Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 36

  • 115 476
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 706
По Ваша препоръка си бях взела шампаон за суха / увредена коса на Жая, на Лореал и нa Orzene + маски , нооо ефект няма : ( Така че моля споделете за други ефикасни продукти за суха, изтощена , заплитаща се коса

Тези двете харесвам. Особено с макадамията. Страхотна маска за под 3лв.

# 31
  • Мнения: 2 836
По Ваша препоръка си бях взела шампаон за суха / увредена коса на Жая, на Лореал и нa Orzene + маски , нооо ефект няма : ( Така че моля споделете за други ефикасни продукти за суха, изтощена , заплитаща се коса
И аз съм със същия проблем...От известно време ползвам олио за коса на Балеа от серията с арган. Много съм доволна  Hug 5,99 лв. е цената. Можеш да го погледнеш  bouquet

Мерси, ще пробвам и също маските за под 3 лв  bouquet

# 32
  • Сoфия
  • Мнения: 295
По Ваша препоръка си бях взела шампаон за суха / увредена коса на Жая, на Лореал и нa Orzene + маски , нооо ефект няма : ( Така че моля споделете за други ефикасни продукти за суха, изтощена , заплитаща се коса
И аз съм със същия проблем...От известно време ползвам олио за коса на Балеа от серията с арган. Много съм доволна  Hug 5,99 лв. е цената. Можеш да го погледнеш  bouquet
как го ползваш...на суха коса ли?

Ами на опаковката пише на почти изсушена / леко влажна коса да се втрива. Слагам съвсем мъничко и
 съм много доволна. От както го ползвам не съм използвала никакви кристали за коса  bouquet

Иначе използвам и показана маска с макадамия - доволна съм  bouquet

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 40 910
По Ваша препоръка си бях взела шампаон за суха / увредена коса на Жая, на Лореал и нa Orzene + маски , нооо ефект няма : ( Така че моля споделете за други ефикасни продукти за суха, изтощена , заплитаща се коса

Тези двете харесвам. Особено с макадамията. Страхотна маска за под 3лв.
Скрит текст:
Втората съм я ползвала,без резултат..

# 34
  • Мнения: 2 706
Zlatna_ribka, с макадамия е под 3лв. Другата с розов еликсир е 5лв. Надявам се да ти харесат.
Продуктите за коса са много индивидуални като действие. Зависи от нуждите на косата.

# 35
  • Мнения: 2 826
В момента тази с Макадамията е 1,88 лв. в Лили с талон за отстъпка от списанието. И аз я загледах и мисля да си я взема.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 40 910
В момента тази с Макадамията е 1,88 лв. в Лили с талон за отстъпка от списанието. И аз я загледах и мисля да си я взема.
ама в Лили кви са цените на парфюмите Naughty

а от показаните гел-лак без изпичане,купували ли сте?
п.п.не видях маската в каталога.

Последна редакция: чт, 24 мар 2016, 12:23 от mystic woman

# 37
  • Мнения: 2 826
В момента тази с Макадамията е 1,88 лв. в Лили с талон за отстъпка от списанието. И аз я загледах и мисля да си я взема.
п.п.не видях маската в каталога.

# 38
  • София
  • Мнения: 965
Знам, че спасение няма и е дискурирано хиляди пъти из нета, но мога ли да помоля за идейки за мазна коса. Косата ми се омазнява и трябва да я мия през ден или всеки ден. Пробвам какво ли не...и никакъв резултат. Моля ако някой има същите проблеми да сподели Hug

# 39
  • Мнения: 18 036

Аз я взех за около 5  newsm78, в нашия скъп град, чак се учудвам  Rolling Eyes
Много по- добра е от на Avon, много удобна форма, страхотна е  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 117
Да питам очните линии на Лореал как са? Търся си черна, наситена и най-вече да не ми се размазва на така или иначе мазните клепачи... Имам база на Сефора, но май вече не съм доволна от нея... Беше хубава в началото, но като че ли нещо не се спогаждаме вече... Sad
Точно и аз се занимавам с проучване тези дни на очни линии и съм решила сега да си взема гел очна линия на Есенс към 6лв е някъде. Много добри отзиви чета за нея. Аз до сега съм ползвала тип писалка, доста удобна за нанасяне Simple Smile Последно ползвах на Golden rose пак е някъде около 6лв, доволна съм, наситена е, но бързо ми изсъхна. Остава само да си намеря четка и да се науча да работя с нея Simple Smile Аз също съм фен на Лореал, но те нали са по-скъпички и не са много подходящи за темата Simple Smile

# 41
  • Мнения: 3 748
аз също съм с мазни клепачи, и ползвах база на есенс за сенки , ами не ми се получава и се отказах от сенките, но очна линия ползвам без база и няма проблем, ползвам на Голдън роуз и Евелин, и двете си стоят идеално

# 42
  • София
  • Мнения: 38 898
Аз имам на Есенс тип писалка - страхотна е.

# 43
  • Мнения: 4 770
Знам, че спасение няма и е дискурирано хиляди пъти из нета, но мога ли да помоля за идейки за мазна коса. Косата ми се омазнява и трябва да я мия през ден или всеки ден. Пробвам какво ли не...и никакъв резултат. Моля ако някой има същите проблеми да сподели Hug
Здравей! Щом се налага миене всеки ден или през ден, значи трябва да се лекува скалпът. Някои шампоани пресушават косата, което при теб е предимство, освен ако не си със сухи краища. По-добре е да се ползва мек шампоан, колкото често е нужно, отколкото по-агресивен, който засилва омазняването. Но само с козметика, дори и медицинска не може да се реши изцяло проблемът. Трябва да се намали стресът, да се поддържа здравословно меню, да се изчисти организма от токсини и т.н. Не съм привърженик на съвета за по-рядко миене, защото се запушват порите и може да се появят други проблеми. От натуралните средства може да пробваш обливане на косата с лимонов сок след измиване, маски с хума или някоя билкова рецепта. В ароматерапията също има интересни рецепти. Аз също съм с мазни корени, които обаче не личат заради къдравата коса и съм забелязала, че проблемът се влияе много от общото състояние на организма. По-малко стрес и повече спорт + пълноценно меню = по-здрава и красива коса във всяко отношение. Е, и по-здрава и красива жена като цяло, разбира се. Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 718
Не знам до колко е подходящо за тази тема,но все пак да попитам, има ли някой впечатления от новата очна линия на Лореал?Писецът и изглежда доста удобен.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт