Зодиите на децата ни...

  • 25 536
  • 255
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 8 743
Я кажете,родителите на овенчета,наистина ли са толкова палави и инатливи 😃
Племенникът ми е овен. Меко казано е палав, по-скоро е див и необуздан. Понякога,ако се ядоса, прави и напук и нарочно ти причинява нещо.
Но не е чак злобен, виждала съм доста неприятни деца. Просто не може да стои на едно място и иска да върши нещата сам.

# 196
  • Мнения: 2 270
Fiesta като спомена за потайнственост, прави ли ви впечатление че Скорпиончетата от време на време се усамотяват и не искат никой около тях? Моето от време на време си седи само, намира си някакво занимание и си играе само, не ще да дойде при мен в съседната стая или на двора. Подпитвам но гледам да не досаждам но то казва ,,всичко е наред, искам да си постоя сам, сега така ми е приятно,,.
Скорпионите са по-интровертна зодия. Направило ми е впечатление, че жените са много "по-открити" като излъчване от мъжете. Но в никакъв случай не са затворени, напротив  Simple Smile, но са и много различни като характер от един Стрелец.
Лично аз не намирам за странно, че едно дете иска да е само понякога.. Аз също като малка обичах да се усамотява и да си играя сама.. и никога не ми е било скучно. Simple Smile

Друга характерна и отличителна черта на Скорпиона е тяхната прямота и откровеност.
Не са от хората, които се замислят,  дали биха развалили своята или чужда репутация, ако се разприказват; те просто са истински и неподправени.: ) Но за разлика от някои други зодии, които вкарват доза сарказъм или насмешка в мнението си за теб, Скорпионът може да ти каже "колко зле изглеждаш" с такъв равен и безразличен тон, както би ти казал и -"Здрасти, какво прави днес?". Simple Smile Но в това им е чарът и никога никой не им се сърди. Simple Smile Интересното е, че дори и директни, тонът им никога не звучи "нетактично"!; )
Това са наблюденията ми над Скорпионите.: )

# 197
  • Мнения: 48 252
Стрелецът също е директен, разликата е че успява да те обиди докато ти прави комплименти  Sunglasses и дори не подозира какво е сгафил

# 198
  • София
  • Мнения: 5 197
Съгласна,  на стрелеца по бих простила дерикността,  отколкото на скорпиона  Grinning
Имам директни "забележки" и от двете, по се.обидих на скорпиона.
Иначе като същинска дева, приемам критика и истина  Whistling

# 199
  • Мнения: X
Скорпионът не може да стъпи намалкия пръст по прямота на рака.
 Скорпионът се отваря рядко.При него всичко е с цел.

# 200
  • Мнения: 2 270
За мен Скорпионът е "по-безобиден" от Стрелеца.; )
От огнените зодии единствено с Овен съм намирала общ език.

# 201
  • Мнения: X
За мен Скорпионът е "по-безобиден" от Стрелеца.; )
От огнените зодии единствено с Овен съм намирала общ език.

Стрелеца просто изчезва, Скорпиона ще стои до края да те довърши.

Ей проклети Деви бе... hahaha

# 202
  • Мнения: 2 270
Да, но Скорпион и Дева са много по-съвместими като характери, отколкото която и да е от двете зодии със Стрелец. Flutter

# 203
  • София
  • Мнения: 5 197
И като знам какви мазохисти сме девите понякога, с най-голямо.удоволствие ще се оставим на разрушението  Laughing
Между другото не съм срещала.прям рак. При него всичко става бавно,  бавно...
Прям овен,стрелец,лъв, близнаци, скорпион и дори понякога дева съм срещала.  Но рак -не .

# 204
  • Мнения: 832
Малко да ви разсмея... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ако 12-те различни зодии живееха заедно...

"6:00: Девата се е събудила и преди да се изкъпе, измива цялата баня. След като си е измила зъбите, четката за зъби я прибира в стерилна торбичка на специално място... далече от четките на останалите й съквартиранти!

6:15: Козирогът става и изключва бойлера, свършила е нощната тарифа на тока.

6:20: Водолеят излиза на сутрешен джогинг.

6:30: Везната и Лъвът пред огледалото ще се сбият за хидратиращия крем и гела за коса.

6:40: Телецът закусва Nutella със супена лъжица.

6:45: Стрелецът става и отново включва бойлера!

7:00: Ракът прави сандвичи, Девата изцежда фреш. Близнакът все още е в леглото и на телефона си проверява пощата, Facebook, Twitter и Instagram.

7:05: Скорпионът разбива вратата на банята - Везната излиза смъртно обидена с несесера в ръцете.

7:10: Овенът става и пуска хронометъра.

7:11 мин. и 45 сек: Овенът е изкъпан, облечен, обут и маха от стълбището. Изключва хронометъра.

7:15: Телецът с лъжицата стърже по буркана. Няма повече Nutella.

7:20: Везната и Лъвът пак се сблъскват пред огледалото, последен шанс да се погледнат и да се възхитят сами на себе си преди да излязат.

7:30: Водолеят се къпе със студена вода. Козирогът пак е изключил бойлера.

7:40: Всички излизат.

7:45: Близнакът се връща, забравил е един от 3-те си телефона.

7:50: Близнакът пак се връща, забравил е портмонето си..

8:00: Рибата се събужда и разбира, че са я оставили заключена в апартамента."

 

# 205
  • София
  • Мнения: 5 197
Хахаха това е забавно, имаше едно и за.пътуване в кола с всички зодии

# 206
  • Мнения: 3 551
Хи-хи-хи, забавно е. Обаче аз съм Козирог и въобще не смятам, че съм пестелива, напротив с доста широки пръсти съм. Козирозите, който познавам, също не са от пестеливите.

# 207
  • Мнения: 713
Хи-хи-хи, забавно е. Обаче аз съм Козирог и въобще не смятам, че съм пестелива, напротив с доста широки пръсти съм. Козирозите, който познавам, също не са от пестеливите.
Подкрепям! И аз така Simple Smile

# 208
  • Мнения: 713
Хи-хи-хи, забавно е. Обаче аз съм Козирог и въобще не смятам, че съм пестелива, напротив с доста широки пръсти съм. Козирозите, който познавам, също не са от пестеливите.
Подкрепям! И аз така  Peace Може би защото 7 години живях с лъв, който цепеше стотинката на 2.

Последна редакция: пн, 04 апр 2016, 12:19 от moonlight_80

# 209
  • София
  • Мнения: 8 743
Моят мъж козирог, също не е пестелив. Не купува неща,които на мен ми изглеждат нужни-дрехи и доста обувки  Laughing
Но винаги купува най-скъпата стока. При уреди и машини сравнява, прав проучвания, но обикновенл взима най-скъпото, като често го "хващат" разни безполезни "екстри", които му изглеждат забавни. Миялната ни,например, прожектира колко време и остава до края,вижда се ако си застанал до нея, от далеч не...никога не гледам и ми е напълно излишно. Той се забавлява.
За храната въобще не сравнява,погледът му пробягва по щанда, вижда кое е най-скъпото и взима него  Laughing
Аз съм риби и съм доста пестелива,винаги сравнявам, гледам за промоции и намаления. Имам 3 планети в Козирог и може би ми влияе да съм по-скръндзава.

Общи условия

Активация на акаунт