Още една диета за отслабване......

  • 11 562
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 183
Да диета такава има, но наистина е много трудна и строга.
Но все пак  newsm12 вечи така ми  smile3511 smile3511, че се замислям.
Само дето трябва да   smile3513 мъжо от вкъщи иначе не виждам как се издържа smile3518, че вече ми писна да съм

# 16
  • Мнения: 428
Има такава тема"Лимонената диета",която е почти 20-ина страници.Там съм описала тази диета.И,Тристаниа,няма лъжа,ако спазваш всичко точно. Килограмите,които се свалят не се възстановяват после.Но вижте темата,там има и други диети с лимони.



Къде да я видиме темата?Интересно ми е ,и искам да науча повече за това!Дали млякото се разпределя на части за цял ден или......?Лимоните как се приемат-непосредствено преди или след млякото.....?Ще съм ти благодарна,ако я пуснеш тук,за да я видиме всички! Hug Hug Hug

# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 5 475
To това си е глад от където и да го погледнеш, ако продължа в същия дух на 40-тия ден някой ще раздава жито.

Точно! Wink

# 20
Bihte li mi pomognali s gramazha na kiseloto mlqko?Dietata na Vanq ne mi se otvarq. Embarassed

# 21
  • Мнения: 428
Има такава тема"Лимонената диета",която е почти 20-ина страници.Там съм описала тази диета.И,Тристаниа,няма лъжа,ако спазваш всичко точно. Килограмите,които се свалят не се възстановяват после.Но вижте темата,там има и други диети с лимони.

Тази или тези диети,които са описани в темата,нямат нищо общо ,освен кис.мляко и лимоните LaughingВ диетата на Ваня,не се яде нищо друго освен това ,а и е само 6 дни!Докато в подобните диети си хапваш и други неща!

# 22
  • Мнения: 428
Bihte li mi pomognali s gramazha na kiseloto mlqko?Dietata na Vanq ne mi se otvarq. Embarassed

1 кофичка кисело мляко  Party

# 23
  • Мнения: 2 716
Тая диета е просто трепач. 6 лимона  #Crazy и още киселина от млякото. А от къде ще паднат тия килограми? /щото всички диети смъкват първо от циците/. Трябва ли да е съпроводена с някакви упражнения? Знае ли някой колко време трае? Примерно 6 дни и след това 6 почиваш или как?

# 24
Уф,сладурки,недейте така.
С тази диета ако смъкнете 6 кг за 6 дни резултатът ще е увиснала кожа,гърди,стрии,а по време на диетата ще ви се вие свят,причернява,ще се чувствате отпуснати,без настроение,тонус..

Не подлагайте организма си на такъв стрес!След такава диета последствията са неизброими smile3514 newsm11 smile3516 smile3514


Да не говорим какво може да се случи със стомаха ви Rage ooooh! Rage Rage Rage

Общи условия

Активация на акаунт