~Чакаме тук новината голяма - коя ще е първата МАЙска мама?~Тема 9

  • 43 343
  • 743
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 502
Много странно, другата седмица май ще и звъня ...

Не се притеснявай за обменната карта, аз си взех 45-дневния болничен от 18 март и чак тези дни ходих да си взема обменната карта и направлението за хоспитализация. Хубаво е да са при теб, но ако нещо стане и тръгне раждане си постъпваш в болница и пращаш някой да ти вземе тези документи от доктора, който те следи. В болницата няма да откажат да те приемат и израждат, дишай дълбоко. Grinning
Пожелавам ти успешно раждане и хубаво, здраво бебе!

# 241
  • Мнения: 167
Много странно, другата седмица май ще и звъня ...

Не се притеснявай за обменната карта, аз си взех 45-дневния болничен от 18 март и чак тези дни ходих да си взема обменната карта и направлението за хоспитализация. Хубаво е да са при теб, но ако нещо стане и тръгне раждане си постъпваш в болница и пращаш някой да ти вземе тези документи от доктора, който те следи. В болницата няма да откажат да те приемат и израждат, дишай дълбоко. Grinning
Пожелавам ти успешно раждане и хубаво, здраво бебе!
Обменната карта и направлението едно и също ли е?

# 242
  • Мнения: 2 532
Добро утро, момичета Hug

Nadya360 , не са едно и също. На мен обменната карта ми я дадоха вече, а идната седмица и направлението за хоспитализация ще взема.

# 243
  • Мнения: 741
Аз приключих дилемата за крема и реших да си взема Лансинох,но малкия грамаж...просто да си го имам за всеки случай.

Херпес ми излиза в началото поне 2-3 пъти на устната,но и по принцип съм податлива към такива "екстри.Не съм чула да е проблем,освен,ако не е генитален херпес,както казва и цветна палитра. Peace

Обменната карта и направлението наистина не са едно и също нещо.На мен обменната карта ми я даде заедно с 45 дневния болничен.Вътре е вписвано какво изследвания са ти правени и съответните стойности.Също така мерки и теглилки и общото ти състояние по време на брмеменноста.Направлението ще ми го даде сега като отида тази седмица на преглед,а и знам,че се дава като се влезе вече в 9-я месец. Peace

И понеже вече свърших задачката с дрешките на бебина,съм решила днес да се заема с нашия гардероб и да прибера всички дебели и зимни дрехи,а дори и тези по-тънки пролетни,които не ми стават.И без това времето е мрачно и готово да завали. Crossing Arms

# 244
  • Мнения: 1 256
Момичета как сте? Моят бебчо е много активен, корема ми е постоянно на вълнички, а уж казват че накрая не се движили, защото им било тясно 😃

# 245
  • Мнения: 446
Момичета как сте? Моят бебчо е много активен, корема ми е постоянно на вълнички, а уж казват че накрая не се движили, защото им било тясно 😃

И аз съм така-шкембето постоянно подскача  Joy
 
Херпес не ми е излизал,но за сметка на това 3 стабилни ечемика.Ужасна работа...А майка ми каза вчера,че са ми излезли тъмни петна по лицето,което било нормално за бременните   #Crazy  Аз за първи път чувам newsm78

# 246
  • Мнения: 1 256
Ечемика го натъркай с нещо златно. При мен минава веднага.

# 247
  • Мнения: 116
Radost, абсолютно нормални са петната, но не се получават на всяка бременна. Излагането н слънце ги подсилва. Мажи си лицето със слънцезащитен крем. След раждането избледняват, но не знам дали изчезват напълно и кога, тъй като сестра ми още си носи нейните  Simple Smile

# 248
  • Мнения: 2 532
И моята бебка на моменти е доста активна - предимно вечер. Ама си личи, че й е отесняло вече, защото чак ритници не раздава. Но пък при по-резки движения чак ме наболява, както бях споменала. И другата екстра е като натисне пикочния мехур Crazy
При нас май няма изгледи за дъжд засега. Но пък и да завали, аз май си взех дозата разходка за деня. Нещо тези дни нямам сили за дълги преходи. А случа ли се да съм с бъдещия батко, си е цяло приключение и съвсем не можем да стигнем далеч Crazy
Имам малко дрешки за гладене още аз и май ще взема пример от rosit@ и ще попренаредя гардеробите.

# 249
  • Мнения: 741
И в моя корем активността е много голяма,че да не кажа и денонощна.То не е ритане,то не е гъзурчене,хълцане...програмата е пъъълна,но то това общо взето е така през цялата ми бременност.

Относно петната,вярно е,че са нормални,както потъмняването на ареолите,пъпа или появата на линия негра на корема.До колкото знам петната след това избледняват,но по-трудно и по-бавно. Thinking

За ечемика немога да дам съвет,но дано ти минава по-бързо и да не ти създава много грижи. Peace

Имам малко дрешки за гладене още аз и май ще взема пример от rosit@ и ще попренаредя гардеробите.
А rosit@ още нищо не е свършила и само се помотва.Ама така да ми е сънливо и мързеливо в това време,че с нетърпение чакам ММ да се прибере и да поеме бъдещия батко,докато аз се отдам малко на дрямка. smile3524

# 250
  • Мнения: 13 929
Петната по лицето могат да се махнат с козметични процедури, така че не ги мислете. Но е хубаво да се правят есента и зимата, за да не стане по-зле от слънцето.

# 251
  • Мнения: 510
Ох и моята много буйства...чак на моменти е неприятно...и така ме дърпа надолуууу, не знам как го прави...чак започвам леко да се привеждам като започне да ме натиска в ниските части на корема....

# 252
  • Мнения: 446
   Благодаря,мами Simple Smile
   За  ечемиците-когато ме видя доктора,ми каза да купя мас Макситрол от аптеката.Има голямо облекчение и бързо пробива ечемика.
   За петната наистина не бях чувала,но ми е интересно как не съм ги забелязала по собственото си лице Laughing Но пък ме успокоихте,че са безобидни Hug
   И понеже ви чета,как се суетите в подреждане,пране и почистване...И аз взех да пооправям вече-хем,да се пораздвижа.Пуснах пералната,взех да бърша прах и ме заболя корема.Легнах и съм заспала-нищо не свърших и днес  ooooh!

# 253
  • Мнения: 2 532
Ама така да ми е сънливо и мързеливо в това време,че с нетърпение чакам ММ да се прибере и да поеме бъдещия батко,докато аз се отдам малко на дрямка. smile3524
Аз направо с бъдещия батко  я свърших тая работа  Mr. Green И чак сега ще запрятам ръкави, както  съм презаредила батериите  Laughing

# 254
  • Мнения: 604
Уфф и аз се опитах да поспя, че тази нощ нещо не успях. Ха познайте дали някой ме остави. Бъдещата кака почна - пишка ми се, ака ми се, искам Дора, не искам Дора, искам да скачам по леглото(последвано от ама защо не може) , искам навън ( няколко пъти пак последвано от ама защо не може) и за капак този младеж цял ден се разтяга доста болезнено в ребрата ми. Накрая си представих всичко това умножено по две и съня хептен избяга. smile3511

Общи условия

Активация на акаунт