Airbnb?

  • 77 745
  • 613
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 4 133
Да не се опитвате да си правите нова регистрация, вместо да се логнете?
не, вече логната и се опитвам да направя резервация
в последния етап при въвеждане на картата, ми иска и телефон на който собствениците да се свържат  с мен
Редактирам се
Имала съм и друг профил със същия телефон

Последна редакция: пт, 03 ное 2023, 13:27 от The Invisible

# 601
  • Мнения: 2 495
Здравейте,
Предстои ми служебно пътуване,знаете ли дали платформата може да издаде фактура с данните на фирмата?Не разписка,а фактура?

# 602
  • Мнения: 4 327
Има airbnb for business, така че трябва да може, ама не съм го ползвал, разгледай там

# 603
  • Мнения: 94
Здравейте, знаете ли как мога да си публикувам тел. номер т.е искам да си изпратя тел. номер на човека на когото ще гостувам

# 604
  • Мнения: 6 587
Здравейте, знаете ли как мога да си публикувам тел. номер т.е искам да си изпратя тел. номер на човека на когото ще гостувам
Когато направите резервацията си, телефонните номера ще бъдат видими за хоста и за вас.

# 605
  • София
  • Мнения: 28 579
Знаете ли колко дълго блокират пари? Защото на 20-и февруари направихме резервация, която домакинът не одобри, но парите все още не са върнати. 15 раб. дни са минали и нищо.

Последна редакция: сб, 16 мар 2024, 19:47 от milenaka

# 606
  • Мнения: 4 327
това зависи и от търговеца и от банката, общо взето в България един месец до 40 дена може да откара

# 607
  • Мнения: 6 587
Знаете ли колко дълго блокират пари? Защото на 20-и февруари направихме резервация, която домакинът не одобри, но парите все още не са върнати. 15 раб. дни са минали и нищо.

На мен ми ги отблокираха след 2 дни, но писах на съпорта.

# 608
  • София
  • Мнения: 28 579
Освен да кажа на мъжа ми да им пише (плащано е с негова карта и резервацията беше от неговия акаунт) и да се види точно къде е проблемът -- дали в тях или е в банката. Възможно ли е те да са ги отблокирали, но все още да не се виждат в сметката?

# 609
  • Мнения: 4 327
първо минава време от Ербнб да ги освободят (според мен става веднага след канселацията) и после зависи от банката как действа (българските са несериозни и може да откара месец).
Ако сумата е само блокирана, а не я дължите аз не бих се занимавал. Ако е изтеглена и осчетоводена звънете

# 610
  • София
  • Мнения: 28 579
Блокирана е, нищо не дължим. И аз предполгам, че от банката бавят.

# 611
  • Мнения: 4 327
предполагам просто е оставено на самотек и когато е нагласено автоматично ще се освободят, те не правят нищо иначе. Дали ви се занимава и дали ви трябва блокираната сума е друг въпрос

# 612
  • Мнения: 175
Здравейте,
преди време имаше промо код (с препоръка от приятел) за 50 лв или не помня каква сума. Понастоящем има ли някакви реални отстъпки, може и от нов акаунт?

# 613
  • Мнения: 4 156
Не, преди години ги спряха.

Общи условия

Активация на акаунт