Биозин кидс или имонобор?

  • 20 869
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Бихте ли ми казали от кое сте по доволни или да ми препоръчате нещо друго! Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 1 400
Бихте ли ми казали от кое сте по доволни или да ми препоръчате нещо друго! Благодаря предварително!
Аз от биозина съм доволна, имунобор не съм ползвала. Зависи за колко голямо дете става дума. Моето е на няколко месеца, недоносено и освен коластра друго не мога да му давам.

# 2
  • Мнения: 92
На 2 години и половина

# 3
  • Мнения: 1 400
На 2 години и половина
За толкова голямо дете има и други варианти. Поне на мен тези сиропчета ми се струват неоправдано скъпи. И двете стигат за 20 дни - по лев на прием. За по-голямата си дъщеря купувам тази коластра, много я обича: http://www.iherb.com/Symbiotics-Colostrum-Chewables-Plus-Wild-Ch … hewable-Tabs/4880 До 3,5 годинки й давах по една таблетка, после по две. Много ниска цена на прием при много високо качество. Просто в България страшно много им раздуват цените на подобни добавки. Не мога да повярвам да очите си като видя цените на продуктите от айхерб в българска аптека  ooooh!

# 4
  • Мнения: 394
Май зависи от детето. Аз на каката съм и купувала биозин и небях доволна. Сега й давам имунобор хапчета,а на бебето 1г. Биозин и съм мн доволна и от двата.

# 5
  • Мнения: 509
Ползваме Имуномикс сироп от както беше на 2 годинки и сме доволни.

# 6
  • София
  • Мнения: 860
Ние сме пили какво ли не, обаче знам ли дали сме доволни  newsm78 Няма как да преценя ако не ги пиеше добавките, дали щеше да боледува повече. Пили сме зелена енергия и колактив на Аквасорс, Екомер, Самбукус с и без коластра. На три е, давам тези неща откакто навърши година и половина, не всички накуп, разбира се.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Големия ми е на 6г и от едногодишна възраст без спиране му давам сутрин по една таблетка от тези витамини - http://www.amway.bg/product/100930,nutrilite-multivitamini-i-mul … 0%BB#.VvufruKLQVo . Представляват растителен концентрат, опаковката е за 4 месеца. Дъвчащи са, с вкус на цитруси. Отделно добавям от октомври до май и вит.С на същата марка. Много съм доволна.

# 8
  • Мнения: 21 275
На нас са ни изписвали /педиатър/ Биозин ,да пие три шишенца без прекъсване.

# 9
  • Мнения: 4 500
Точно  Peace Моя син е пил какво ли не - никаква ползва. Израстна болестите в първи клас

Общи условия

Активация на акаунт