти всеки мой пост беше споделен спомен за времената, за които се пита. Позволявам си това малко прегрешение и аз накрая.

# 10 925
  • Наблизо
  • Мнения: 6 208


Доста интересно е и е факт, че комунистите са докарали икономическите катастрофи - две на брой, както и "прекрасния" мутренски период.

А пък Царството - 3 национални катастрофи,киото са и много големи икономически такива.

# 10 926
  • Мнения: 22 036
Това го прочете някъде назад и не спираш и без връзка да го повтаряш.

Преди това е било османското, преди него раздробяването на империята, а преди това притчата за стрелите. Найде се оттегли с книжките и ела, когато имаш нещо да кажеш.

# 10 927
  • Другата България
  • Мнения: 37 710
Темата отдавна е за ключ, но вече е тотално изтрещяване и изпростяване на моменти.
Не знам модератори и админи надничат ли, но аз лично вече нямам желание да се включвам, дори и да ми се иска понякога.
Не ви ли омръзна вече!
Така преди време в една друга тема в Сирената се бяхте впили като кърлежи. Каквото и да кажеше, веднага се преиначаваше и следваше едно дебнене, извъртане, репликиране, обиждане и подигравки страници наред.
Ако ще си говорим за соца, да си говорим. За Абсурт не ми е интересно. Нито е нужно.

Когато човек няма какво да каже по темата, го обръща на клюки за хората. Който каквото може.
Клюкарник е, все пак!  Laughing
Така е, но...много ниско се пада, и е грозно, и е жалко, и е смешно.

# 10 928
  • Мнения: 22 036
Как пък не скачате, когато Абсурт говори пълни глупости, кълне, развихря се и лъже?

# 10 929
  • Мнения: 24 467
Ако я видя да "кълне" и обижда и нея ще докладвам. Вие ако сте чели, защо не сте писали на модератор? Колкото пъти отворя темата, толкова пъти попадам на неадекватности.
И пак да напомня, че трудно нещо е четенето - аз имена не съм писала. Пиша констатации.😎
Който се познае - сигурно е имал право.

# 10 930
  • Мнения: X
Даун наистина прекали.
Nevena, не знам кога за последен път си видяла Овча купел. Миналото лято до нашия блок направиха уникално красива и полезна градинка с пейки, сладки оградки, тревичка, кошчета за отпадъци. Да, трудно е, но не сравнявай България с Франция. Ние сме 100 години назад и 50 години наляво все пак. Да не се повтарям...

# 10 931
  • Мнения: 22 036
Аз лично, вече я докладвам. За това и не и виждаш простотиите, вероятно.

С кое Фри?

# 10 932
  • Мнения: X
С тона и към Бюти и към абсурт, нека да бъдем културни и толерантни все пак и да не падаме до нивото на някои...

# 10 933
  • Мнения: X
 Нездравият интерес на Down Under към живота и делата на АбсурТ е типично по социалистически. Още малко и един другарски съд ще и спретне. Down Under, не ти ли писна да се занимаваш с пералнята и апартаментите на АбсурТ. Кадърна е, купила си е апартаменти, дай Боже всекиму. Много завист и много надничане в чуждото канче демонстрираш. И разбрахме вече, че зад всички злини днес според теб стои соцът. Нищо, че желязната завеса падна преди 30 години и вече от 11 години сме в ЕС и сме декларирали, че България споделя демократичните евроатлантически ценности.

# 10 934
  • Мнения: 22 036
Моля? Аз към тях не съм имала тон. Абсурт ме следи и говри глупости непрекъснато. Бщти само клакьорства.

Хайде малко ако се опитваш да арбитърсваш, което е нелепо, но... да проследиш творчеството на "дамите"..

Не Моралке, не мо писна, както и на нея, явно не и писна, но така и не обясни как соца и е помогнал да се сдобие в жилища за децата си и как е по-гадно сега, когато те имат възможност да пътуват, докато по соца, Париж, щяха да гледат през крие макарон.

О, както и ти торбички от супермаркетите.

Общи условия

Активация на акаунт