♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 35

  • 64 808
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 098
Привет, момичета! Hug

Чета ви  с голям интерес и гледам  "Любов под наем",  но не публикувам. 
На този клип не се сдържах!




https://www.youtube.com/watch?v=E7XD9Eh74d0

Хубав ден! bouquet

# 61
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Привет, момичета! Hug

Чета ви  с голям интерес и гледам  "Любов под наем",  но не публикувам. 
На този клип не се сдържах!




https://www.youtube.com/watch?v=E7XD9Eh74d0

Хубав ден! bouquet
Хммм, интересно направен.....  Mr. Green И жИстоккк....  Crazy
 Heart Eyes Heart Eyes

# 62
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Скрит текст:
— Из-за того,что я не могла найти 200 тыс лир,госпожа Нериман все время грозилась рассказать все Омеру и мне пришлось взять деньги у кое-кого.Попросила у Фикрет,она мне дала.И даже,чтобы дать мне деньги,ушла с Пассиониса и перешла в Шери.Ваш показ из-за этого не состоялся.Но сейчас,она знает всю мою историю любви напрокат и в любой момент может все рассказать Омеру.С другой стороны Суде давит,про Транбу я вообще молчу.Да хватит уже.Серьезно,хватит!
— Хорошо,Дефне.Все.Подожди.Успокойся,пожалуйста
— Нет,я не могу это вынести.Правда,не могу с этим грузом.Я распадаюсь на кусочки.Я раздавлена под ним,от меня ничего не осталось
— Хорошо.Все.Идем.Успокойся,пожалуйста.Значит с долгом расплатилась Фикрет,да?
— Да,и в любой момент может все рассказать.У меня разве заканчиваются беды,Синан бей? Только говорю “все,больше ничего нам не помешает,мы счастливы..”
— И новая
— Я устала.Правда,устала,Синан бей.Не могу дышать.Не знаю что делать.Что выбрать,вообще не знаю.Я просто пропала. Знаете,оказывается правда,просто любить не получается.Что мне теперь делать?
— Нет,эта проблема все стоит,стоит и пускает корни,как развивающаяся болезнь
— Нет.Нет,правда,больше не получается.Говорю “все,теперь все позади и долг вернула”,хотела смолчать,пусть Омер не знает,но…кажется пришло время.Да,да,мне нужно как можно скорее пойти к Омеру и все рассказать.Пусть будет что будет.Я правда,больше не могу.Чем вот так каждый день умирать..
— Ты все равно еще это сделай…Да,конечно,решение за тобой.Ну,не знаю,обдумай,хорошенько подумай.Соберись с мыслями
— Вы так думаете?
— Ну,сразу же не принимай решение.И даже,постой.Ты возьми это
— Что это?
— Это ключи от моего летнего дома.Поезжай туда,ложись спать, отдохни и прими решение,что будешь делать.Как ты это сделаешь. Дефне,на этот раз,какое бы ты решение не приняла,я поддержу
— Хорошо.Спасибо. А что делать с Омером?

# 63
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте, момичета!!!  Hug Hug Hug

Благодаря ви за превода в "ефир"  Heart Eyes  Първо ви изчетох, а сега сядам да гледам, че изгледах само няколко момента, че ми беше любопитно (по точно края  Wink)  ooooh! ooooh!
Разбрах, че не всичко от фрагмана дадоха в серията - може пък другата да я продължат от пердетата  Wink Mr. Green Mr. Green

Лава, за новата темичка bouquet bouquet


 Thinking Thinking На това Дефне кога толкова бързо ми изсъхнаха дрехите сутринта - беше с ризата на Йо, той отиде за закуска, а тя в следващия момент с Гало вече е с дрехи  newsm78


Добър вечер момичета! И аз да се запиша в новата тема! Благодаря на преводачите!
Невероятна Елчин, браво! Притисната в ъгъла, като дивеч, уплашена, отчаяна, сама, както винаги сама. Невероятна игра! Браво!

Серията с 15-ти март - беше серията на Баръш, а тази е серията на  Елчин  Heart Eyes Heart Eyes




ДефнетУ- тоя образ просто няма как повече да го съсипят...
Скрит текст:
щом сценаристката успя и с Исо да я скара, значи е стигнала дъното.. няма толкова прост човек, толкова наивен и сляп, според който всички други са виновни за бедите му /Нериман, Суде, Денис, а сега и Фикрет, която какво лошо й е направила не знам, момичето всичко съсипа за да спаси нашата, а сега вече като знае истината и стана лошата/, но не вижда вината на истинския виновник- брат си!!! Защо не отиде да крещи на Сердар, защо не обвинява него за всичко станало- нали заради него започна всичко, него да спаси.. ама НЕЕЕ, много по- лесно е другите да са виновни... Ами самата Дефне- колко възможности имаше да си признае всичко, още в началото на сериала, а и после- колко пъти Йомер й каза да му признае всичко и заедно да го решат... Щом обичаш,се доверяваш, казва Дефне.. а защо тя не се довери на Йомер, че ще я разбере и ще й прости.. Защо му нямаше доверието, че ще е до нея, ще я изслуша и разбере, защо не повярва в любовта му???  #Cussing out #Cussing out В една връзка трябва всичко да е двупосочно - няма как само да изискваш нещо, без да го предоставиш насреща... Нериман й била виновна- извинявайте, ама и аз на мястото на лелята нямаше да искам толкова проста и наивна жена да влезе в семейството ми.. Суде била джадъ, шейтан и т.н - ами кой те би у главата проста, като си видяла вече на какво е способна малката вещица, след като всичко сама си ти разказа и ти видя истинското й лице, да й простиш, че и работа при себе си да й намериш... САЛАК ДЕФНЕ... Транба я преследвал - ми че то малко акъл се искаше да помислиш, че щом наоколо всички се страхуват и бягат от Дениз, значи той е истински дявол и ти не трябва да се приближаваш до него, ама къде ти.. и скицата му продаде, че й доволна беше.... ИДИОТКА.... Фикрет щяла да разкаже всичко - ми нормално... аз съм съгласна да го направи.. щом хората около Йомер нямат тази смелост, нека тя, чуждия човек, отново го измъкне от блатото... когато си даде парите ей така, без да пита за всички подробности, от чисто приятелство и с мерак да й помогне, Фикрет беше светица.. в момента, в който разкри истината, и се разбра, че тя е момичето със сините коси, тя вече беше поредният душманин на Дефне... и защо, защото винаги иска на всички да помогне...  #Cussing out #Cussing out
За скандала на Дефне и Исмаил нямам думи... е там вече Дефне наистина показа, че няма и два грама мозък в главата си... Исо цял живот е помагал на околните, никому нищо лошо не е сторил, безброй пъти спасява нашата от всякакви глупости, в които се забърква, а накрая - И ти ли ме обвиняваш?  #2gunfire #2gunfire Колкото и обидни думички, синоними на глупава, да използвам за Дефне, пак ще са й малко...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Охх олях се жестоко, ама наистина ме изнерви тая овца /не искам вече да обиждам белите красиви птици, като сравнявам Дефне с тях/...  smile3515 smile3515

Ето това за Дефнето много ми хареса,  Hug  Право в десятката  Mr. Green
Мерич я съсипа тотално  Sad

Сега Дефне прибави още една лъжа в колекция от лъжи - знае кое е момичето с Феникса, а премълча  ooooh! ooooh! Тя какво си мисли, че Йомер разбира и веднага се мятка на врата на Гало, а нея я зарязва ooooh!
Аз ако съм на мястото на Йомер, след като се разбере истината, бих била жестоко обидена не от самия факт - любов под наем (той е достатъчно лапнал въдицата и ще прости бързо), а от всичко, което сътвори след това Дефне, от всички лъжи, които изрече  Crossing Arms

Последна редакция: сб, 02 апр 2016, 18:12 от mama_an_ji

# 64
  • Враца
  • Мнения: 6 672
bouquet привет скъпи дами!
Надявам се,че приемате нови членове на групата ви.
 За препратката напред юни 2016г мисля, че това е свадбата на Синан и Ясемин. Нашите герои, ако Йомер вече е научил всичко все още ще са разделени / при повече късмет Дафито е бременна/ и тогава Йо ще получи прозрение и ще тръгне да я търси. И ето още един сезон  Joy Joy Joy

ddkal, добре дошла  Hug Hug
А си мисля, че е двойна сватба - двамата се женят и като гледам хитрата усмивка на "лиско" Йомер, съм убедена, че булката му ще е Дефне - само към нея са такива хитри усмивките му (а дали дотогава ще е разбрал истината  Rolling Eyes) Може да научи и след като се подпишат Rolling Eyes Thinking
Натам по твоя сценарий - с прозрението на Йомер  Wink Laughing

# 65
  • Мнения: 11 985


Да видим тези какви ще ги надробят тази вечер

# 66
  • Мнения: 7 006
Лавджим Hug Heart Eyes  Чок саол за темата, кушум беним! bouquet



Хаштаг за довера има ли? Rolling Eyes

Малко снимки от Статуса



# 67
  • Мнения: 11 985
Неж, все още няма хаштаг, преди няколко дни бяха писали новоначало или мамашите така си мислеха

# 68
  • Мнения: 5 591
alex_94 ,добре дошла . Hug  Готин клип    Heart Eyes


Нежи ,  джанъм   Hug Heart Eyes за хаштаг обиколих няколко места,няма .





Последна редакция: сб, 02 апр 2016, 18:31 от лава

# 69
# 70
# 71
# 72
  • Мнения: 7 006

 bouquet

Нихан добре ли е? Shocked  С кой акъл имитира постъпката на Галип спрямо Мюжгян? ooooh!
Ясно, че не обича Емир, ама чак пък да прави опит за самоубийство - луда жена! Naughty

# 73
  • Мнения: 198
Според мен на нея вече и писна от постоянното притискане на Емир и затова търси изхода така. И аз бях объркана от действието и даже забравех да напиша ,че това е фрагмана Laughing

# 74
  • Мнения: 16 938
Само да кажа,че явно Мерич не е решила дали Йомер знае истината.А ако не я знае  то тогава Мерич не е решила кой от тези който знаят да му я каже.
А аз се надявам ако Йомер не знае нищо то да го научи след сватбата,тъй като тогава Дефне няма да може да избяга.

Общи условия

Активация на акаунт