PhytoCode - Качествена българска козметика /Тема 6/

  • 148 946
  • 763
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 729
Включвам се в темата с въпросче. Когато си слагате Ред Аут, щипе ли ви?

Пробвах от мостричка, ужасно ми пари. Изключвам да е развалена, в срок на годност е, хубава, лека, бяла консистенция без аромат.

# 121
  • Мнения: 4 402
На мен ми щипе от лосиона, от крема - не. Не знам признак на какво е това. Но го ползвам рядко.

# 122
  • Варна
  • Мнения: 903
И  на мен ми щипе кремът, но не дразни. Приемам го като потвърждение за действие Laughing   И обичайно пощипва  в проблемните зачервени зони.

# 123
  • Мнения: 3 729
Като казваш, че пощипва на зачервеното, аз малко поизгорях тия дни, та може и да е от това.

Но пък при мен не е леко пощипването, а много интензивно. Все едно съм си намазала лицето с люти чушки. Минава ми за няколко минути.

# 124
  • Мнения: 310
Включвам се в темата с въпросче. Когато си слагате Ред Аут, щипе ли ви?

Пробвах от мостричка, ужасно ми пари. Изключвам да е развалена, в срок на годност е, хубава, лека, бяла консистенция без аромат.
моята кожа е много чувствителна. Ред Аут не ми щипе, много харесвам цялата серия.

# 125
  • Мнения: 2 361
Аз също си взех Ред Аут лосиона,мажа се сутрин и вечер и не ме щипе,а също съм с чувствителна кожа.Като цяло много ми допада и смятам да си поръчам и други неща  Simple Smile

# 126
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Пристигна ми вчера хидратиращия крем и само една мостра на Ред аут крема. Снощи си почистих лицето и нанесох крема Ред аут да пробвам първо мострата, днес сутринта също. Не съм слагала фон дьо тен днес за да усетя по добре действието му. Много ми допадна консистенцията му и финия аромат. Смятам да изразходя мострата и след това хидратиращия крем. Не усещам щипене, аз съм с чувствителна кожа с разширени пори по носа, брадичката и бузите. За сега го чувствам отлично.

# 127
  • Мнения: X
Напоследък чета доста за phytocode .
Иска ми се да пробвам техен крем , но не знам кой да избера.
На 30+  съм .Към кой крем да се ориентирам към тези 20+ или към 35+ ?

# 128
  • Мнения: 705
Не се сърди човече спомена за фактор на кремовете, ще попиша за новите тенденции в тази насока тук:

# 129
  • Мнения: 418
На 30+  съм .Към кой крем да се ориентирам към тези 20+ или към 35+ ?
Ако кожата ти е мазна - по-скоро 20+
Само че 20+ може би вече е изчерпан по магазините, а е спрян от производство.

# 130
  • Мнения: 628
Отдавна не бях влизала в темата, понеже на този етап съм свела употребата на Фитокод продукти до измивния гел за лице, но вчера сестра ми ми каза, че спирали цялата серия Роза Дамасцена! Дано има ново, още по-добро попълнение в областта на измивните продукти за лице. Изключително съм доволна от гелчето, ползвам го от 3-4 години, като кожата ми е преминала през няколко състояния: от мазна и чувствителна, предразположена към розацея през прекрасна и безпроблемна кожа по време на бременността, а след нея се появиха пигментни петна и стана една идея по-суха и не толкова чувствителна. И през цялото врме ежедневно ползвах гела и винаги след него кожата ми се чувства прекрасно: успокоена, чиста и свежа! Peace

# 131
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Цитат
Пълна ликвидация на Крем против стареене с матиращо действие, за мазна кожа, от серията Rosa Damascena!

От 9 май Кремът за мазна кожа е с 30 % намаление - http://www.phytocode.bg/shop/rosa-damascena/krem-za-litze-protiv … kozha-detail.html

Производството на крема е спряно и той излиза от асортимента на козметика Phytocode.

Разпродажбата важи до изчерпване на наличните количества.

# 132
  • Бургас
  • Мнения: 909
Аз ли нещо не съм добре  newsm78, не мога и не мога да направя поръчка или да се регистрирам в сайта

им. Няма да натиснеш да приключиш поръчка или като си вкарах данните за регистрация няма запис  Confused

искам помощ

# 133
  • Мнения: 1 306
Аз ли нещо не съм добре  newsm78, не мога и не мога да направя поръчка или да се регистрирам в сайта

им. Няма да натиснеш да приключиш поръчка или като си вкарах данните за регистрация няма запис  Confused

искам помощ
Можеш спокойно да поръчаш и по телефона - дамата е много любезна Peace
"За поръчки и въпроси - тел.: 08880 54203"

# 134
  • Бургас
  • Мнения: 909
Багодаря ти ~Di~  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт