Airbnb?

  • 77 720
  • 613
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 986
Ние бяхме преди две години в прекрасен апартамент - етаж от викторианска къща. Апартаментът беше прекрасен, но много далеч от центъра. Транспортът в Дъблин е доста скъп и с разписание, затова се наложи да вървим доста пеш през повечето време.
Препоръката е да търсите апартамент в центъра, или в близост до маршрут на хоп он хоп оф автобуси - струва си да се ползват в Дъблин.

# 331
  • Мнения: 204
Имам един странен въпрос. Имаме резервация за един апартамент, за който сме превели половината пари. Сайтът не ни позволи да платим цялата сума. СЛед 17 дни трява да се настаним, а не мога да намеря от къде да извърша останалото плащане. Някакви идей?

# 332
  • Мнения: 11 078
Ще ти ги удържи от кредитната карта автоматично, обикновено е 14 дни преди настаняването. Има опция да избереш пълно плащане веднага или разсрочено на две части, но не си я видяла вероятно.

# 333
  • Мнения: 204
Разпитах насам -натам, как така автоматично ти ги тегли парите? Не те ли пита дали искаш да потвърдиш плащането или нещо такова? Иначе така може да ти тегли добезкрай...

# 334
  • Мнения: 11 078
Какво точно питаш? Естествено, че няма да ги тегли до безкрай, плащането ще се извърши на точно определена дата по точно определена схема, която ти си оторизирала.
Ти си одобрила плащане 50% на датата X и плащане 50% на датата Y в деня, в който си направила резервацията. Няма защо да те пита пак - така или иначе дължиш цялата сума, можеше да оторизираш и 100% плащане в деня на резервацията.
По същата карта ще ти върне, пак без да те пита, платените 50%, ако (например) анулираш резервацията в разрешения срок. На мен ми се е случвало.

# 335
  • Мнения: 204
Остават ни 17 дни до настаняването,а нямаме некаква нотификация за превеждането на остатъка от сумата. Извинявам се наистина за въпроса, но за първи път резервирам аз от такъв сайт. Питам дали ще имам подсещане да платя, защото сега като влезна в резервацията си, нямам опция да доплатя.

# 336
  • Мнения: 11 078
Ще имаш в мейла, асоцииран с профила, известие за плащането, но няма нужда от твоето одобрение. В резервацията в профила ти също пише датата, на която ще мине второто плащане. И я пише през цялото време, откак си направила резервацията, т.е. информацията за деня и сумата ти е достъпна от самото начало. Сайтът е надежден, спокойно. Дори не превеждат сумата на домакина, преди да се настаниш, в случай че той направи гаф някакъв.

# 337
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
няма да ви подсеща нищо, парите ще се изтеглят от картата с която се платили първата част. Още когато се направили резервацията е имало опция как да се изтеглят парите. Вие, без да сте видели, сте избрали на две части. Няма нищо притеснително или странно, сайта е абсолютно сигурен

# 338
  • Мнения: 204
Pending Payment
Scheduled for Sat, May 04, 2019 - това ли имате предвид? На тази дата трябва да се плати остатъка?

# 339
  • Мнения: 47 981
Точно
Само че то само ще ги дръпне, няма нужда да правиш нищо повече

# 340
  • Мнения: 204
Благодаря Ви, изключително много!

# 341
  • София
  • Мнения: 54
Здравейте! Mоже ли някой да ми изпрати код за отстъпка? Благодаря предварително!

# 342
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Здравейте! Mоже ли някой да ми изпрати код за отстъпка? Благодаря предварително!

Здравей,
изпратих на лично

# 343
  • София
  • Мнения: 54
Благодаря на всички, които ми изпратиха!

# 344
  • Мнения: 16 871
Здравейте,
Някой запазвал през сайта за Пунта кана или Занзибар?

Общи условия

Активация на акаунт