Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 36

  • 115 414
  • 754
  •   1
Отговори
# 435
  • Бургас
  • Мнения: 16 314
И аз се включвам в търсене на крем за лице.На 35г съм с мазна кожа.търся лек крем,може и с анти ейдж ефект...Приемам препоръки и съвети
И аз съм като теб с мазна кожа,но съм на почти 37г.
Взех си кремовете на Ейвън Reversalist,червената опаковка.
Много добре ми паснаха на кожата. Изобщо не ми омазняват. Попиват страхотно.
Аз по принцип в топлите месеци,ми и кошмар да сложа крем на лицето си....ужасно ми се омазнява.
За сега нямам такъв проблем.
Ако искаш вземи мострички да го пробваш.

# 436
  • Варна
  • Мнения: 147
Ето този Тоник с матиращ ефект Essence си кyпих преди няколко дни и засега ми допада доста! Ето го описанието мy "Бори се срещу появата на неприятните пъпки и черни точки върху лицето ти. Тоникът е с дълготраен матиращ ефект, благодарение на пудрата включена в състава му."...

Аз в момента ползвам този крем за лице от същата серия и съм доволна. Матира добре, на опаковката пише, че може да се ползва и като база. В комбинация с други продукти бих казала, че се справя и добре с пъпките, но там сякаш не е толкова силен.

# 437
  • Мнения: 5 128
А нещо ефективно за избелване на кожата да препоръчате? Имам зачервен участък над устната от един херпес вече няколко седмици, явно няма да мине от само себе си, трябва да го мажа с нещо  newsm78

# 438
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
А нещо ефективно за избелване на кожата да препоръчате? Имам зачервен участък над устната от един херпес вече няколко седмици, явно няма да мине от само себе си, трябва да го мажа с нещо  newsm78
Пробвай с крем "Здраве". Peace

# 439
  • Мнения: 679
Ето този Тоник с матиращ ефект Essence си кyпих преди няколко дни и засега ми допада доста! Ето го описанието мy "Бори се срещу появата на неприятните пъпки и черни точки върху лицето ти. Тоникът е с дълготраен матиращ ефект, благодарение на пудрата включена в състава му."...

Аз в момента ползвам този крем за лице от същата серия и съм доволна. Матира добре, на опаковката пише, че може да се ползва и като база. В комбинация с други продукти бих казала, че се справя и добре с пъпките, но там сякаш не е толкова силен.

Благодаря! Ще го взема, дано да го има на ДМ!

Карина, ако е от херпес, сигyрно е белег. Или? С нещо за белези мажи. Крем Витасин или Цикатридина нещо си - на позната белегът от операция доста избледня.

# 440
  • Мнения: 5 128
Не стои като белег, ами като по-зачервен участък, ама е неприятно, защото е точно над устната и си го виждам постоянно. Яд ме е защото тъкмо нацелих правилните за мен козметични продукти за лице и като цяло кожата ми е добре почистена, подхранена, със здрав вид, изравнен тен, с изключение на този участък Crossing Arms

# 441
  • София
  • Мнения: 718
А нещо ефективно за избелване на кожата да препоръчате? Имам зачервен участък над устната от един херпес вече няколко седмици, явно няма да мине от само себе си, трябва да го мажа с нещо  newsm78
Пробвай с крем "Здраве". Peace

И при мен крем Здраве помага за леки белези,доволна съм също и от Ахромин.

# 442
  • Мнения: 5 128
Благодаря ви  Hug

# 443
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
И аз се включвам в търсене на крем за лице.На 35г съм с мазна кожа.търся лек крем,може и с анти ейдж ефект...Приемам препоръки и съвети
На Билка има крем за лице с мавруд,хем е лек и не омазнява,хем има анти ейдж съставки.Набързо накупих всички продукти от серията,защото се влюбих в аромата.
П.П, Аз съм на 33,с мазна кожа

# 444
  • Мнения: 1 520
Доволна съм от парфюма Suddenly - марка на магазин Лидл.
Много бюджетен аромат, който по нищо не отстъпва по качество на много по-скъпите парфюми Heart Eyes
Вече се предлага в два варианта - Suddenly Madame Glamour и Suddenly Diamonds.



Скрит текст:






Последна редакция: пт, 29 апр 2016, 17:03 от krem-karamel

# 445
  • Мнения: 5 128
Скрит текст:
А нещо ефективно за избелване на кожата да препоръчате? Имам зачервен участък над устната от един херпес вече няколко седмици, явно няма да мине от само себе си, трябва да го мажа с нещо  newsm78
Пробвай с крем "Здраве". Peace

И при мен крем Здраве помага за леки белези,доволна съм също и от Ахромин.
Този крем Ахромин къде са продава? В аптеките само ли или го има в масовите магазини за козметика?

# 446
  • Мнения: X
Mоля да ми кажете хубави ли са ексфолианта за крака на Авон и охлаждащите им спрейове? И пилата им за пети  Rolling Eyes .Не съм запозната с техните продукти много.Наскоро започнах да си взимам някакви дреболийки от тях .

# 447
  • София
  • Мнения: 718
Скрит текст:
А нещо ефективно за избелване на кожата да препоръчате? Имам зачервен участък над устната от един херпес вече няколко седмици, явно няма да мине от само себе си, трябва да го мажа с нещо  newsm78
Пробвай с крем "Здраве". Peace

И при мен крем Здраве помага за леки белези,доволна съм също и от Ахромин.
Този крем Ахромин къде са продава? В аптеките само ли или го има в масовите магазини за козметика?
Продава се в аптеките,струва около 1 лв,доколкото си спомням.

# 448
  • Мнения: 19 108
Mоля да ми кажете хубави ли са ексфолианта за крака на Авон и охлаждащите им спрейове? И пилата им за пети  Rolling Eyes .Не съм запозната с техните продукти много.Наскоро започнах да си взимам някакви дреболийки от тях .

Аз го имам ексфолианта за крака. Харесва ми, но всъщност подобен продукт на друга марка не съм ползвала, че да мога да направя някакво сравнение дали има по-добри от него.

# 449
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 790
Миналата седмица си купих хидратираща маска за суха кожа и тоалетно мляко от Лидл с марката Cien. Вчера пробвах и двете, но не са подходящи за моята чувствителна кожа. Подарявам едното саше от маската и млякото, ползвано веднъж.

Общи условия

Активация на акаунт