На море в Турция - тема 43

  • 134 389
  • 774
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
Майче, благодаря за новата тема!

Много е тъжно че заради единични невъзпитани потребителки други дългогодишни потребителки напускат темата. Засрамете се за това махленско поведение!

Не губя надежда, че другите ще се завърнат  Praynig

# 16
  • Мнения: 275
Я да попитам,някой беше споменал в предишната тема че в Ефталийте ще има изненада за гостите тази година Thinking Малко да повдигнем завесата а  Mr. Green?
Ми той Иво и във ФБ само дразни и нищо не казва, но обеща че април щяло да се разбере - има няма още няколко дни  Thinking  А за нас до септември, вече ще е преминала еуфорията

# 17
  • Мнения: 1 522
maiche Благодаря за новата тема HugДо моята почивка в Анталия има много време,но я чакам с нетърпение.До тогава,ще се наслаждавам на вашите разкази и снимки!
Къде сте тази година в Анталия?

# 18
  • Мнения: 1 239
И аз броя дните до юни, то има няма 2 месеца остават Crazy Със сигурност ще напиша отзив за престоя ни, надявам се да е изцяло положителен!

# 19
  • Мнения: 387
Цоп и аз тук пак))
Благодаря за темата и за описанието в началото на хотелите в курортите bouquet
Уж щях да съм в нелегалност , ама пусто таз снимка в темичката много ми хареса.
Кой е този хотел и къде се намира? То надали ще да е като за мен , но...бе много ми харесва -шезлонгите,басейна,  мелницата и май плажа е близо . За цената не искам да питам, ама.. поне да видя , да разгледам( може пък да ме огрее)))  Thinking
 

# 20
  • Мнения: 425
Записвам се и аз, в очакване на първите коментари от Турция  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 957
В очакване на лятото....

# 22
  • Русе
  • Мнения: 856
Цоп и аз тук пак))
Благодаря за темата и за описанието в началото на хотелите в курортите bouquet
Уж щях да съм в нелегалност , ама пусто таз снимка в темичката много ми хареса.
Кой е този хотел и къде се намира? То надали ще да е като за мен , но...бе много ми харесва -шезлонгите,басейна,  мелницата и май плажа е близо . За цената не искам да питам, ама.. поне да видя , да разгледам( може пък да ме огрее)))  Thinking
 

Orange County Resort Hotel Kemer

# 23
  • Мнения: 3 271
Благодаря за новата тема.С нетърпение очаквам първите коментари за този сезон.Малко остана до юни

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 572
][url=http://prikachi.com/images.php?images/571/8716571u.jpg][/url]

Записвам се в темата с един красив залез от Туран Принс Уърлд Peace

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
monikss Botanik Exclusive Resort Lara с полет от Варна

# 26
  • Мнения: 262
Здравейте.Съжалявам за тези ,които напуснаха темата ,чувствайки се омърсени от злобните постове в последната тема. Когато тона се промени рязко към по-толерантно отношение ,съм сигурен че ще се завърнат. Аз оставам тук и за да вдъхна увереност към тези които ги е страх да резервират любимите си дестинации в Турция,да споделя: от днес една от големите фирми за самолетни почивки в Анталия вече не приема резервации за една от датите за нач. на юни ,но не поради опастности , а за радост поради факта че вече свършиха местата в самолета. полета е на STOP SALE.
Има доста хора ,които просто не искат да почиват в друга дестинация ,в друга страна. Защото съм го казвал и на други места и пак ще го повторя,просто Турция няма аналог в близките дестинации около Бг.
ПП. А между другото самия аз вече съм с резервация за Белек. И един съвет -сега е момента да се резервират скъпи хотели ,които поради отлива от други пазари са обявили нечувано ниски цени за нивото си.   Wink

# 27
  • Мнения: 1 522
monikss Botanik Exclusive Resort Lara с полет от Варна
Браво Hug ще чакам снимките и впечатленията с огромно нетърпение.

# 28
  • Мнения: 48
Иво,ще дадеш ли малко имена на такива хотели,че не откривам тези ниски цени в нашите Тур.агенции

# 29
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Благодаря за новата темичка.

Общи условия

Активация на акаунт