Balea, Alverde, Catrice, Essence - 25 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 107 474
  • 752
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 545
Добре благодаря дами! Още днес си купувам палитрата с лилавеещите сенки на essesnce

# 76
  • Мнения: 2 223
Не знам за кои палитри на Есънс говорите, аз имах 2 и 2те бяха абсолютни боклуци. Никакъв пигмент, никаква издръжливост, пари хвърлени на вятъра. Говоря за http://www.essence.eu/fileadmin/products/packshots/_processed_/c … 15_9db34a2975.png  и http://i971.photobucket.com/albums/ae197/Beautycloud/EssenceAllA … 1_zps74ebad7f.png
 Иначе имах едни дуо, които бяха ок, но беше отдавна

# 77
  • Мнения: 3 584
Аз лично в ежедневието си използвам нюд палитрата на Есенс и четворката на Есенс пак нюд. И от двете съм много доволна.
Аз пък си търся някакъв цвят червило като Birthday Suit на Sleek от серията с матиращуте цветове, но честно казано не ми се занимава с поръчки, доставки и прочие.

# 78
  • Deutschland
  • Мнения: 8 434
Лаковете от новата серия на Есънс - The Wilds са супер. Дали ще ги внесат в Бг е отделен въпрос. Има снимка в немската им фб страница

# 79
  • Мнения: 17 542
Тези са моите
http://www.img-share.eu/f/images/182/20160401_132226ZHNvkYs_srednaELVmh3I.jpg
http://www.img-share.eu/f/images/182/20160401_132246a8bKTWV_srednaC7dvdpd.jpg

Аз пък си търся някакъв цвят червило като Birthday Suit на Sleek от серията с матиращуте цветове, но честно казано не ми се занимава с поръчки, доставки и прочие.
Скрит текст:
Виж Golden Rose Velvet Matte - 27, 01, 03

Скрит текст:

Също Color Sensational Creamy Mattes Lipstick Maybelline - 650
Скрит текст:

И само да допълня своето мнение - нюд червила, още повече пък матови, стоят добре само на много пухкави устни.

Последна редакция: пт, 01 апр 2016, 13:50 от Бижy

# 80
  • Мнения: 2 932
Има ли вече брошура на Лили за м.април? bouquet

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 5 199
Има ли вече брошура на Лили за м.април? bouquet
Има, да. Взех си от Лили до нас.

Коментираните червила на Флормар са с -20% намаление през април в Лили  Wink.

# 82
  • Мнения: 3 584
Благодаря, аз 27 и 03 от ГР ги имам, но са по-топли като тонове, а аз искам по-кафеникави. Тези на Мейбълин ще ги разгледам.

# 83
  • Мнения: 545
Не знам за кои палитри на Есънс говорите, аз имах 2 и 2те бяха абсолютни боклуци. Никакъв пигмент, никаква издръжливост, пари хвърлени на вятъра. Говоря за http://www.essence.eu/fileadmin/products/packshots/_processed_/c … 15_9db34a2975.png  и http://i971.photobucket.com/albums/ae197/Beautycloud/EssenceAllA … 1_zps74ebad7f.png
 Иначе имах едни дуо, които бяха ок, но беше отдавна

Аз имах предвид първите Sad Е жалко. Много ми харесват комбинациите от цветове в палитрите. На картис съм чела пак тук че не са хубави. На фломар хубави ли са? Не знам какви да взимам изобщо

# 84
  • Мнения: 254
Току-що във Фантастико на бул. Св Климент Охридски (Студентски град/Дървеница) имаше червило на Catrice в цвят 050 princess peach. /мисля, че някой търсеше такова/
Щракнах една снимка 😁
Скрит текст:

# 85
  • Мнения: 2 979
Не знам за кои палитри на Есънс говорите, аз имах 2 и 2те бяха абсолютни боклуци. Никакъв пигмент, никаква издръжливост, пари хвърлени на вятъра. Говоря за http://www.essence.eu/fileadmin/products/packshots/_processed_/c … 15_9db34a2975.png  и http://i971.photobucket.com/albums/ae197/Beautycloud/EssenceAllA … 1_zps74ebad7f.png
 Иначе имах едни дуо, които бяха ок, но беше отдавна

Аз имах предвид първите Sad Е жалко. Много ми харесват комбинациите от цветове в палитрите. На картис съм чела пак тук че не са хубави. На фломар хубави ли са? Не знам какви да взимам изобщо

На Флормар имам една единичка номер 14. От палитрите четворки имам тези




И двете са страхотни. Много добра пигментация, лесни за нанасяне и издръжливи.

# 86
  • Мнения: 545
Тази втората е прекрасна! Търся си точно такива цветове за опушен грим Simple Smile

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 969
Има ли вече брошура на Лили за м.април? bouquet
Има, да. Взех си от Лили до нас.

Коментираните червила на Флормар са с -20% намаление през април в Лили  Wink.

+ 1 и аз снощи разбрах, че ще са намалени и днес след работа си взех едно много готино розово фуксия. Обаче харесах още 2-3.... Mr. Green Има време до края на месеца да купя и тях. hahaha

# 88
  • София
  • Мнения: 10 856
Аз получих 050 като подарък в Елитис (от промоцията на Катрис). Много готин оранжев цвят  Heart Eyes

Напоследък доста съм залитнала по мега силни цветове червила и си накупих доста. Лошото е, че изобщо не ми отиват, обаче така си ги харесвам, само си ги гледам.  Mr. Green И не ги нося  Mr. Green
Най-любимото ми е една супер силна фуксия на Римел. Божествен цвят!

За мицеларните води, скоро довърших розово Гарние, ми супер си е, достоен заместител на Биодерма. Сега съм си взела новата на Балеа, за суха кожа, но още не мога да кажа нищо.

Бижу, забелязваш ли изсушаване на кожата от четката? Аз забелязах такова нещо и вече не я ползвам всеки ден, защото кожата ми от суха стана много суха  ooooh! Не е от гела, с който мия.

# 89
  • Мнения: 17 542
Бижу, забелязваш ли изсушаване на кожата от четката? Аз забелязах такова нещо и вече не я ползвам всеки ден, защото кожата ми от суха стана много суха  ooooh! Не е от гела, с който мия.
Не.  Rolling Eyes Но аз след измиването нанасям това.

Общи условия

Активация на акаунт