PhytoCode - Качествена българска козметика /Тема 6/

  • 148 925
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 377
Синът ми е тийнейджър и има доста пъпки, вкл. и черни точки. От крема и лосиона против акне лицето му доста се изчисти. Определено са много добри продукти.

# 751
  • Мнения: 992
Може ли линк на крема и лосиона?

# 752
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Анти-акне флуид

https://www.phytocode.bg/produkti/kozmetika-za-lice-seriq-rose-k … -anti-akne-detail

Анти-акне крем

https://www.phytocode.bg/produkti/kozmetika-za-lice-seriq-rose-k … -anti-akne-detail

Дъщеря ми отскоро ползва флуида и не мога да дам още мнение.

# 753
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
И дъщеря ми ползва флуида - добре й се отразява, лицето й се поизчисти. Крема още не сме вземали.

# 754
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Попадна ми преди малко реклама, че има подаръци в момента при поръчка https://www.phytocode.bg/blog/item/111-napravi-porachka-poluchi- … wEYHeRSuLGEJESX9c

# 755
  • При децата ми
  • Мнения: 6 051
Брадата, изпреварила си ме! Тъкмо влизах и аз с тази новина.Simple Smile

# 756
  • Пловдив
  • Мнения: 1 360
Здравейте!
Преди 3 месеца родих, на 31 съм. Преди ползвах продуктите грижа до 30 г или нещо подобно, но ги спряха от производство. Препоръчайте ми крем за лице - в момента кожата ми се бели на бузите, суха е, а в Т-зоната мазна. Преди да забременея бях пробвала тестери на серията "роуз кис", но ми беше много тежка и мазна, сега незнам как ще е. Иначе измивния LB го обожавам.

# 757
  • Мнения: 2 025
Аз съм много доволна от хидратиращия крем за младежко излъчване, за суха и нормална кожа и от гела за околоочния контур. Преди съм ползвала и Ред аут серията, по-подхранваща е и вероятно няма да е подходяща за идните топли месеци, но за есен/зима е чудесна. Кожата ми след раждането стана същата-вяла, изтормозена със сухи участъци и омазняваща се Т-зона. Но за себе си съм открила, че трябва редовна употреба на хидратиращия крем. То по принцип е редно ежедневно да се грижиш за кожата си, но на мен детето ми взима тока и често си измивам лицето, лягам си и после се чудя откъде тази сухота и дискомфорт. Sad

# 758
  • Русе
  • Мнения: 764
Аз също препоръчвам крем за младежко излъчване, за суха и нормална кожа. Аз съм с мазна т-зона и съм много доволна от него.
Искам да благодаря на dragon8 за препоръката да се използва околоочния гел за вечерен серум за цялото лице. Kissing Heart  В комбинация с крема за младежко излъчване, които ползвам за дневен, кожата ми изглежда чиста и свежа. Преди това често ми излизаха пъпки, предполагам че е заради неподходящи за кожата ми продукти, които съм използвала.

# 759
  • Мнения: 892
Аз също съм след раждане и с комбинирана кожа, ползвам същия крем, но на мен ми омазнява много. По-добре да се пробва, ако има тестери. Иначе избистря тена, но няма как да го нося за дневен.

# 760
  • Варна
  • Мнения: 5 885
Шампоани и балсами - налични в сайта в две разфасовки, по 100 и по 200 мл: https://www.phytocode.bg/produkti/kozmetika-za-kosa?fbclid=IwAR0 … KTzS8FLvIAVJgwp20

# 761
  • Мнения: 336
Днес получих поръчката си с новите шампоан и балсам и успях да ги изпробвам. Ето и първите ми впечатления. 🙂 И двата продукта са с лек, но траен и оставащ и след измиване аромат на роза, който аз харесвам. Не знам дали има друга разлика във формулите със спряната серия, освен вложеното розово масло, но за мен шампоана се представя и като този в старата опаковка - малко пяна, но добро почистване на скалпа, оплитане на косата (моята е суха и се боядисва само в корените). На косата на дъщерята (чуплива, сухи краища, нетретирана) действа по същия начин. Но балсама спасява положението и благодарение на него косата и на двете ни е мека и гладка. Старата версия на шампоана спасяваше мъжа ми от пърхут и се надявам и сега да е така. Хубавото е, че са ги пуснали и в малки опаковки за проба.

# 762
  • Мнения: 745
Здравейте,купих си възстановяващият крем за зряла кожа.Сутринта го използвах за първи път и усетих странна миризма,на нещо старо,не гранясало.Иначе е в срок  до 2021г.
Може ли да споделите как Ви се струва при Вас миризмата му?

# 763

Общи условия

Активация на акаунт