Април посрещаме с любов и двучертичков тест готов!Бъдещи мами над 35

  • 39 005
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 40 829
Добро петъчно утро!
Шери,благодаря за новата тема bouquet
На Танзу за кафето  Peace

Аз днес бачкам,ама ММ се тръшна снощи...Т и гърло.Щом днес сам отиде рано на доктор и взе болнични,начи е зле...Наско се оправя.Сутринта даже забеляза,че кашлицата почва да става суха.

Дидка,куркумата наистина е много полезна.Чела съм.Ще взема да пробвам тая маска аз Wink Също може да се приема в прясно мляко-казва се златно мляко.http://lechitel.net/%D0%B7%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%BE-%D0%BC% … 1%8F%D0%BA%D0%BE/

И като казах петък...
Скрит текст:

# 46
  • Мнения: 2 168
Благодаря за красивата пролетна тема - късмет на всички!
Болните да се оправят, стискам палци за тези, които имат нужда  Hug
Нямам време тази седмица за нищо, дребните са вкъщи, новата зябавачка от понеделник
Обичам ви

# 47
  • Мнения: 5 037
Добро утро и от мен.
Танзу,вземам си кафе ,че днес денят е натоварен от сутринта.

Още 7.30 ч бях в яслата да подавам документи за малчо.Вх.№66 #CrazyДано го приемат.Днес Мими е до обяд.После трябва да я водя на тренировка по баскетбол на другия край на града.Събота и неделя ще има състезание в съседен град.Много се вълнува.

# 48
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Добро утро!
Чухте ли новината - от неделя връщаме часовниците с 1 час назад.
Хубав и усмихнат ден на всички.

# 49
  • Мнения: 5 037
Танче hahaha

Честита месечинка на Димана на мама Кей.Тя съвсем ни забрави.

# 50
  • Мнения: 13 937
Добрутро момичета, грабвам от кафенцето на Танзу и смятам да се излежавам на почивки цял ден  Grinning
Жане, купих си чорапите от санитарен магазин по предписание на съдовия хирург, 7/8 дължина и 2 степен на стегнатост. По нашите болници не дават такива неща.
Шери, успех с яслата, по колко деца приемат?

# 51
  • Мнения: 1 512
Добро утро!

Шери, благодаря за новата пролетна и цветна тема  bouquet
Дано да го приемат Алекс в яслата  Praynig

Амини, почивай си  Simple Smile

Уанче, много сладко тумбаче. Дано да е момиченце  4470  Но пък баткото иска братче.

Манди, ще стискаме палци в сряда

Мунлайт, да се яви да каже как са яйчицата.

Мимче и ние те обичаме  Two Hearts

Мистик, много летен петък  Wink  Дано да се оправи бързо и ТМ

# 52
  • Мнения: 2 497
Добро първоаприлско утро и от мен - чудесна пролетна тема, Шени bouquet
Тъй като отново се върнах в редиците на безработните успях да разгледам снимките - Софи е прелестна Heart Eyes Амини и Уанчето са прекрасни бременни дами Hug
Сега ще се постарая да наваксам какво съм изпуснала...

# 53
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
За куркумата и аз чета напоследък много хубави неща - отслабвало се, не знам какво си още, антиоксидант, но да се консумира с черен пипер, защото той й активирал качествата. Но трябва да е истинска, това прахообразно по нашите магазини не се знае какво е. А истинската си е доста скъпа.

Рансън, що така?

В София се питах защо не раждате в Токуда, не са ли по-добри условията там?

# 54
  • Мнения: 5 037
Амини,в цялата ясла са 80 деца.Казаха,че ще приемат между 40-50 деца.Останах учудена,че директорката ме позна.Дори помни Мими.

# 55
  • Мнения: 13 937
Перу, Лили роди в Токуда и е доволна. На мен лично ми е далече и не по джоба.
Шери, имате прилични шансове според мен  Simple Smile

# 56
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Добро утро
Мимче и ние те обичаме  Hug
Лейди какво стана с работата ?
Амини нищо им няма на чорапите да се изперат. Аз съм носила в бг такива от санитарен магазин бежови и съм си ги прала. Тукашните ми са памучни и си се перат също. Приятна почивка  Hug .
Шери успех на състазението  Simple Smile
Кеи и много други мами ни зарязаха, да и е честита на Диманка месечинката  bouquet

# 57
  • Мнения: 2 497
Скрит текст:
Щото прецених, че не е моята работа - много неефективна организация, граничеща с хаос, допотопни методи на вземане на поръчки и разпределяне по отделите и най-вече работната атмосфера, която мога да оприлича само на тесен кокошарник, в който кокошките непрекъснато се карат и плюят една друга (дори пред мен - непознатата). Да не споменавам, че телефоните на всички звънят с най-популярните за сезона чалга хитове Sick Изпитвам облекчение, но се и притеснявам че май няма да си намеря читава работа... А на тази започнах на шега - щото е наблизо Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 13 937
Нормално е да ни зарежат с тези мънички слънца, които си имат. Особено ако не са мами тип форумни плъхове като някои от нас  Mr. Green
Честита месечинка на Димана  Heart Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 6 302
Шери, лагодаря за поредната тема, сътворена с много любов! Много ми хареса снимката на Ранотеката  Grinning Големи красоти твориш, браво! И как няма да ни ги показваш, моля ти се. Браво на Мими за баскетбола, страхотен спорт е, 9 години съм тренирала. Успех с приема в яслата!

Миана, да мине леко биопсията и резултатът да е добър!  Peace

Две в едно, има време, ще се завърти бебето. Дано всичко е наред с твоята приятелка японката. И със сигурност голяма част от килограмите ще си отидат с раждането. Аз се прибрах от родилния дом само 2 кила в повече в сравнение с когато забременях. В тази връзка, Тоби, сега тия филийки изобщо не са прегрешение, хапвай си каквото и когато ти е сладко  Blush

Лили, радвам се, че бебка е добре. Зъбите докато изникнат, ще има такива ситуации.....

Илейн, много гадно с тази алергия, дано бързо ти мине. И не забравяй да пиеш течности!

Амини, и аз бях така – от петия месец почнаха да ми се подуват краката и почти не спадах, дори и нощем. Някъде 2 седмици след раждането се видях с моите си крака. За ластични чорапи никой нищо не ми каза.......

Анн, щом са петна, вероятно е непоносимост към някоя храна, обърни внимание с какво я храниш. Нали бях вчера на курс за Първа помощ, включително за бебета и деца. Та казаха, че до скоро се е смятало, че алергиите избиват веднага, до няколко часа. Но последните проучвания сочат, че е възможно да се прояви алергията дори след 48 часа. Май е по-добре да изчакаш с месото за сега

Тита, ще купя царевична коса, благодаря. И браво на твоята приятелка, лека бременност и желая!

Манди, не бързай с теста  Praynig

Мария, вземай мерки, дори и пролетна умора да е. ......То кой го казва, без да съм анемична, често ми се вие свят и се чувствам уморена..... Но поне косата като че ли спря да ми пада

Ививка, съболезнования

Питате за моето дете, което снощи пак имаше нещо като криза – за няколко часа я боли, пишка на често, казва, че й щипе. Лошото е, че няма какво да се даде в тази ситуация за облекчение. Правим баня със смрадлика, давам сироп от червена боровинка и като стане тежко положението – Панадол. Чакаме резултата от стерилната урина, дано утре е готов и тогава вече ще изпишат нещо за лечение. Според педито, може да изхвърля песъчинки. Освен това ни праща при някакъв специалист в Пирогов, до който обаче достъпа е почти невъзможен. Иначе имуностимулатори не й давам. Тя от есента го пие тоя сироп с боровинките, един месец пие, после малко почивка, после пак пие. Но пък освен тези проблеми, тя от друго не се е разболявала, даже сополи не е имала.

Общи условия

Активация на акаунт