Април посрещаме с любов и двучертичков тест готов!Бъдещи мами над 35

  • 39 017
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 39 579
Мимс, то няма нищо интересно. Все по трудно я лъжа да си тръгнем вечер от баща и. Започва да разбира и понякога плаче, друг път хленчи че иска при тати и баба Лия. А като каже- искам гая с тати, ама и с мама. Затова не ми се пише за нея  Tired

# 691
  • Мнения: 1 423
На София вече ще и викам малката Илейн, ма то като две капки вода, поне се знае коя е майката  Twisted Evil. Много е джиджена и в каква прекрасна люлка се люлее! Живот си живее в Англия малката принцеса  Heart Eyes.

Мария:
Скрит текст:
Много си го засегнала, със сигурност не го е заболяло. Момчетата искат да имат авторитет. Сега трябва да поработите върху него. Моят пикльо има две тупвания по дупето , и то без публика, и после ме гледа в очите и сякаш ме пита защо, очите му пълни, а не плаче.

Перу:
Скрит текст:
Дадоха ми цена 6,50 на туя от един павликенски разсадник, по 60см за мерцедеса на туите - западна, смарагд. За повече бройки обаче.

# 692
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Ели! Наистина е мини-Ели Simple Smile Благодаря за снимката!
Марийче, няма учебна дисциплина "Как да бъда мама". Факта, че си почувствала кога грешиш в отношението си към детето си, мисля, че е добре...
Мира, за какво количество става въпрос? И имат ли сайт?

# 693
  • Мнения: 8 321
И аз разгледах снимките..София е страхотна и Бела и Изи и Ида...страхотни бонбонки.

Мария не се  ядосвай и не се обвинявай - тези неща се случват. Пък ще видиш като стане по-голям и почне да прави хиляди глупости.

# 694
  • Мнения: 3 004
Много са хубави всички сладурчета, а снимката "Усмихнат таралеж" е невероятно попадение!
Амини, и аз викам да спираш да работиш, че няма да остане време да родиш. Леко и безпроблемно да е утре, ще чакаме с нетърпение новините от теб!
Като гледам си гласуваме за новата тема, но май най-добре ще е да е нещо, свързано с бебчетата на Амини, то си дойде деня.

Последна редакция: вт, 12 апр 2016, 21:20 от MianaNia

# 695
  • Мнения: 13 951
Ами вие казахте да свършвам всичко, че после по-трудно  Wink

Това са разни семейни работи, няма кой друг да ги направи, мен си ме чакат Simple Smile

# 696
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Мира,
Скрит текст:
ние взехме 6 бр. смарагд по 6лв., около 60см.

Мария, така си растат, кръгли, те и затова са по-скъпи.

Ели, послушно, голямо момиче  Hug

# 697
  • София
  • Мнения: 6 302
Понеже пак съм на черешата и нямам да имам възможност повече да пиша до утре, да пожелая на Амини утре да бъде най-щастливия (поне до сега) ден в живота й, всичко да мине по възможно най-лекия и спокоен начин и да си прегърне двете живи и здрави дечица  Hug

Мария, разбирам те напълно, но не се кори  Hug

Хоуп, и аз доста съм копирала и сканирала като бременна, точно тогава подготвях едни големи оферти, с по 6 копия всяка....  ooooh! Ама ей го на, добре си е детето, пу-пу-пу.

Евче, и аз получих днес пратка от същия сайт, но съм много доволна - 2 чифта сандали и дънки за детето, всичко за 50 лева. Довечера ще разбера дали не са малко големи сандалите, но пък номера е този, който поръчах.

Кемпер май бих взела под наем, да обиколим някое лято Европата..... като имаме достатъчно парички за това  Mr. Green Хубава вечер от мен, ние сме на 50-годишен юбилей и със сигурност ще е тежка вечер......

# 698
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 302
Ние бяхме на разходка да използваме, че не вали Simple Smile

Амини нищо не ме боли вече, дори не усещам операцията, но все още най - тежкото което вдигам е София.Голяма полза ми беше обаче че все пак майка и баба са тук и доста си починах.

Мистик две легла имаме - едното ние си го купихме и е в нейната спалня, а това от последната снимка е кошче - люлка и е подарък от брат ми и снаха ми и го държа на първия етаж или във всекидневната  или в зимната градина и тя си спи през деня в него.

Мария зимната градина се отоплява с парно, тя е свързана с къщата откъм трапезарията и има 2 радиатора, отделно малко слънце да има и вътре става много топло. А за бодито щото вече бях вдигнала ританките и не ми се сваляха пак Simple Smile иначе го слагам така на едни други които наистина и падат Simple Smile
А ти не се притеснявай за Вики, важното е че следващият път подходът ще е друг  Hug

И аз разгледах снимки - всички дечица са прекрасни  Heart Eyes Тита е страхотна с нейните сладури  Hug Тоби и Ивко също  Simple Smile

Последна редакция: вт, 12 апр 2016, 18:46 от Илейн :)

# 699
  • Мнения: 8 532
Колко хубаво да се прибереш скапан от работа и мъж ти да е наготвил спагетки Wink които даже миришат вкусно. Резнах една краставичка само и остава да ударим по една ракия.

# 700
  • Мнения: 366
А аз тази вечер сготвих лападника на Перу и вкъщи много се хареса. За първи път правих.

# 701
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 302
 Аз ще поръчвам индийско, обаче има вероятност половината вкъщи да останат гладни  Laughing

# 702
  • Мнения: 8 532
Ели, поръчай им друго де. Ти сега ще папкаш ли люто?

# 703
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 302
Даре те искат да опитат, че нали са фенове на индийските филми  Laughing

Уж взех да не са люти или прекалено пикантни, за да ги опитам и аз Simple Smile

София засега не се влияе от това което ям, ама и аз се съобразявам де.

# 704
  • Мнения: 366
Даре, аз през цялата бременност, та и след това ям люто и бебка проблеми няма, а се кърмим.

Общи условия

Активация на акаунт