Airbnb?

  • 78 477
  • 620
  •   1
Отговори
# 75
  • sofia
  • Мнения: 482
Здравейте, много се извинявам за може би глуповатия ми вьпрос, но сега отворих за пьрви пьт сайта и не ми стана ясно. Дала сьм града, дадох и дните за престой. Излезнаха ми оферти, но цената за вечер ли е или за целия престой? Като гледам е за вечер, но все при букинга например ти дава общо, затова е неяснотата ми...?

# 76
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Здравейте, много се извинявам за може би глуповатия ми вьпрос, но сега отворих за пьрви пьт сайта и не ми стана ясно. Дала сьм града, дадох и дните за престой. Излезнаха ми оферти, но цената за вечер ли е или за целия престой? Като гледам е за вечер, но все при букинга например ти дава общо, затова е неяснотата ми...?

на вечер е  Peace

# 77
  • Варна
  • Мнения: 10 672
За вечер и на човек.

# 78
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 587
Здравейте!

Вчера се регистрирах в AIRbnb и направихме резревация за Рим за 8 души.
В описанието на апартамента нищо не пишеше за такса почистване и турист.такса- това нормално ли е или да очаквам изненанда на място?
веднага ни дръпнаха паритеот картата, но не ми е ясно кога ме питат да;и вс е ОК, за д а преведат сумата на хазяина...
Т.к. ще сме с 4 деца ще ни предоставят ли контакта и мейл негов, за да го разпитам за разни неща, кога да ни чакак и дали ще ни предложи трансфер......
в Букинг и се струва, че нещата са доста по -уредени или може би като всяко ново нешо ми е малко несигурно и неясно.

Благодаря предварително на тези с опит, които ще се отзоват!!!

# 79
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Още веднага можете да пишете на хазяина, има бутон Contact Host, кореспонденцията минава през сайта, така ако има проблем и те говиждат. Ще му преведат парите след като вие си заминете, а ако има проблеми вие сами ще си сигнализирате.
За телефона на хазяина - когато си влезете в резервацията, трябва да виждате точният адрес на апартамента и телефона на хазяина  Peace

# 80
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 587
Още веднага можете да пишете на хазяина, има бутон Contact Host, кореспонденцията минава през сайта, така ако има проблем и те говиждат. Ще му преведат парите след като вие си заминете, а ако има проблеми вие сами ще си сигнализирате.
 Благодаря bouquet

# 81
  • Мнения: 275
Здравейте!

Вчера се регистрирах в AIRbnb и направихме резревация за Рим за 8 души.
В описанието на апартамента нищо не пишеше за такса почистване и турист.такса- това нормално ли е или да очаквам изненанда на място?
веднага ни дръпнаха паритеот картата, но не ми е ясно кога ме питат да;и вс е ОК, за д а преведат сумата на хазяина...
Т.к. ще сме с 4 деца ще ни предоставят ли контакта и мейл негов, за да го разпитам за разни неща, кога да ни чакак и дали ще ни предложи трансфер......
в Букинг и се струва, че нещата са доста по -уредени или може би като всяко ново нешо ми е малко несигурно и неясно.

Благодаря предварително на тези с опит, които ще се отзоват!!!


Привет Simple Smile
Хубаво е преди да букнете да огледате добре и като най-добър ориентир могат да Ви служат оценките на предните посетители на апартамента. Имайте в предвид, че  90% от хазяите не включват сити такса и се плаща на място, а тя е различна за всеки град, мисля, че за Рим беше 2,50€ на човек за нощувка.
И да си изкарате страхотно в Рим!  Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 973
И ние ползвахме за първи път сайта в края на лятото за един апартамент в Гърция. Контактувахме си с хазяина през сайта преди и след като платих. Много любезен беше. Казах му, че за първи път ползваме сайта има ли нещо, което трябва да знам и той ми каза всичко най-важно, което трябваше да знаеме за пребиваването си в апартамента. Останахме много доволни от апартамента, чистичко беше всичко. Даже бабата на момчето живееше до нас и на няколко пъти носи на децата домашно приготвени десерти Simple Smile

# 83
  • София, България
  • Мнения: 2 228
Ние никога не сме пътували през този сайт, само през букинг. Цените, които изкарва върху снимката са на вечер, нали  newsm78 Не знам дали само на мен ми се струва, но в букинг като че ли цените са по-добри.

И пътували ли сте с деца през този сайт? В букинг повечето са самостоятелни апартаменти, а тук с хазяите, децата ... не става ли лудница малко  newsm78

И мернах някъде из темата onlyapartments ... там предполагам само апартаменти предлагат  newsm78 Като цени кой сайт ви се струва най-изгоден?

# 84
  • София
  • Мнения: 1 863
Ами аз лично трудно мога да посоча по-скъп сайт за резервации на хотели или апартаменти от Букинг.
А и всеки редовно пътуващ може да изброи поне пет сайта с по-добри цени и условия за резервация.
И това не го казвам просто така, а защото е истина. Имам над 20 резервации през Аирбнб / и в момента имам резервации за Токио, Киото и Мадрид/ и много рядко може да се види в букинг оферта, която да е равностойна на тяхната. И като цени, и като избор, и като сигурност на платените средства Аирбнб е една от най-добрите платформи в света за онлайн резервации.
Радос, в аирбнб си има опция да търсиш самостоятелни апартаменти, отделни стаи, споделени стаи  и т.н. От теб зависи какво ще търсиш. Ако отбележиш, че търсиш самостоятелни апартаменти няма да има при Вас хазяи Simple Smile.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 10 672
Ние ползвахме сайта миналата година за Гърция.
Тази година исках пак за Гърция, но в района в който бяхме, апартаментите от сайта бяха само  два, три и не ни допаднаха.
Резервирахме през букинг хотели, защото след по малко от 12 часа трябваше да тръгнем и нямах време да търся, чета и избирам наново в други сайтове.
Не знаех за onlyapartaments.
Ще го имам предвид и него.

# 86
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз също ползвам почти винаги Airbnb и, до сега, по -евтини цени не съм намирала  Peace търся си цели апартаменти и никога не сме имали проблем с детето  Peace

# 87
  • Мнения: 728
Здравейте! Имам едно малко спешно питане. Регистрирах се и ме одобриха за една квартира, която струва точно 66 евро (без допълнителните такси). Условието за ползване на травъл кредита е да е 66 или повече евро. Да, ама намалението не ми излиза в сметката, като пробвах с по-скъпи квартири и се показва. Как мога да се свържа с Airbnb по този въпрос и да получа възможно най-бързо отговор, защото ударих на камък с това? Писах им в Туитър, но отговор няма, а имейл или онлайн чат не намирам.

# 88
  • София
  • Мнения: 940
И аз имам едно въпросче, направих резервация и платих сумата, която ми излизаше 167лв. В менюто Your Trips, на резервацията имам View Invoices, като имам само един Invoice, който пише Guest Invoice  27.77лв. Това е фактура, за това че аз ползвам техните услуги на airbnb или превеждат нещо като капаро на Host-a.

# 89
  • Мнения: 528
Здравейте,за пръв път ще използвам сайта,надявам се всичко да е наред.Моля някой да ми пусне покана ,за да ползвам отстъпката  Hug

Общи условия

Активация на акаунт