Пролетна Шестокласна

  • 46 959
  • 772
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 500
Оооо, Италия  Heart Eyes  Ели,  Hug

# 76
  • Мнения: 14 133
Ели, приятно изкарване.  Party
Браво на Иво и Мони.  Peace
Моят вчера донесе 6-ца по АЕ.  Hug
На нашите родителски срещи говорят и отделно за децата, но така се разбрахме с другите родители.  Peace
За студенти е споделял моят, че им преподават. Инспектори сигурно също ги навестяват, за да проверяват учителите.  Wink
Приятна ваканция на връстниците и майките им.  bouquet

# 77
  • София
  • Мнения: 4 398
Ели, приятно изкарване  Hug
Моя днес спаси кожата от училище  Mr. Green, отключи му се алергичната кашлица и го водих да го види лекарката за по сигурно и да знам какво да започне да пие .
При нас на родитеслки говорят общо за класа, и аз псле си гоня класната която ни е по БЕл и госпожата по МАТ и си тръгвам  Mr. Green
И при нас има от време на време студенти, ама до там ми е информацията.

# 78
  • Мнения: 421
Вече сме във ваканция - ура!
Днес като за финал две шестици по ИИ и ФВС. Нямаме грешка по развлекателните предмети. По физическо - тичали 300 м. При нас покриват нормативи някакви.. По изобразително рисували Великден. Отложили им контролното по немски СИП. Изобщо добър финал...
За студенти  - не съм чула. И при нас на родителски срещи говорят общо за децата, а ако искаш конкретно тичаш в коридора. Не знам дали е добре или не тази практика. Аз бих искала да знам повече за децата от класа..все пак не ми е все едно какви са приятелките на дъщеря ми..

# 79
  • Мнения: 1 194
И ние финишираме преди ваканцията с 6 по математика. Е не мога да се оплача, когато реши, че иска да се представи добре.
Очаквам сега периода на мързел, който да ми строши нервите  Mr. Green

Днес и на зъболекар ходи Волен - и там е шест  Wink

# 80
  • Мнения: 14 133
Браво и на Волен!  Hug
Бързо закрепване на Митко на kimbolina!  Praynig

# 81
  • Мнения: 1 230
Браво на отличниците!
Ели, не му обръщай внимание, наслаждавай се на прекрасна Италия.

Хубава ваканция на всички!!

# 82
  • столицата
  • Мнения: 3 849
http://m.capital.bg/light/neshta/2015/03/20/2494439_da_izbiagash_za_60_minuti/За Виви и Нефертари. Grinning Детето е било в тази на М. Луиза и тази на Дамян Гуев. Беше доволна и от двете. А за възрастта-някъде обясняваха,че група петокласници от СМГ разбили рекорда за време.

# 83
  • София
  • Мнения: 5 065
http://m.capital.bg/light/neshta/2015/03/20/2494439_da_izbiagash_za_60_minuti/За Виви и Нефертари. Grinning Детето е било в тази на М. Луиза и тази на Дамян Гуев. Беше доволна и от двете. А за възрастта-някъде обясняваха,че група петокласници от СМГ разбили рекорда за време.


Много интересно! Благодаря!

# 84
  • Мнения: 4 500
Не знаех, че има толкова много стаи в София, благодаря  bouquet
Утре Гого отива на село с пълна раница с учебници, а ние се заемаме да опразним хола, че в петък ще ни слагат новата дограма. Хем се радвам, хем лошо ми става като знам каква кочина става  Tired
Да ви питам ползвали ли сте фирма за цялостно почистване на дома - вкл. и пране на мека мебел и матраци? Една груба сметка ми даде резултат 200 лв. Мисля да потърся ваучер......

# 85
  • Мнения: 14 133
Нефертари, "много си лоша".  Mr. Green Детето отива да си почива за ваканцията, а ти ще му пълниш чантата с учебници.  Laughing
Моят има 5-ца на контролното по математика за валчестите тела - страхотна изненада.  Hug

# 86
  • София
  • Мнения: 13 236
Благодаря ви за пожеланията!!! Много е доволна девойката. Еуфорична, ужас! Ще празнува в събота с деца в една от стаите с куестове. Ще откриват египетски загадки  Wink

Моля за повече инфо - коя опция избрахте? Четох, че уж били за деца над 12 години и затова решихме догодина това да бъде, за да може всички да са навършили 13. Непременно после да ракажеш.
Да ти е жива и здрава Саша и много да те радва!

Prizma, аз първо мислех да ги вкарам в Mindrooms, ама там нямаше да се справят. С моя мъж разбихме "Мъглите на Авалон" под времето от един час, но ние много куестове сме изиграли и сме заедно от 23 г., стиковани сме  Wink. После случайно попаднах на ваучер от Грабо за тази стая и предложението беше за детски рожден ден. Може би правят по-лесни загадки за по-малки деца. Днес ще разказвам  Wink

Наша Сашка вчера сутеринта вдигна температура... Confused Сатурновата дупка си се отвори и това е. Цял ден лежа, седя 2-3 часа с над 39 и тази сутрин е кукуряк. Рева, че ето на... знаела, че ще й се провали рождения ден. Предпуредих всички гости и всички потвърдиха, че ще дойдат...
Та така...

Последна редакция: сб, 02 апр 2016, 10:50 от Vache

# 87
  • Мнения: 14 133
Ваче, дано само с това да се размине Сашата.  Praynig
Приятно изкарване на рождения ден!  Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 4 500
Ваче, весело изкарване и вярвам, че Сашето е вече пушка  Hug
Чиби, суперски резултат по мат  Hug

# 89
  • Мнения: 14 133
Нефертари,  Heart Eyes
Направо неочаквано суперски е за мен този резултат на контролно по МАТ.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт