♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 35

  • 64 774
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 288
Добро утро!  Hug

Рейтинга на 40 епизод



Да добавя и


Неви  Hug

На мен епизода  ми хареса. Надявам се,показаната сцена в началото на епизода "Сватбен ден. Юни 2016 " да е края на 1вия сезон,а не на дизито. Ако рейтинга се задържи на това ниво мисля,че е възможно. Надявам се да гледаме още дълго тази великолепна екранна двойка. 

Усмихнат съботен ден!
Лаве Hug Мерси златна си bouquet
Очаквах рейтинга да е по надолу. Браво даже се е качил от миналия път с две стълбички на горе.
Епизода беше хубав, но края беше много изрязан не ги е срам, като ще режат с големия нож поне да не пускат такива фрагове ooooh! . Ядосах се.
А каква ли ще да бъде изненадата newsm78
Само да си споделя хареса ми играта на Синан и Яса, както винаги стабилно стоят, а Синан помогна не само на Дафина да си почине от всичко и да помисли на спокойствие, ми помогна и на Йомер да се срещне най после на семе със севгилито. Разбира ги той нещата.
Харесаха ми и Хулюси и Тюркян, а изражението на Исо беше един път гледаше и не вярваше на ушите си hahaha сега ще трябва да направят и клуб на влюбените пенсионери  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 139
Много се радвам за рейтинга. На мен епизода ми хареса PeaceМного добра игра и на Баръш и на Елчин,бяха чудесни...пълнят ми душата. Надявам се още дълго да ги гледам.

# 47
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586
 bouquet привет скъпи дами!
Надявам се,че приемате нови членове на групата ви.
Аз скоро открих случайно Любов под наем и се започна. Денонощно гледане до наваксване на сериите, но успях.  Joy
Като за начало да си кажа и аз за снощния епизод, ами общо взето ми хареса. За препратката напред юни 2016г мисля, че това е свадбата на Синан и Ясемин. Нашите герои, ако Йомер вече е научил всичко все още ще са разделени / при повече късмет Дафито е бременна/ и тогава Йо ще получи прозрение и ще тръгне да я търси. И ето още един сезон  Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 5 591
ddkal ,добре дошла.

bouquet привет скъпи дами!
Надявам се,че приемате нови членове на групата ви.
Аз скоро открих случайно Любов под наем и се започна. Денонощно гледане до наваксване на сериите, но успях.  Joy
Като за начало да си кажа и аз за снощния епизод, ами общо взето ми хареса. За препратката напред юни 2016г мисля, че това е свадбата на Синан и Ясемин. Нашите герои, ако Йомер вече е научил всичко все още ще са разделени / при повече късмет Дафито е бременна/ и тогава Йо ще получи прозрение и ще тръгне да я търси. И ето още един сезон  Joy Joy Joy

Аз се надявам,че няма да видим това в сериала.На този етап не .Но едно дефмерче на края на дизито ще е много хубаво ако ни покажат. Ще видим какво е решила Мерич  . Продължаваме да следим историята .

# 49
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586
Лаве, ама то както върви сериала бебето ще се роди в средата на 3 сезон 😂

# 50
  • Мнения: 11 982
 Hug Hug Hug



Някой може ли да подскаже за какво иде реч smile3506

# 51
  • Мнения: 1 288

Дано да ми се получи, че много трудно ги качвам, поставям и слагам тези снимки и клипчета Simple Smile

# 52
  • Мнения: 11 982

Дано да ми се получи, че много трудно ги качвам, поставям и слагам тези снимки и клипчета Simple Smile




