Мъжът ми се настрои срещу семейството ми

  • 20 225
  • 338
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 267
Чета и си мисля - сега кой крив, кой прав не се знае, но възможно ли е да уважаваш партньора си и да обиждаш родителите му? За мен не! Сега зетя никой не го е заключил, да си намира друга работа! Голям човек да се държи като лигльо!

Не знаем дали мъжа е лигльо и дали и как е обиждал родителите и. Авторката така и не каза. Да не честитиш на тъщата 8-ми март, не мога да го приема като обида.


Защо, устата ли ще му падне?

# 316
  • Мнения: 3 228
Е, голяма работа ако не и честитил 8 март на тъщата

# 317
  • София
  • Мнения: 24 839
Чета и си мисля - сега кой крив, кой прав не се знае, но възможно ли е да уважаваш партньора си и да обиждаш родителите му? За мен не!
Аз си мисля, че е достатъчно да погледнеш в темата за свекървите, за да разбереш, че въпроса ти е риторичен- да, според всички снахи. Mr. Green

# 318
  • Мнения: 3 228
Чета и си мисля - сега кой крив, кой прав не се знае, но възможно ли е да уважаваш партньора си и да обиждаш родителите му? За мен не!
Аз си мисля, че е достатъчно да погледнеш в темата за свекървите, за да разбереш, че въпроса ти е риторичен- да, според всички снахи. Mr. Green

Не вярвам да има някой човек, който никога да не е казвал думи, които не мисли напълно, в момент на яд. Важно е оттук натам да се уточнят нещата

# 319
  • Мнения: 1 267
Чета и си мисля - сега кой крив, кой прав не се знае, но възможно ли е да уважаваш партньора си и да обиждаш родителите му? За мен не!
Аз си мисля, че е достатъчно да погледнеш в темата за свекървите, за да разбереш, че въпроса ти е риторичен- да, според всички снахи. Mr. Green


 В никой момент не съм казала, че за мен е нормално да обиждам свекърите си! Не съм възпитана така, а и съпругът ми не би го приел безропотно. Аз съм ограничила контакти до празниците и т.н. Сложила съм граници, които не допускам да се преминават. Аз съм голям човек мога и без истерии да се оправя.

# 320
  • Мнения: 13 833
Цитат
Да не честитиш на тъщата 8-ми март, не мога да го приема като обида.
По принцип, да! Но ако в семействата се уважава този празник, ако е честитил на майка си и на жена си, пропускането на тъщата си е груба и невъзпитана демонстрация.

# 321
  • Мнения: 1 267
Цитат
Да не честитиш на тъщата 8-ми март, не мога да го приема като обида.
По принцип, да! Но ако в семействата се уважава този празник, ако е честитил на майка си и на жена си, пропускането на тъщата си е груба и невъзпитана демонстрация.

Абсолютно съм съгласна! Но тези думи на авторката:
Той твърди , че им е простил , но стане ли дума за тях той започва да ги обижда, да ги категоризира , да говори срещу тях... , ме навеждат на мисълта, че не е само 8 март, а говорим за едно съвсем незряло поведение!

# 322
  • Мнения: 3 228
Аз ако съм обидена на някой, първо ще гледам да сведа срещите до минимум, като се видим ще се старая да се държа нормално и не бих си и помислила да честитя 8 март.
Ами, това не е обида, а просто показва, че иска да се дистанцира от този човек.
Обида е да каже "Вашите са едикакви си"

# 323
  • Мнения: 5 513
Аз ако съм обидена на някой, първо ще гледам да сведа срещите до минимум, като се видим ще се старая да се държа нормално и не бих си и помислила да честитя 8 март.
Ами, това не е обида, а просто показва, че иска да се дистанцира от този човек.
Обида е да каже "Вашите са едикакви си"
И аз бих направила така.
Въпроса е, ако половинката продължи да ми дудне за маминка, колко е права,колко е велика и колко трябва да съм благодарна,че я има на този свят докъде ще ми издържат нервите.

# 324
  • Мнения: X
Въпроса е, ако половинката продължи да ми дудне за маминка, колко е права,колко е велика и колко трябва да съм благодарна,че я има на този свят докъде ще ми издържат нервите.
Така е. Но въпросното дуденене е само наша спекулация.

# 325
  • Мнения: 5 513
Въпроса е, ако половинката продължи да ми дудне за маминка, колко е права,колко е велика и колко трябва да съм благодарна,че я има на този свят докъде ще ми издържат нервите.
Така е. Но въпросното дуденене е само наша спекулация.
Да де,ама ми е станно човека ей тъй в нищото докато вечерят да рече на жена си "Да е*а майка ти и целия ти род" или "Да знаеш, че майка ти е тъпа крава".
Чудно ми по какъв повод и как ги обижда.

# 326
  • Мнения: 8 345
Чета и си мисля - сега кой крив, кой прав не се знае, но възможно ли е да уважаваш партньора си и да обиждаш родителите му? За мен не! Сега зетя никой не го е заключил, да си намира друга работа! Голям човек да се държи като лигльо!

Не знаем дали мъжа е лигльо и дали и как е обиждал родителите и. Авторката така и не каза. Да не честитиш на тъщата 8-ми март, не мога да го приема като обида.

Защо, устата ли ще му падне?
Защото съвсем ясно е заявил на половинката си, че не иска да е близък с родителите и.

# 327
  • Мнения: 3 228
И аз не честитя 8 март на свекървата. Причините са, че не желая близки отношения с нея/което не е без причина/
Като се видим се държим любезно и двете и празниците минават добре.
Та въпросът ми е обиждам ли я, като не и честитя 8 март newsm78

# 328
  • Мнения: X

Да де,ама ми е станно човека ей тъй в нищото докато вечерят да рече на жена си "Да е*а майка ти и целия ти род" или "Да знаеш, че майка ти е тъпа крава".
Чудно ми по какъв повод и как ги обижда.
Да, добре би било авторката да внесе малко конкретност.

# 329
  • Мнения: 24
Авторката си пише дипломната работа.

Общи условия

Активация на акаунт