Гледайте Часът на Милен Цветков днес от 17:15!

  • 7 589
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 210
Уф, тази която се обажда сега, която иска да говори с Ники Кънчев и с такъв език ....

# 61
  • Мнения: 8 475
какво каза тая леля,че не разбрах?Х...й нещо си... Embarassed

# 62
  • Мнения: 803
какво каза тая леля,че не разбрах?Х...й нещо си... Embarassed

"Не може да бъде добра майка, като скача от х..й на х..й!"
 Joy

# 63
  • Мнения: 8 475
Хммм - аз въобще не харесвам Виолета, но защо толкова злоба има тук????  newsm78 newsm78 newsm78
ее,айде сега злоба,коментираме си Peace
а че е тъпа,тъпа е,всички видяха

# 64
  • Мнения: 9 912
ами те лелите директно я наричат курва в ефир  Embarassed на мястото на Виолета бих се изнесла в чужбина...инкогнито до края на живота си  newsm78

# 65
  • Мнения: 8 475
какво каза тая леля,че не разбрах?Х...й нещо си... Embarassed

"Не може да бъде добра майка, като скача от х..й на х..й!"
 Joy
тая леля ще ме умори от смях

# 66
  • Мнения: 8 475
Добрата майка е супер мадама!Олеле...

# 67
  • Мнения: 210
Ей тази последната мама да не е форумка, я бързо да каже

# 68
  • Мнения: 8 475
Ей тази последната мама да не е форумка
Последната направи страхотно изказване-не тая със супер мадамата,а тая,която каза,че добрата майка е тази,която е различна от Виолета

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
какво каза тая леля,че не разбрах?Х...й нещо си... Embarassed
по-добре, че не си разбрала, аз направих очи и уши  #Crazy #Crazy
".....която ходела от...х..й на ...х...й?!?!?!?! #Crazy #Crazy #Crazy
Онемях!
Рисковете на лайф-а  Mr. Green
Не вземам отношение и не правя квалификации за добра и недобра майка. Винаги съм казвала:"Родителите никой не си ги избира- каквито сме -такива, но децата си ги създаваме и възпитаваме сами'.Едва ли някой има за цел да не е добър родител  newsm78

# 70
  • Мнения: 210
Ей тази последната мама да не е форумка
Последната направи страхотно изказване-не тая със супер мадамата,а тая,която каза,че добрата майка е тази,която е различна от Виолета


Именно, та точно това е мнението на форума, затова попитах !

# 71
  • Мнения: 13 512
А защо не казва защо го е родила това дете? Очаквала е да върже Траио по този начин и да си осигури лек живот като му роди дете ли? Да, ама не..... никой не я е карал  да ражда дете на женен мъй, след като тя самата  няма материалната независимост да му подсигури  добър  живот!

# 72
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дано наистина е осъзнала, че детето не е виновно за грешките й и да намери в сърцето си повече любов за това малко сладко създание.

# 73
  • Мнения: 210
какво каза тая леля,че не разбрах?Х...й нещо си... Embarassed
по-добре, че не си разбрала, аз направих очи и уши  #Crazy #Crazy
".....която ходела от...х..й на ...х...й?!?!?!?! #Crazy #Crazy #Crazy
Онемях!
Рисковете на лайф-а  Mr. Green
Не вземам отношение и не правя квалификации за добра и недобра майка. Винаги съм казвала:"Родителите никой не си ги избира- каквито сме -такива, но децата си ги създаваме и възпитаваме сами'.Едва ли някой има за цел да не е добър родител  newsm78



Да вярно е, но и има много родители, които просто не им пука за децата им, все едно тяхната основна задача е да ги създадат, но това да го направят ЧОВЕК и да го обгърнат с грижи не им е приоритет.
Примери мноого  мога да изброя...

# 74
  • Мнения: 154
нямам претенции че съм добра майка, но Виолета е анти от всякъде-в лицето на детето си виждала своя неуспех box smile3512 bashКакво да напрам като е родила от неподходящия човек и не може да се възползва от създалата се ситуация #2gunfireТая е егати боклука-съжалявам за езика но немога да повярвам че много хора я смятат за "добра майка" Shocked

Общи условия

Активация на акаунт