Balea, Alverde, Catrice, Essence - 25 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 107 476
  • 752
  •   1
Отговори
# 300
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 150
Оренталската серия също е от пролетните колекции на Есенс. Аз исках да видя и Гейшата, но и нея я няма. Sad

Говоря за пролетната като имам предвид Wake up Spring  Simple Smile Като/Ако ми отговорят от Essence ще пиша

Ъпдейт - отговорили са ми : Здравейте, очакваме да потвърдят листване. Може би до 10 дни. За кой град става въпрос?

Интересно как на сайта пише, че ще се предлага от април до май, а все още я няма по магазините и все още не знаят къде ще я има....

Последна редакция: нд, 17 апр 2016, 14:55 от ❇Sisi_91❇

# 301
  • Русе
  • Мнения: 90
Оренталската серия също е от пролетните колекции на Есенс. Аз исках да видя и Гейшата, но и нея я няма. Sad

Говоря за пролетната като имам предвид Wake up Spring  Simple Smile Като/Ако ми отговорят от Essence ще пиша

Ъпдейт - отговорили са ми : Здравейте, очакваме да потвърдят листване. Може би до 10 дни. За кой град ста

Интересно как на сайта пише, че ще се предлага от април до май, а все още я няма по магазините и все още не знаят къде ще я има....

[/quo
Аз пък на сайта виждам само Lights of orient. Не, че не си харесах всичко   Embarassed

# 302
  • Бургас
  • Мнения: 12 968
Момичета,ще попитам в тази тема,макар че е за козметика.
Онзи ден ходих до ДМ и видях,че има слънчеви очила,а днес синът ми без да иска счупи своите.Безопасни ли са стъклата,имате ли информация?И на какви цени са,дали знаете?

# 303
  • Мнения: 17 542
Очилата са на цени от 20 до 30 лв. и са на категории. Смятам, че за цената си са съвсем прилични.

# 304
  • Бургас
  • Мнения: 12 968
Очилата са на цени от 20 до 30 лв. и са на категории. Смятам, че за цената си са съвсем прилични.
Благодаря ти,ще минем да купим.Важно беше за мен стъклата да са с филтър,ще изберем някакви от втора или трета категория,много благодаря за линка Hug bouquet

# 305
  • Мнения: 2 742
И аз мисля да си купя очила от ДМ, моля те, сподели мнение като вземеш Simple Smile

# 306
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Почти съм ви изтървала

# 307
  • Бургас
  • Мнения: 12 968
И аз мисля да си купя очила от ДМ, моля те, сподели мнение като вземеш Simple Smile
Да,ще споделя,и аз мисля да взема и за мен,даже още утре мисля да отида.Моят син каза,че ще носи каквито му купя,само да са "удобни за гледане".Голяма скица е фъстъкът.

# 308
  • Пловдив
  • Мнения: 5 199
Дъщеря ми носи очила от dm вече втора година. Аз също имах, но моите бързо се счупиха  Rolling Eyes.

# 309
  • Мнения: 31 703
Дъщеря ми носи очила от dm вече втора година. Аз също имах, но моите бързо се счупиха  Rolling Eyes.
Детските са много по-сполучливи Peace И моите много бързо се счупиха, но те и парите им толкова...

# 310
  • Варна
  • Мнения: 1 171
В Бг страницата на Essence преди малко обявиха "Блясъкът на Ориента-още няколко дни"

# 311
  • Австрия
  • Мнения: 2 551
И аз имам очила от ДМ, страшно удобни и здрави излязоха, седят в колата и карам с тях. Съвсем в ред са си  Peace Детските също.

А пък днес какво си открих в близкия ДМ... направо  Shocked Ще ви издам: двойник или съвсем достоен заместник на контуриращата ми пудра (не контурирам с бронзираща, с бронзър затоплям лицето, но за контур ползвам студено, пепеливо кафяво и то такова, което да не тъмнее прекалено на светлата ми кожа) Kevyn Aucoin Scuplting Powder
 а именно:

Catrice Contouring Palette, 010 Аshy Radiance:


Не знам от кога е продукта, но е суууупер! не само като цвят, но и като качество  Heart Eyes
И струва само 4,45 euro  Peace

# 312
  • Бургас
  • Мнения: 12 968
Сега да напиша за очилата.Ходих днес,имаше много модели,доста симпатични очила,някои бяха на цена дори на 12,99лв или нещо подобно.И изглеждаха съвсем прилично,но аз взех на сина ми за 24,90,поляризирани,дори има много симпатичен тест-поглеждаш етикета през очилата и се вижда лодка.Не знам защо през моите не се вижда,вероятно защото не са поляризирани.Естествено не пропуснах да си купя и аз,дълго се колебах между по-евтините и тези,които взех,но по-евтините имаха сякаш по-паянтова рамка и ги оставих.И моите са на цена 24.90.Много приятно се гледа през стъклата и на двата чифта,рамките са много удобни и уж избрах стабилни.Моят син е на 9,но детските очила са му тесни,така че му избрах модел,който е по-спортен.Много им се зарадва,каза,че са му много удобни.
Дано се окажат издържливи и да не се счупят бързо,ако има такова нещо веднага ще докладвам.Надявам се да ги носим поне през цялото лято,не да купуваме всеки месец.

# 313
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Страхотно ревю  и аз ще ги видя

# 314
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 150
В Бг страницата на Essence преди малко обявиха "Блясъкът на Ориента-още няколко дни"
Вчера ми отговориха: Здравейте, очакваме да потвърдят листване. Може би до 10 дни.

Няколко дни = 10 дни  Laughing А в сайта е обявено, че са в продажба от 04.2016 до 05.2016  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт