Частни училища - информативна тема 11

  • 97 477
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 347
Онна, би ли коригирала също инфото за БШ? Руски и испански са по 4 часа седмично, а не по 2. 
Благодаря!  bouquet

# 46
  • Мнения: 408
А някой има ли информация относно таксите във Валдорфското у-ще и изобщо някакво инфо от хора с деца там?
http://www.waldorf.bg/wp/bg/

# 47
  • София
  • Мнения: 10 825
Таксите съм ги написала в първия пост на темата. Информацията е от сайта им

# 48
  • Мнения: 3 659
В Артис мисля, че таксата е 3900 евро. Такива спомени имам.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 635
Като стана въпрос за часовете, да попитам някой дали знае колко часа седмично е немският в "Увекинд" в началното училище; на първа страница няма такова инфо и на сайта им няма...

Хич не се сетих да питам точно колко часа имат по немски. Дано някой знае, ако не... ще ти кажа септември. Joy

# 50
  • Мнения: 6 301
А, не се смей, и септември да ми кажеш, пак ще ми е полезно.

# 51
  • Мнения: 474
Като кандидатствахме за Увекинд ни казаха, че в първи клас се изучават 10 часа седмично немски.

За П. Б. е такава таксата за всички в първи клас и тези, които продължават от ПУК. Има увеличение от 200 евра.

# 52
  • Мнения: 6 301
Мерси, Пламито. А би ли споделила какви са ти впечатленията за Увекинд?

# 53
  • Мнения: 474
Добри са ми впечатленията. Базата не е много добра, но е прилична, дворът малко ме ужаси - леко прашлив и до гора.
Хората, с които се срещнахме - две дами са уникално учтиви. Обясниха, че това е по-либерално училище, което отделя внимание на индивидуалността на детето, не толкова на академичните резултати. Учат сериозно немски и имат доста, но скъпи лагери/училища извън сградата.
От познати имам чудесни отзиви за детската градина там. Била перфектна.

# 54
  • Мнения: 6 301
Е, ама обучението как е, какво ще рече по-либерално училище, не наблягат толкова на ученето и резултатите, а го карат по-лежерно ли?
За детската градина моите лични впечатления пък не са чудесни, но като цяло мненията и във форума са положителни, не само на познатите ти. Аз питам за училището обаче, тук все пак не е тема за градините.

# 55
  • Мнения: 784
Аз вялвам повече на мнения на родител, чието дете е ходило в съответната ЧДГ/ЧУ, а не от гостуване при директора за 20 минути преди 2,3 години.

# 56
  • Мнения: 474
Е, ама обучението как е, какво ще рече по-либерално училище, не наблягат толкова на ученето и резултатите, а го карат по-лежерно ли?
За детската градина моите лични впечатления пък не са чудесни, но като цяло мненията и във форума са положителни, не само на познатите ти. Аз питам за училището обаче, тук все пак не е тема за градините.

Моля, повече да не питаш мен нищо. Тонът и възпитанието ти не са ми по вкуса.  Stop

# 57
  • Мнения: 474
Аз вялвам повече на мнения на родител, чието дете е ходило в съответната ЧДГ/ЧУ, а не от гостуване при директора за 20 минути преди 2,3 години.


"Гостуването" ми беше преди 1 месец и всеки да вярва в каквото иска  Peace

# 58
  • Мнения: 8 239
 Plamito радвам ти се от сърце. Много се радвам на такива хора които знаят какво могат и искат  Hug

# 59
  • Мнения: 474
Знаете ли в СС в първи клас раниците всеки ден ли се носят или стоят там от понеделник до петък? Ще купувам раница и ми е важно Peace

Общи условия

Активация на акаунт