Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 36

  • 115 430
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 24 469
Налага се да купя шампоан оцветител, а нямам идея каква марка. Бихте ли ми препоръчали

# 46
  • Мнения: 2 836
Налага се да купя шампоан оцветител, а нямам идея каква марка. Бихте ли ми препоръчали
от Елитис бях взимала един в синичко шише ( марка не помня)  -  много разнообразни цветове има  Peace

# 47
  • Мнения: 21 282

От този продукт ,помогна ми да залича подкожна пъпка.
Цена около 3 лв  Peace

# 48
  • Мнения: 1 271
По Ваша препоръка си бях взела шампаон за суха / увредена коса на Жая, на Лореал и нa Orzene + маски , нооо ефект няма : ( Така че моля споделете за други ефикасни продукти за суха, изтощена , заплитаща се коса
Препоръчвам този шампоан и балсам:
http://pesteliv.com/product/12518/garnier-fructis-repair-shine-3 … mpoan-250-ml.html
http://www.endymarket.com/product/1383/garnier-fructis-repair-sh … a-kosa-200ml.html

# 49
  • Мнения: 9 991
Знам, че спасение няма и е дискурирано хиляди пъти из нета, но мога ли да помоля за идейки за мазна коса. Косата ми се омазнява и трябва да я мия през ден или всеки ден. Пробвам какво ли не...и никакъв резултат. Моля ако някой има същите проблеми да сподели Hug

Шампоани с хума знам, но моята не е мазна и не е личен опит.

# 50
  • Мнения: 24 469
Налага се да купя шампоан оцветител, а нямам идея каква марка. Бихте ли ми препоръчали
от Елитис бях взимала един в синичко шише ( марка не помня)  -  много разнообразни цветове има  Peace
bouquet

# 51
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Лисе от аптека ли си купи кремчето или от дрогериите? Къде да го търся?

# 52
  • София
  • Мнения: 1 554
Лисе от аптека ли си купи кремчето или от дрогериите? Къде да го търся?
В големите аптеки винаги го има, за дрогериите не мога да кажа!

# 53
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Кларина-та и аз винаги поддържам в наличност - мажа новопоявили се пъпки, черните точки на дъщеря ми - доволна съм Peace

# 54
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Благодаря.  bouquet

# 55
  • Мнения: 21 282
Ив  Hug
Вече са ти отговорили  bouquet

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Здравейте  искам да ви попитам срещали ли сте четка за зъби от естествен косъм. Знам, че преди са продавали такива, но сега не мога да намеря, а четох, че е много добре да се ползва такава четка при кървящи венци.

# 57
  • Мнения: 433
Не знам до колко е подходящо за тази тема,но все пак да попитам, има ли някой впечатления от новата очна линия на Лореал?Писецът и изглежда доста удобен.
Скрит текст:

Аз имам спиралата и загледах тази очна линия, но без отзиви няма да я взема  Laughing

Душа на Глухарче, мерси Simple Smile ще погледна Есенс какво имат. Simple Smile

# 58
  • Венера
  • Мнения: 858
Имам лореалската очна линия и съм много доволна. Много лесно работя с писеца, прави и тънски и дебели линии без проблем. С много мазен клепач съм и ако я сложа "на голо" след 3 часа е поизчезнала, но с грим не мърда. Бих я купила отново като свърши.

# 59
  • София
  • Мнения: 718
Neolita,благодаря ти! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт