Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 36

  • 115 373
  • 754
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 24 349
Този крем Ахромин къде са продава? В аптеките само ли или го има в масовите магазини за козметика?
В Елитис го има

# 451
  • София
  • Мнения: 3 457
И аз се включвам в търсене на крем за лице.На 35г съм с мазна кожа.търся лек крем,може и с анти ейдж ефект...Приемам препоръки и съвети
На Билка има крем за лице с мавруд,хем е лек и не омазнява,хем има анти ейдж съставки.Набързо накупих всички продукти от серията,защото се влюбих в аромата.
П.П, Аз съм на 33,с мазна кожа
Благодаря! Днес си взех крема на билка.Ще го пробвам, пък дано остана доволна.Не пише възраст,за която е подходящ... newsm78 Съдържа и колаген и се ползва сутрин и вечер. А мислех че купувам дневен крем...Дали не съм взела нещо друго?

# 452
  • Мнения: 814
Някой има ли отзиви за този крем на Биотен?С много суха кожа съм и търся нещо с по-мазна текстура.
Скрит текст:

# 453
  • Мнения: 679
Днеска си кyпих измиващ гел Essence и кремът за лице, който Сисенцето показа (ето го)

Гелът е страхотен, кожата ми стана мека, с yсещане за свежест и чистота, но без да е като прекалено изчеткана, каквато я чyвствам с дрyги измивни гелове.
Кремът не ми понесе - почна да щипе и пари, но на мен кожата на лицето ми по принцип е чyвствителна.

Кyпих си и Cottage Peach Лосион за Тяло, но още не съм го пробвала.

# 454
  • Мнения: 5 128
Намерих го в аптека, дано да има ефект  Peace

# 455
  • Мнения: X
~Karina~ , не знам дали знаеш, но кремове против пигментни петна, като Ахромин, се ползват само в студеният сезон  Peace, иначе може да предизвикат по-силна пигментация...ако ще го ползваш сега, задължително фактор 50 отгоре  Peace

# 456
  • Варна
  • Мнения: 147
Днеска си кyпих измиващ гел Essence и кремът за лице, който Сисенцето показа (ето го)

Гелът е страхотен, кожата ми стана мека, с yсещане за свежест и чистота, но без да е като прекалено изчеткана, каквато я чyвствам с дрyги измивни гелове.
Кремът не ми понесе - почна да щипе и пари, но на мен кожата на лицето ми по принцип е чyвствителна.

Кyпих си и Cottage Peach Лосион за Тяло, но още не съм го пробвала.

Много съжалявам, че се е получило така  Confused

# 457
  • Мнения: 5 128
~Karina~ , не знам дали знаеш, но кремове против пигментни петна, като Ахромин, се ползват само в студеният сезон  Peace, иначе може да предизвикат по-силна пигментация...ако ще го ползваш сега, задължително фактор 50 отгоре  Peace
В аптеката са казали на мъжа ми, като го купувал, да се използва само вечер именно защото не било добре да се излага намазаната зона на кожата на пряка слънчева светлина. И аз затова ще си слагам само вечер вкъщи.

# 458
  • Мнения: 4 569
Показания Лидълски парфюм колко време изтрайва? Каква му е цената?

# 459
  • Мнения: 35 968
Показания Лидълски парфюм колко време изтрайва? Каква му е цената?

10 или 12 лв. за 50 мл. и е траен, усеща се цял ден
имитация на Коко Мадмоазел едп на Шанел, харесвма самата имитация и съм я пръскала макар, че не докапчих флакона /омръзна ми, защото съм изпръскала много и от оригинала/

дами, избелващи кремове /пилинг с киселини и т. н./ не се ползват при силно слънце дори и само нощем
вашата цел е с тях да "нараните" кожата си и при обновяването си тя да бъде различна
да, ще получите различна кожа, но просто в по-лошо състояние
кожата регенерира за 28 дни
мислите ли, че ако се намажете в 10 вечерта с избелващ крем на сутринта в 8 часа ще бъде безопасно за нея да излезете вън дори и да е защитена с 50 спф?
нощното мазане е измислено най-вече от консултантки, които искат да продадат стоката си, но кожата на лицето ви си е ваша, пазете си я

пп никого не задължавам с мнението си и не целия то да предизвиква спор  Peace

# 460
  • Мнения: 5 386
И аз така знам- от късна есен до февруари- се мажат избелващите кремове, хич не са безобидни, някои дори не бива да се ползват  паралелно с кремове с Ретинол, а повечето антиейдж кремове са точно с ретинол.Така че, не се подхлъзвайте по съвети. Спрете избелващите. Не им е времето сега.
 Аз имам Мелабел форте , който забравих да измажа зимата и сега го хвърлям-няма да издържи до есента. Отворих го 2015 г.

# 461
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
И аз се включвам в търсене на крем за лице.На 35г съм с мазна кожа.търся лек крем,може и с анти ейдж ефект...Приемам препоръки и съвети
На Билка има крем за лице с мавруд,хем е лек и не омазнява,хем има анти ейдж съставки.Набързо накупих всички продукти от серията,защото се влюбих в аромата.
П.П, Аз съм на 33,с мазна кожа
Благодаря! Днес си взех крема на билка.Ще го пробвам, пък дано остана доволна.Не пише възраст,за която е подходящ... newsm78 Съдържа и колаген и се ползва сутрин и вечер. А мислех че купувам дневен крем...Дали не съм взела нещо друго?
Не,същото кремче е.Дано ти хареса,при мен видимо изглажда кожата.

# 462
  • Мнения: 5 128
Значи се връщам в изходна позиция или поне на варианта за крем Здраве. Благодаря ви за съветите, със сигурност не искам да си докарам по-лошо положение от това, което е в момента. Просто искам да изчистя проблема, не е приятно (поне за мен) за гледане. 

# 463
  • Мнения: X
Aз пак с въпрос изпробвали ли сте тези кремове? Ако да какви са ви отзвивите .
http://www.nivea.bg/products/face-care/essentials-all-skin-types … emish-moisturizer
http://www.nivea.bg/products/face-care/q10plus/q10plus-anti-wrin … -combination-skin

# 464
  • Мнения: 888
И двата крема на Нивея съм пробвала. Точно тези двата не ми допадат. Първия е със странен неприятен аромат, иначе добре хидратираше без да е много тежък.
Вторият ми беше мазен за комбинираната ми кожа, но като нощен е добър.

NIVEA - CELLULAR ANTI-AGE ДНЕВЕН КРЕМ - този е страхотен и като формула, и като действие, и аромата е приятен!

Общи условия

Активация на акаунт