Нашите кухни - 63

  • 133 797
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 380
Мария, аз съм луда по буркани, подредби, подправки...  Blush Ще ида до "Икеа", пък дано не е напразно!

# 736
  • Мнения: 635
Дайте съвет за дълбочината на горните шкафове - примерно 40 см много ли е. Сегашната ми кухня е 32см с вратичката и с една по-широка тенджера не ми се затваря плътно.  Ходя с ролетката и меря по другите шкафове из къщата дали пък 40 см не е много и няма ли да тежи цялата конструкция  newsm78

# 737
  • Мнения: 2 070
Пловдивските съфорумци, бихте ли препоръчали фирма за кухни?
Имам 1 оферта от русенка такава, но доста ми е висока и ми се иска поне още една цена да видя.

 Peace

# 738
  • Мнения: 4 936
попадали ли сте на подобни ъглови плотове, но за ел котлони?

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

# 739
  • Мнения: 1 379
Здравейте, не е много за тук въпросът ми, но някой скоро ако си е слагал интериорни врати може ли да ми препоръча фирма - за София Simple Smile

# 740
# 741
  • Burgas
  • Мнения: 503
Дайте съвет за дълбочината на горните шкафове - примерно 40 см много ли е. Сегашната ми кухня е 32см с вратичката и с една по-широка тенджера не ми се затваря плътно.  Ходя с ролетката и меря по другите шкафове из къщата дали пък 40 см не е много и няма ли да тежи цялата конструкция  newsm78
При италианските кухни стандарта за горни шкафове е 35-36 см и е ок  Peace

# 742
  • Мнения: 1 694
Моите горни шсафове са 35, с вратата стават 37,5 и са ми идеални.побират голям гювеч глинен и тави. Предните ми бяха 30 см. И осмен чинийси и чашки нищо друго не се побираше

# 743
  • Мнения: 435
Заповядайте в новата 64-та тема!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=929076

# 744
  • Мнения: 1 379
Благодаря, гледах там, но последните мнения са от 2010 и затова се надявах ако тук някой наскоро е слагал да ми препоръча.

# 745
  • София
  • Мнения: 5 456
Мили дами, моля ви - дайте ми съвет откъде да си купя аксесоари за кухня? Искам да са качествени и да има богат избор! Мисля да посетя "Икеа", но не знам дали ще ми свърши работа - не съм била в магазина, не живея в София, специално ще отида, за да пазарувам ...
П.п. Най-вече търся декоративни буркани, солници, свещник и др.дребни нещица, които да вдъхнат живот на кухнята Simple Smile
В Икеа има интересни предложения,точно за освежаване на интериора.Мисля че ще намериш каквото ти трябва.

Общи условия

Активация на акаунт