Аватарни игри 20

  • 35 628
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 278
Здравейте в новата темичка  Hug
Честито на победителките ни  bouquet
Вече и тема си имаме, и първи записали се Simple Smile Като гледах старата игра се сетих, че имам една готова комбинация, трябва да я потърся, че с този имгур няма да се вижда  newsm78 С учудване видях в старата игра Мементо Мори - мислех, че си нов участник  Laughing

# 16
  • Мнения: 4 255
Мементо е старо куче, но беше преустановила участието си в игрите.Радвам се, че сега е сред нас! Като гледам стария пост и ми става мъчно за някои участнички и даже изпитвам вина..Имам чувството, че някои са спрели да играят, защото съм ги обидила с нещо  Sad

# 17
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Ето моето предложение в играта "Замъци" :

                                               

# 18
  • Мнения: 226
Дар, честита победа!  bouquet Поздравления и за идеята за запазване на спечелилите комбинации в специална тема!


# 19
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Аз се гмурнах в света на мъжете и съм на път да се удавя... help Как да покажа по какво лиготоча само в една комбинация, не ми е ясно. Всякакви ме сърцетупват и млади, и стари, и сладникави, и грозновати, и добри и лоши момчета, и неглиже, и костюмари... Вууще! smile3544 smile3544 smile3544

Дарче, като библиотеката оттатък ли?

# 20
  • Мнения: 4 255
Остави се, Акаша! И аз видях зор с мъжете, но понеже вече виждам какви идеи са осъшествени, правих нещо различно, та да не сме всички еднакви. Иначе идеята на темата не е да представим този, по който си падаме, а неговия свят. Т.е. комбинацията, която би направил той за себе си ако играеше аватарни игри Joy  Но в крайна сметка всеки я интерпретира, както си иска. Аз за това помолих да ми пратите по 2-3 дими с комбинацията си, за да обясните защо тези картинки и какво точно показвате с тях. Но и това е ако искате. Абе, забавлявайте се! Каквото ви душа иска! Ще бъде интересна и красива игра- гарантирам!
Не знам каква е библиотеката оттатък. Ще ходя да ровя дали е като това, което си представям. Аз си мислех за темичка, където всяка седмица да постваме печелившата комбинация и това да бъде задължение на огранизатора на играта. Нещо такова.


Ей,sss_sss, браво! Страхотна комбинация за начинаеща! Чудесно се справяш! bouquet

# 21
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Цитат
Искаме да видим по кои мъже си падате, какво обичат те, къде ходят, с какво си играят, по какво се заглеждат, за какво си мислят (ако това е възможно да се дефинира и интерпретира) и....
.....и допълнете изречението с картинки.

СВЕТЪТ НА МЪЖЕТЕ

или какво има в главата му, когато ме няма в леглото му, а може и какво има в леглото му, когато ме няма в главата му.

Значи, все пак първото, което ни води в избора е мъже, по които си падаме и от там нататък вече въртим комбинацията около тях, какво си представяме, че обичат да правят, да мислят и т. н. Затова и е толкова трудно, защиото си падам по всякакви, а те са толкова различни. Биха се получили диаметрално различни комбинации. как да избера?


Библиотеката оттатък е точно това - отделна тема, в която всеки победител има задължението да постне там всички комбинации от отминалата игра.

# 22
  • Мнения: 4 255
Всички, които са участвали или само печелившата? А, това е супер! Даже повече ми харесва! Да, нека така да го направим- да публикуваме всички комбинации, взели участие и да отбелязваме, коя е спечелила! Искате ли? Grinning

# 23
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Да, просто накрая копира там общия пост и поста с обявяването на победителите.

# 24
  • Мнения: 5 278
Изпратих комбинация за мъжете - за моите мъже  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 630
Аз се гмурнах в света на мъжете и съм на път да се удавя... help Как да покажа по какво лиготоча само в една комбинация, не ми е ясно.

Присъединявам се към давещите се в света на мъжете. Мъкааааа  ooooh!

# 26
  • Мнения: 6 559
Аз се гмурнах в света на мъжете и съм на път да се удавя... help Как да покажа по какво лиготоча само в една комбинация, не ми е ясно.

Присъединявам се към давещите се в света на мъжете. Мъкааааа  ooooh!

Е, може да изобразите един дъъълъг диван, така до към 600/200, с един мъж отгоре му и подписът е готов.  Joy Joy

Ето и за играта:


# 27
  • Мнения: 1 889
Благодаря за красивата тема и поздравления за победителката! bouquet bouquet bouquet

За новата игра:


# 28
  • Мнения: 4 255
Браво, момичета! Страхотни комбинации виждам тук и получавам на лс newsm76

# 29
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Здравейте приемате ли нови ама наисина нови  Laughing .Все още съм на ниво -3 ,но ще се радвам да получавам съвети и критики.
Ето и един Предпещерен замък в Словения от мен.

                                 

Общи условия

Активация на акаунт