Никнене на зъбки и обринато дупе

  • 10 123
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
Хей май4етаааа,
имаме си зъбчеееее.Зна4и затова гъзината е била обрината.Днес сутринта долу на вен4ето нещо се белее и така се зарадвах, 4е ве4е си имаме зъб4е, а за колко време израства цялото и кога почва да никне второто, веднага ли newsm78

# 16
  • Мнения: 282
Честито да ви е зъбчето. toothНа нас второто ни се появи 2-3 дни след първото.И ако искаш при изприщено дупе го мажи с Дефламол-на нас ни действаше добре. Peace

# 17
  • Мнения: 2 957
Хей май4етаааа,
имаме си зъбчеееее.Зна4и затова гъзината е била обрината.Днес сутринта долу на вен4ето нещо се белее и така се зарадвах, 4е ве4е си имаме зъб4е, а за колко време израства цялото и кога почва да никне второто, веднага ли newsm78

Честито ви зъбчеее:) Ехх...и аз нямам търпение да видя нашето първо зъбче Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 241
И моя син не се беше обривал до появата на първото зъбче /6-ти месец/. Точно тогава зверски му се изчерви дупето, чак хвана коричка.
Мазах с "Бочко" и за 5 дни мина. Други признаци за пробиване на зъбче: лигавене, температура, общо неразположение....
Успех със зъбките!  Wink

# 19
  • Мнения: 2 957
Майчета аз да попитам-при никнене на зъбче първо се подува венеца и после се появява по-висока температура или обратното-първо температура и после подуване.Дени днес сутринта беше с 37.2 а сега е с 37.4 и не зная дали е болничък или започват да ни мъчат зъбки.Погледнах му венците и не ми се виждат подути.Дадох му Панадол.Ами сега? Cry

# 20
  • Мнения: 1 564
При нас с баткото беше така-при всяко зъбче имаше разстройство.Дано по-бързо поникнат зъбките ви.На нас ни помагаше само кремчето "Павлодерм".

Последна редакция: нд, 16 апр 2006, 17:50 от ninka

# 21
  • Мнения: 5 140
Ния при никнене на зъбче винаги се подсичаше, защото акото и беше рядко. Спасяваше ни Бейби Тан + малко пудричка и бърсане с мокри кърпички, а не миене с вода, защото тя изсушава кожата.

Общи условия

Активация на акаунт