~Чакаме тук новината голяма - коя ще е първата МАЙска мама?~Тема 9

  • 43 371
  • 743
  •   1
Отговори
# 375
  • пловдив
  • Мнения: 72
На 13.04.се родиха с планово секциото в 10:22-Венета-2480,48см и в 10:24-Калоян-1600,47см.Добре сме и тримата и съм много щастлива

# 376
  • Мнения: 26
На 13.04.се родиха с планово секциото в 10:22-Венета-2480,48см и в 10:24-Калоян-1600,47см.Добре сме и тримата и съм много щастлива

Честитооо!! Още една двойна радост Simple Smile Бъдете здрави и щастливи! Леко възстановяване и само положителни емоции!

# 377
  • Мнения: 23
Честито!!! 🍀🐣Леле  колко близначета вече си имаме!!!! Да са живи и здрави! И бързо възстановяване💐

# 378
  • Мнения: 1 109
Честито, radi1982 !!!  Ех, че хубаво! Да са ви живи и здрави, и много да ви радват!

# 379
  • Мнения: 2 532
radi1982, честито и на теб! Да са живи и здрави малките мишленца и много радост да ви носят! Бързо възстановяване Hug
Започнаха хубавите новини в темата Two Hearts

# 380
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ради да си ви честити Венета и Калоян  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet !

# 381
  • Мнения: 63
Radi честито да са ти живи и здрави

# 382
  • Мнения: 50
Честита двойна радост, Ради  bouquet
Пожелавам на теб и цялото ти семейство много здраве, щастливи мигове с вашите слънца и само хубави неща да ви се случват!
Бъдете много щастливи!
Бързо възстановяване на теб и когато можеш те чакаме да разкажеш кво-как-що  Crazy

# 383
  • Мнения: 24
Как се почнаха хубавите новини  bouquet Честито на майчетата и бебчетата! Да са здрави и мнооого мноого щастливи! Бързо възстановяване!! Hug

# 384
  • Мнения: 510
Ауу, Ради, Честито!!! Този Калоян само на бой расъл Grinning Grinning Има да догонва сестра си Grinning Grinning Grinning Да сте живи и здрави!! Скорошно прибиране у дома на всички ви.  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

# 385
  • Мнения: 604
radi1982 честито!!! Много радост и щастие да ви носят.  bouquet bouquet

# 386
  • София
  • Мнения: 530
Ради, честито, да са ти живи и здрави и бързо възстановяване:)

Последна редакция: чт, 14 апр 2016, 23:02 от Пъпешче

# 387
  • Мнения: 358
Амини, честита радост! На теб ти пожелавам бързо възстановяване, а бебчетата да растат здрави и щастливи! bdbaloni baloni

Ради, честито и на теб! Бързо да се възстановиш и ти, а бебоците да ви радват, да бъдат здрави и много щастливи! bdbaloni baloni

whoowhoo, сега чак виждам,че си ме питала за лекциите в "Чакам бебе".  Embarassed
Организират темите на няколко цикъла по 2 лекции - раждане, първи грижи, кърмене и бебето у дома. На последните лекции (бебето у дома) обикновено говориха за емоциите на младите родители (най-вече на таткото), за следродилната депресия, какво да очакваме, как да общуваме с бебето/детето...зависи от гост-лекторите. Аз попаднах на 2 психоложки и като цяло нещо не ми беше 100% полезна информацията, но пък се надявам да не се налага да си вадя тефтера със записките, за да видя дали не страдам от следродила депресия. Grinning

# 388
  • Мнения: 198
Amini, Radi, честита ви радост! Да са ви живи и здрави, а на вас бързо възстановяване и бързо да се приберете в къщи всички заедно!

# 389
  • Мнения: 116
Ради, честити рожби! Да са ви живи и здрави! Бързо възстановяване!

Общи условия

Активация на акаунт