GoT Тема №20 - "I believe in second chances. I don't believe in third chances."

  • 77 102
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 691
И естествено най-много цветя има на гроба на Нед, следван от Оберин и Роб.

# 721
  • Вестерос
  • Мнения: 38 276
Положих и аз на няколко

# 722
  • Мнения: 3 701
Сложих на двете вълчища и разбира се на Нед.
Гроба на Джон е готин и неактивен. Laughing

# 723
  • Мнения: 509
И аз най - много на Нед.

# 724
  • Мнения: 3 701
От епизод 3

Скрит текст:


# 725
  • София
  • Мнения: 27 269
Просто няма как всички образи да са богато обрисувани (като по книга)... Няма толкова екранно време просто... Един епизод да кажем е средно 50 минути, а вътре обичайно се представят не по-малко от 5-6 сюжетни линии (Валът, Чертога, Денерис, Аря, Мирийн, Бран, Зимен Хребет, Санса... до тук само 7... и железните острови - 8.. и пак ми се губи някой май..).. Това прави по 6 минути на сюжетна линия в епизод... Няма как да бъдат представени всички герои с цялата пълнота на характерите си (освен може би някои по-основни, които оцеляват над средната продължителност на "живота" в сериала Simple Smile ).. Преценено е, че няма достатъчно време за някои от образите в книгите и това е..

Така е и аз съм писал за това. Няма как при само 10 епизода да разгърнат както трябва нещата. Трябваше да са минимум 16, но това си е преценка на HBO. Според мен погрешна. Това е една от причините да не им се получават нещата, другата е в ДиД. Истината е, че сериалните герои не ме трогват толкова много и не ми пука толкова много както е в книгите например или пък в един друг сериал, The Walking Dead. Казва му се развиване на героите. Няма как със средно по 5/6 минутки на герой (то и толкова няма) да развият даден образ. Прекалено много герои има, прекалено много сюжетни нишки и не могат да обхванат нещата. В същото това време се стремят да вкарват колкото се може повече секс/инцес/насилие, за да си вдигат рейтинга, а много често това е излишно спрямо конкретния сюжет.

# 726
  • Мнения: 1 461
Дадоха малката Лиана за 30 секунди и  успяха да предадат характера и духа й.Цялата сцена е обмислена и изпипана до най-малката подробност.Даже са направили бакембардите на младия сър Родрик Касел.
 За мен е въпрос на желание,не на възможности.

# 727
  • Мнения: 8 257
След като показаха Лиана ми се струва, че Джон идва малко черничък за да е неин син и на Регар, ама какво ли разбирам аз  Thinking

# 728
# 729
  • Мнения: 1 461
След като показаха Лиана ми се струва, че Джон идва малко черничък за да е неин син и на Регар, ама какво ли разбирам аз  Thinking
Големият брат на Хрътката е по-малък от малкия си брат с 21 години.И най- важното е,че личи. Grinning
Но да не задълбаваме.

Общи условия

Активация на акаунт