GoT Тема №20 - "I believe in second chances. I don't believe in third chances."

  • 77 106
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 144
Варис - ездач и набързо ще долети  Laughing

# 691
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Хмм ... да не играе Пицел?!?! Той умря като примамка за Кеван ...


Варис - ездач и набързо ще долети  Laughing
Хахаха ...Тирион ще го докара с двуместния дракон! Joy

# 692
  • Мнения: 1 466
Има снимка с Церсей и Джайм.Имам чувството,че Джайм я гледа с такъв гняв и омраза...или само се надявам. Grinning
Скрит текст:

Сериалният Кибърн няма как да е човек на "тъпака" Доран Мартел,а на "великите" змии вероятно.

Последна редакция: чт, 05 май 2016, 12:26 от irena681

# 693
  • Варна
  • Мнения: 1 233
Дам, и сигурно ще се окаже отдавна изгубения брат на Елария Пясък от друга майка  Mr. Green

# 694
  • Вестерос
  • Мнения: 38 342
Представяте ли си да го изкарат Артър Дейн , ще почина  Joy

# 695
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Има снимка с Церсей и Джайм.Имам чувството,че Джайм я гледа с такъв гняв и омраза...или само се надявам. Grinning
Той от първи епизод все така си гледа. Концентрирана любов може би Laughing

# 696
  • Сидни
  • Мнения: 721
Наистина и мен много ме е яд, ч етака окепазиха Доран...не че в книгите аз лично съм го усетила като мега мозък, за разлика от Тивин или дори Рууз, но вс епак в сериала е мега зле...жалко за актьора. Змиите наистина яко дразнят!
Дали в следващият епизод ще разкрият как 2 от змиите толкова бързо се озоваха в КЧ  и какво ще последва от това?

# 697
  • Мнения: 435
Просто няма как всички образи да са богато обрисувани (като по книга)... Няма толкова екранно време просто... Един епизод да кажем е средно 50 минути, а вътре обичайно се представят не по-малко от 5-6 сюжетни линии (Валът, Чертога, Денерис, Аря, Мирийн, Бран, Зимен Хребет, Санса... до тук само 7... и железните острови - 8.. и пак ми се губи някой май..).. Това прави по 6 минути на сюжетна линия в епизод... Няма как да бъдат представени всички герои с цялата пълнота на характерите си (освен може би някои по-основни, които оцеляват над средната продължителност на "живота" в сериала Simple Smile ).. Преценено е, че няма достатъчно време за някои от образите в книгите и това е..

# 698
  • Мнения: 1 466
Просто няма как всички образи да са богато обрисувани (като по книга)... Няма толкова екранно време просто... Един епизод да кажем е средно 50 минути, а вътре обичайно се представят не по-малко от 5-6 сюжетни линии (Валът, Чертога, Денерис, Аря, Мирийн, Бран, Зимен Хребет, Санса... до тук само 7... и железните острови - 8.. и пак ми се губи някой май..).. Това прави по 6 минути на сюжетна линия в епизод... Няма как да бъдат представени всички герои с цялата пълнота на характерите си (освен може би някои по-основни, които оцеляват над средната продължителност на "живота" в сериала Simple Smile ).. Преценено е, че няма достатъчно време за някои от образите в книгите и това е..
Че змиите като ги захванаха миналия сезон - доста екранно време им дават.То не бяха цици,не бяха плющене на ръце(някаква малоумица,на кого му е хрумнала и какво трябваше да разберем-колко са издържливи ли?),песни им пяха - какво ли не беше.Тази година ги телепортират. hahaha
Ценното екранно време се запълва и с Мисандей и Сив Червей и техния романс.
И такива ми ти работи. Peace

 П.П.Рекох да направя това тестче http://intvseries.com/which-game-of-thrones-character-should-you-date и ми се получи Ходор. Sick

Последна редакция: чт, 05 май 2016, 13:54 от irena681

# 699
  • Сидни
  • Мнения: 721
хахахах на мен Тирион...всъщтност не е зле, ще си поркаме заедно и ще четем за дракони  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 9 144
You have a thing for strong, independent, and fearless blondes.
Also you must be a good parental figure, because you're about to adopt some dragons.
Не е зле
Mr. Green

# 701
  • Мнения: 32 110
И аз ще съм с Ходор  Flutter Joy

# 702
  • Мнения: 509
На мен ми се падна Хрътката от теста hahaha

# 703
  • Мнения: 1 466
На мен ми се падна Хрътката от теста hahaha
Разменяш ли за Ходор. smile3506

# 704
  • Мнения: 5 113
И аз съм с Хрътката  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт