Пролетна Шестокласна

  • 46 932
  • 772
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 133
Amber, дойдоха ли си акробатите?  newsm78  Praynig

# 61
  • Мнения: 1 230
Ей, много рожденици имало!

Да са ви живи и здрави порасналите дечица, да са щастливи и късметлии!

Моят има днес контролно по ЧП. Преди малко така отегчено звучеше по телефона, така му бяха потънали гемиите....чак ме хвана яд.
Как пък има живец в него само за компютри и за храна като се отнасят нещата.  Twisted Evil
Вчера не стигнало време за неговата презентация по ИТ. Иначе направи такава за Металика. На мен много ми хареса, но аз съм пристрастна.  superuu superuu superuu

# 62
  • София
  • Мнения: 4 397
Как пък има живец в него само за компютри и за храна като се отнасят нещата.  Twisted Evil

Не е моя само така имало и други като него  Mr. Green, иде ми да го  #Cussing out не знам какво. Даже се ядосах, одеве и му казах, че ако иска да играе ще чете книги. Една две глави от книга пожелание = на една игра. Не може да ми обясни какво е казала госпожата от школата да си вземат един час/ допълнителен ли ??? пропъснат ли какъв не разбрах / , съответно не разбрах ще имат ли час няма ли да имат  ooooh!

# 63
  • София
  • Мнения: 5 047
Благодаря ви за пожеланията!!! Много е доволна девойката. Еуфорична, ужас! Ще празнува в събота с деца в една от стаите с куестове. Ще откриват египетски загадки  Wink

Моля за повече инфо - коя опция избрахте? Четох, че уж били за деца над 12 години и затова решихме догодина това да бъде, за да може всички да са навършили 13. Непременно после да ракажеш.
Да ти е жива и здрава Саша и много да те радва!

# 64
  • Русе
  • Мнения: 7 075
Днес след втория час се обажда щастлив, че има 6-ца на контролното по ЧП. Има 3 сгрешени въпроса от общо 18 и 16 точки. Над 14 точки били за 6-ца.
Сега остана и по Математика да им ги провери. Нямала време, че играела с бебето на племеника си ooooh!

И аз се присъединявам към отбора на ентусиастите за компютър и храна. Кръгъл е станал #Cussing out Само пита: какво ще ядем, кога ще ядем? Карам го да излезе да играе, снощи гледам в двора на училището е пълно с деца. Не искал да играе на народна топка, а приятелите му все тази игра играели.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 330
Не повярвах на ушите си. На РС учителите почти не влязоха в кл. стая.
Имало заповед от министърката - на родителските срещи да не се коментират децата на всеослушание Shocked Shocked 

# 66
  • столицата
  • Мнения: 3 812
Призма,пускат в стаите и по-малки деца. При нас бяха много актуални миналата година. Едната рожденичка беше на 11г. Ако те интересува ще ти пусна на лични имена и адреси. Много бяха доволни,но в един момент явно се припокриват задачките и настъпи пренасищане. А и РД-тата се събраха  много за кратък период.

# 67
  • София
  • Мнения: 14 766
При нас влизат преподавателите, но говорят общо за класа. Който го интересува ги търси после по коридорите.

# 68
  • София
  • Мнения: 5 047
Призма,пускат в стаите и по-малки деца. При нас бяха много актуални миналата година. Едната рожденичка беше на 11г. Ако те интересува ще ти пусна на лични имена и адреси. Много бяха доволни,но в един момент явно се припокриват задачките и настъпи пренасищане. А и РД-тата се събраха  много за кратък период.

Да, моля.

# 69
  • Мнения: 4 500
Тези стаи, които обсъждате....За Екскейп играта ли говорите? Стая, "наета" за 1 час и трябва участниците да разрешат загадките, за да излязат от стаята?
Георги има РД на 6-ти май и се чуди къде да празнува. За момента това му допада като идея. Вариант 2 - кино. То на неговия РД няма почти никой никога в София, че все са доста почивни дни, така че празника ще е другата седмица след 6.05
Иначе не знаем какво да му вземем, тоест знам ама не ми се ще. Той няма телефон на практика и много иска и би се зарадвал страшно  Crazy Сега ходи с един прост Алкател, ММ казва, че това е телефон от зрънчо  Mr. Green

# 70
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Честит рожден ден на порасналите наборчета! Да са много щастливи и ученолюбиви  Mr. Green

Ние вече сме в Италия. Излязохме на разходка из градчето и след първите 100 метра Алекс взе да мърмори да се прибираме  #Cussing out  Утре, из Рим, ще е ад... ooooh! Спешно ми трябва валериян  Crossing Arms

# 71
# 72
  • София
  • Мнения: 15 254
Призма,пускат в стаите и по-малки деца. При нас бяха много актуални миналата година. Едната рожденичка беше на 11г. Ако те интересува ще ти пусна на лични имена и адреси. Много бяха доволни,но в един момент явно се припокриват задачките и настъпи пренасищане. А и РД-тата се събраха  много за кратък период.

Моля те, би ли ми пратила и на мен.
РД на Иво не е като да чука на вратата, но 2 месеца и 10 дни ще се изтъркулят преди да съм ги усетила.  Simple Smile

В часовете на вашите деца влизат ли инспектори?
Вчера при нас е имало инспектор в часа по история. Изпитали са Иво и са му писали шестица - лаская се от мисълта, че са го вдигнали като най-знаещ и най-подходящ да отсрами класа.  Laughing С което лекинко е пооправил оценката от теста, който качих във ФБ.  Blush
А по БЕЛ им преподават студенти. Спомням си колко много обичах студентите когато аз бях дете. И колко по-различно и по-приятно беше, когато те ни преподаваха.

Ели, Рим е прекрасен. Завиждам, че ще бъдете там.  Hug  Запуши устата на Алекс с едно джелато.  Laughing

# 73
  • Мнения: 1 573
ЧРД на празнуващите тази седмица!  nbirthday Желая им здраве и много успехи!

При нас не са влизали инспектори, но по история им влизат студенти. Нашето училище е базово на СУ и както разбирам влизат студенти по история и география. Вчера моят се похвали, че студентката много интересно им е разказвала урока и за накрая даже имала една игра, но тъкмо я обяснила и звънеца бил. Каза, че са им казали да участват, защото щели да я оценяват и стискаше палци да са й сложили шестица. На мен пък ми стана мило, за дните когато аз бях в ролята на студентката... Спомени...

# 74
  • Мнения: 1 194
Чуден слънчев ден е днес  Mr. Green И ваканцията чука на вратата...

Ели, ще му хареса Рим на Алекс, ще видиш. Сподели после  Wink

Май съм пропуснала рожденици. Да са живи и здрави всички празнуващи!
И Волен е рожденик след двадесетина дена. Нямам идея какво ще правим  Rolling Eyes

За инспектори не съм чувала да са влизали, ама той Волен не е от тези, които се впускта в обяснения, така че не е критерий за достоверна информация.
Днес чакам резултат от контролното по математика за пропорциите. Да казвам ли, че отново е било "мнооо лееесно"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт