Витамини???

  • 2 686
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И изобщо не говоря,че пръскането отнема от витамините, а че препаратите в селското стопанство са отрова!
Темата е за витамините Wink Колкото до отровите- навсякъде са. Имаш ли представа колко нитрати и нитрити съдържа парче салам например?

# 16
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А защо отидохме на саламите? newsm78
Излизам оттук,да не се смеят хората с безсмисления ни спор.И както се казва в рекламата:"Всяка жаба да си знае гьола!" - имам предвид познанията ми по ботаника, растителна защита и т.н. Смятам,че потребителите на форума са достатъчно интелигентни и сами ще преценят за или против! thumbsup

# 17
  • Мнения: 8 917
Леатон. Peace

# 18
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Не давам синтетични препарати, мисля, че изяждат достатъчно плодове и зеленчуци. Освен това всеки ден пият прясно приготвен натурален сок.

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А защо отидохме на саламите? newsm78
А на отровите?
Радвам се, че има хора, които се интересуват, четат литература и трупат знания. Но нека не гледаме само едната страна на медала Peace
Да, всеки си преценява сам. Което не значи, че не трябва да се пускат теми! Wink

# 20
  • Мнения: 1 883
Знаете ли дали може да се съчетае приема на продукти от Аква сорс и тези витамини и изобщо има ли смисъл от тях???

# 21
Аз също давам на малкия Леатон, не съм ги сменяла от досто време, защото педиатърката ни каза, че не е задължително да се сменят.Не знам дали е така, но все пак и вярвам. newsm78 А иначе и аз ги давам 20 дни, 20 почиваме и така.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт