Пролетна Шестокласна

  • 46 911
  • 772
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 838
Амбър,  и от мен голямо браво на детето!!!

# 16
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  Възстановявам се от вълненията и безсънните нощи

https://www.facebook.com/stefan.simeonov.146/posts/1249398401756175

# 17
  • Мнения: 332
Браво на Светльо, страхотно постижение!  newsm20

emonaem, моето подготвя презентации по английски за седемте чудеса на древния свят и за нови технологии през 21 век.

# 18
  • Мнения: 1 165
Пето място си е супер откъдето и да го погледнеш. Хубаво е, че Светльо е амбициозен, но има време за още много състезания, на които ще докаже, че е най-добър.

Как да ви намеря във фейса? И аз искам тестовете, въпреки че имам съмнения и вероятно като видя резултата ще изпадна в дълбока депресия.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 020
Докато гледах клипчето се замислих за ваимоотношенията м/у Светльо и Марти - сигурно са много близки и си имат огромно доверие. Поздравления, стархотни са!

# 20
  • Мнения: 4 500
Аз също поздравявам Светльо  Hug Поздравявам и теб, Амбър, много ми харесва как лавираш умило между ангажиментите в спорта и в училище  Blush
Tsv, заради лицеви опори е  Thinking
Благодаря ви за съчувствията, за мен не беше неочаквано, все пак тия 6-ци по АЕ, гео и музика, предполагах че ще са последвани от такъв срив  Confused
В класа на Георги нямали изобщо не са правили тест върху дяла от геометрията. Аз просто недоумявам  Rolling Eyes Това му е първата оценка за този срок и е от 25.03  Rolling Eyes

# 21
  • столицата
  • Мнения: 3 801
Нефертари,2-ка по ФВС е прекалено. Ще ги оправи детето ниските оценки,но явно си трябва повече надзор.
Моето вече е на вълна ваканция. Но и аз си плача за почивка. Пролетна умора ли е не знам,но нямам енергия вече. Добре,че ината е налице и се уповавам на него. Sunglasses
Амбър,да прегърнеш и нацелуваш Светльо от всички нас.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 673
Амбърче, и аз съм на мнение, че постижението на Светльо и Марти е ОГРОМНО. Поздрави ги младежите и им предай, че се гордеем с това, че и благодарение на тях, се чува за България по света!  bowuu
Аз съм си пуснала отпуска другата седмица и буквално нямам търпение.

Последна редакция: вт, 29 мар 2016, 22:11 от *Ирина*

# 23
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  Благодаря момичета. За съжаление вместо да се радвам, много се тревожа. Тепърва предстои да решим как да продължим. Има много въпросителни. От една страна Светослав е признат талант, от друга влизаме в един свят на огромни усилие и болка, което в общия случай няма кой знае какво покритие. Живот и здраве, като се успокои ще видим какво ще решат двамата с Марти. Аз ще подкрепя решението му. Факт е, че създават много красота, но трябва да могат да преодолеят много болка без да очакват нещо в замяна за да продължат напред.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 673
Много си права, за съжаление.
В един момент човек си задава въпроса - колко жертви си заслужава, прави ли ни щастливи или ни дава повече отрицателни емоции?
Не знам обаче как се отказва човек след толкова усилия, саможертва и отдаденост? И после - какво? Никак не е лесно и ви предстои труден избор. Дано вземете правилното решение и детето и ти да сте щастливи от него. Това е най-важното.  Hug

# 25
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Аз чак сега влизам в сайта и научавам новините около Светльо.
Изгледах клипа - възхитена съм. Огромно браво!

А защо не ги отразиха в спортните новини? Гледах новините на Бтв в 19 ч. и нищо не казаха. Сега отново приключват късните спортни новини и пак нищо не съобщават. Цял ден само за Григор Димитров и за мелдония слушам ooooh!

# 26
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  Нищо не отразяват по новините. Доста хора, включително и бивши състезатели (които симпатизират на Светосалв и на целия отбор)ме потърсиха тези дни и коментирахме, че нашият спорт е доста игнориран от медиите. Отбелязаха събитието в няколко вестника - най-вече спортни.Това беше Световно за младежи. От петък продължава Световното за мъже и жени, пак там. Ние имаме една мъжка четворка за България. И за тях не казаха нищо, а те вече заминаха за Китай.Надяваме се поне те да успеят да донесат медал, за да ги отбележат.Нямам обяснение. Рангът е от най-високо ниво. Спортът е един от най-красивите и трудните, изискващ години наред работа. състезателите ни са едни от най-добрите. Федерацията инвестира в това състезание за нашите деца хиляди. Този път нямам забележка откъм хотели и полети.Просто не знам, защо е това мълчание.

# 27
  • София
  • Мнения: 13 206
Амбърче, браво на Светльо и Марти! Прекрасни деца! Напълниха ми душата като ги гледах. Чакат ги големи успехи. Ще си дойде усмихнат Светльо, ще видиш...  Wink
 А медиите... че защо да отразяват!? Това е нещо за пример. Не е свързано с криминалната хроника и няна нужда да влиза в полезрението на хората. Току виж повече хора започнат да им подаржават  Wink
Чак сега се загледах в датите за НВО (съответно неучебни дни за 6токласника)  Rolling Eyes то седмиците 16-28 май голямо учене ще пада...

Ооо, нашите класни са тогава  Wink

Вчера бях на РС. Кратичка, всичко е наред, много са доволни всички от децата  Twisted Evil Класа се харесал много и почти негласно се насочва към една гимназия. Ако се осъществи ще е супер  Wink Все още всичко е лежерно, но предстои голям зор.

Днес моето момиче става тийнейджър  Flutter Flutter Flutter Да ми е жива и здрава и все така добричка! Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 14 708
Честит празник Ваче! Да ви е жива и здрава и много успехи занапред!

Благодаря много за тестовете, ще ги разпечатам днес, детето прояви желание да се пробва.

Амбър, поздравления за Светльо! Каквото и да решите за бъдещето, само успехи ви пожелавам!

# 29
  • Русе
  • Мнения: 11 920
Да ти е жива и здрава прекрасната Саша. Да расте щастлива и да съчетава изкуство и бърз ум с изявената си индивидуалност. Те овните го могат.
   
    Преди малко говорих със Светослав. Звучеше добре и много по-спокойно. Той по принцип е много балансиран и се справя. С Марти имат изключителна връзка. Като много близки братя са от първия ден, от който са заедно.

Общи условия

Активация на акаунт