Balea, Alverde, Catrice, Essence - 25 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 107 476
  • 752
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 256
Цитат
Аз дори не ползвах отстъпката си за ЧРД, защото не успях да стигна до магазина.

В кой магазин има отстъпка за рожден ден, в ДМ ли? Колко процента е, в какъв период може да се ползва?
Въпреки, че въпроса не е към мен. Заповядай
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/bg_homepage/services/576136/eink … _wohlfuehlen.html

# 241
  • Мнения: 55
Момичета,тези гъбки коджак на какъв срок от време трябва да се подменят.

# 242
  • Мнения: 37 256
на опаковката пише "2-3 месеца", но моята още не е изсъхнала от снощи независимо, че я оставих в спалнята, а не в банята, т. е. едва ли бих я ползвала повече от седмица или две, ако е непрекъснато мокра  Rolling Eyes

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 150
Като се загледах пак в клиентските привилегии се сетих да попитам нещо - много пъти се е говорило, но на мен така и не ми е ставало напълно ясно за връщането на продукти в ДМ. Всеки един продукт ли може да се върне (независимо дали е от ДМ марките или не), може ли вече да е отварян (т.е. да му е нарушена опаковката)? До сега съм връщала само продукти на Balea и Alverde и то в рамките на половин час след купуването им.

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 5 199
Като се загледах пак в клиентските привилегии се сетих да попитам нещо - много пъти се е говорило, но на мен така и не ми е ставало напълно ясно за връщането на продукти в ДМ. Всеки един продукт ли може да се върне (независимо дали е от ДМ марките или не), може ли вече да е отварян (т.е. да му е нарушена опаковката)? До сега съм връщала само продукти на Balea и Alverde и то в рамките на половин час след купуването им.
Мисля, че всичко може да се върне. Нали се рекламират с това клиентът винаги да е удовлетворен от покупката си. Пробвай! Аз съм връщала едни лепенки за снимки. Отворих ги, видях, че не е това което очаквах и на другия ден ги върнах. Върнаха ми парите без въпроси, но пък имаше физиономии... Tired

# 245
  • София
  • Мнения: 25 078
От 1 месец ползвам гъбата за лице Коджак и съм много доволна. Има дни когато сутрин и вечер я ползвам....супер! Simple Smile

# 246
  • Мнения: 689
Като се загледах пак в клиентските привилегии се сетих да попитам нещо - много пъти се е говорило, но на мен така и не ми е ставало напълно ясно за връщането на продукти в ДМ. Всеки един продукт ли може да се върне (независимо дали е от ДМ марките или не), може ли вече да е отварян (т.е. да му е нарушена опаковката)? До сега съм връщала само продукти на Balea и Alverde и то в рамките на половин час след купуването им.
Мисля, че всичко може да се върне. Нали се рекламират с това клиентът винаги да е удовлетворен от покупката си. Пробвай! Аз съм връщала едни лепенки за снимки. Отворих ги, видях, че не е това което очаквах и на другия ден ги върнах. Върнаха ми парите без въпроси, но пък имаше физиономии... Tired
Аз имам личен опит, при това много положителен с ДМ и обслужването на клиенти. Писах на мейл с въпрос дали мога да върна техен продукт Алверде - декоративна козметика, от който изобщо не бях доволна - беше пробван у дома няколко пъти и резултатът беше доста неприятен (отварям скоба за да уточня, че от всички други продукти Алверде съм изключително доволна и си купувам много редовно). И така - след моя въпрос по мейл получих доста бърз отговор, че във филиала от където съм закупила продукта мога да го върна. Останах с повече от приятно впечатление от ДМ, не е нужно да казвам, че след тази случка съм изкупила още дузина техни продукти и че в Лили почти не влизам, защото в Лили  има изключително обидно отношение към клиентите .  Peace

# 247
  • Мнения: 2 742
Като се загледах пак в клиентските привилегии се сетих да попитам нещо - много пъти се е говорило, но на мен така и не ми е ставало напълно ясно за връщането на продукти в ДМ. Всеки един продукт ли може да се върне (независимо дали е от ДМ марките или не), може ли вече да е отварян (т.е. да му е нарушена опаковката)? До сега съм връщала само продукти на Balea и Alverde и то в рамките на половин час след купуването им.
Връщала съм спирала Лореал купена от магазина в МОЛ Сердика в магазина в МОЛ Парадайз. Не бях видяла, че е зелена. Съответно вкъщи я отворих, нямаше как иначе да разбера каква е, но не я бях ползвала, разбира се. Wink Замениха я за спирала на Мейбълин. Условието беше, ако е по-скъпа естествено да се доплати. Но май избрах нещо на същата стойност. Не помня точно цените. Казаха, че няма проблем да се върнат стоки, стига да е с касова бележка и май в 14 дневен срок.

За Лили споделям мнението. Случвало ми се е да чакам 15 мин, за да платя и никой да не дойде да ме обслужи, на 16-тата мин оставих нещата на касата и си тръгнах. Много некоректно спрямо клиентите им, не зная на какво може да се дължи.

# 248
  • Me? I'm a raging sea trapped inside of a raindrop.
  • Мнения: 21 806
На мен ми казаха, че продуктите на Балеа и Алверде могат да бъдат върнати във всеки един магазин от веригата /май дори и без касовата бележка, но за последното не съм съвсем сигурна, защото беше преди време и не помня/. За останалите предполагам, че ще трябва да се носи бележката и продуктът да се върне в магазина, от който е закупен.

# 249
  • Мнения: 7 916
Момичета видяхте ли това?
"Изтеглихте ли си вече мобилното приложение на dm България? Само през него може да се възползвате от специалните отстъпки в периода 07.04.-20.04.2016г.: -30% на продуктите от марката Essence Ultime и -5% на всички червила, гланц за устни и моливи за устни на dm марката s.he stylezone, допълнително към актуалната 25% отстъпка на декоративна козметика."

# 250
  • Мнения: 17 542
Видяхме го, имаме си и приложението Crazy

# 251
  • Бургас
  • Мнения: 29 124
Една добра новина за момичетата от Бургас..тъкмо снощи си мислех за малкия ДМ в мола и се чудех защо не отворят един в центъра и .. тази сутрин видях, че на 21.04 ще откриват новата сграда до НХК, а там площта е доста  Party
Суперрр!
В мола е бедно зареден,а и не ми е особенно удобен.
Но виж в центъра е друга работа/
Дано да е фул макс асортимента  #Crazy Embarassed

# 252
  • Мнения: 1 256
Момичета видяхте ли това?
"Изтеглихте ли си вече мобилното приложение на dm България? Само през него може да се възползвате от специалните отстъпки в периода 07.04.-20.04.2016г.: -30% на продуктите от марката Essence Ultime и -5% на всички червила, гланц за устни и моливи за устни на dm марката s.he stylezone, допълнително към актуалната 25% отстъпка на декоративна козметика."

Тези отстъпки как се ползват, може ли да обясниш  Blush в магазина като пазаруваш или по друг начин чрез приложението?

# 253
  • Мнения: 7 916
Бижу да обясни  Laughing аз тръгнах да го свалям и се замотах, та още не съм, нямам представа на какъв принцип действа.

# 254
  • Мнения: 545
От 1 месец ползвам гъбата за лице Коджак и съм много доволна. Има дни когато сутрин и вечер я ползвам....супер! Simple Smile

https://www.google.bg/search?q=dm+%D0%B3%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD … QL88DmRFSmNTlM%3A
Аз използвам това в момента. Гъбичката по -добра ли е ?

Общи условия

Активация на акаунт