 Hug

# 53
# 54
  • Мнения: 9 540
След като изгледах два пъти серията, поспах и успях да осмисля повечето от нея, стигнах до извода, че една серия я снимат поне по две седмици...  ooooh! ooooh! Толкова разминаване, така нарязани и после залепени сцени отдавна не бях виждала...  Whistling Whistling Загледайте се най- вече в ръцете на Йомер /още от миналия епизод го забелязах в леглото с Дефне/- в една сцена има поне 5 позиции, които периодично се сменят между кадрите..  hahaha hahaha hahaha
И тоя Шукрю в началото на серията, дето прекъсна целувката от де излезе... нали предишната серия свърши с новината, че Шакрю аби е болен и затова Йомер отиде да купи закуска, а шофьора ще си вземе почивен ден..  Laughing Laughing  И точно когато най- малко ни трябваше, хоп и звънна.. Мерич наистина трябва да следи какво пише, направо ме дразни с тия идиотщини понякога..  #2gunfire #2gunfire
ДефнетУ- тоя образ просто няма как повече да го съсипят... щом сценаристката успя и с Исо да я скара, значи е стигнала дъното.. няма толкова прост човек, толкова наивен и сляп, според който всички други са виновни за бедите му /Нериман, Суде, Денис, а сега и Фикрет, която какво лошо й е направила не знам, момичето всичко съсипа за да спаси нашата, а сега вече като знае истината и стана лошата/, но не вижда вината на истинския виновник- брат си!!! Защо не отиде да крещи на Сердар, защо не обвинява него за всичко станало- нали заради него започна всичко, него да спаси.. ама НЕЕЕ, много по- лесно е другите да са виновни... Ами самата Дефне- колко възможности имаше да си признае всичко, още в началото на сериала, а и после- колко пъти Йомер й каза да му признае всичко и заедно да го решат... Щом обичаш,се доверяваш, казва Дефне.. а защо тя не се довери на Йомер, че ще я разбере и ще й прости.. Защо му нямаше доверието, че ще е до нея, ще я изслуша и разбере, защо не повярва в любовта му???  #Cussing out #Cussing out В една връзка трябва всичко да е двупосочно - няма как само да изискваш нещо, без да го предоставиш насреща... Нериман й била виновна- извинявайте, ама и аз на мястото на лелята нямаше да искам толкова проста и наивна жена да влезе в семейството ми.. Суде била джадъ, шейтан и т.н - ами кой те би у главата проста, като си видяла вече на какво е способна малката вещица, след като всичко сама си ти разказа и ти видя истинското й лице, да й простиш, че и работа при себе си да й намериш... САЛАК ДЕФНЕ... Транба я преследвал - ми че то малко акъл се искаше да помислиш, че щом наоколо всички се страхуват и бягат от Дениз, значи той е истински дявол и ти не трябва да се приближаваш до него, ама къде ти.. и скицата му продаде, че й доволна беше.... ИДИОТКА.... Фикрет щяла да разкаже всичко - ми нормално... аз съм съгласна да го направи.. щом хората около Йомер нямат тази смелост, нека тя, чуждия човек, отново го измъкне от блатото... когато си даде парите ей така, без да пита за всички подробности, от чисто приятелство и с мерак да й помогне, Фикрет беше светица.. в момента, в който разкри истината, и се разбра, че тя е момичето със сините коси, тя вече беше поредният душманин на Дефне... и защо, защото винаги иска на всички да помогне...  #Cussing out #Cussing out
За скандала на Дефне и Исмаил нямам думи... е там вече Дефне наистина показа, че няма и два грама мозък в главата си... Исо цял живот е помагал на околните, никому нищо лошо не е сторил, безброй пъти спасява нашата от всякакви глупости, в които се забърква, а накрая - И ти ли ме обвиняваш?  #2gunfire #2gunfire Колкото и обидни думички, синоними на глупава, да използвам за Дефне, пак ще са й малко...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Охх олях се жестоко, ама наистина ме изнерви тая овца /не искам вече да обиждам белите красиви птици, като сравнявам Дефне с тях/...  smile3515 smile3515

# 55
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 56
  • Мнения: 9 540
Скрит текст:
— Идем
— Как?
— Идем,садись
— Что?
— Идем
— Что?
— Ничего.Взял перерыв.Хочу понаблюдать за тобой
— Хочешь сказать “было хорошо,когда ты наблюдала за мной”?
— Ты наблюдала за мной?
— Не делай так.Хочешь меня смутить?
— Где ты хочешь,чтобы мы жили,Дефне?
— Не поняла
— Я про наш дом.Мы же женимся.Останемся у меня или переедем в другой дом?Что скажешь?
— Думаю,нам лучше переехать к нам.Есть бабушка,и Нихан у нас. Думаю,будет здорово.Все вместе.Честно.Будет чудесно.Тем более я привыкла жить,когда в доме людно.А так,когда только двое,не смогу. И ты со временем привыкнешь.Правда,это так весело.Ай..Нет,не могу. Пошутила я.Шутка.Признайся,в какой-то момент я тебя разыграла(на турец.зн “съела тебя”)
— Съела меня?
— Да нет,это.. в смысле,шутки.Главное жить вместе и неважно где



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:
Барыш — Какое блюдо ты готовишь лучше всего? — Паста
Эльчин — А что насчет Вашего любимого блюда? — Паста





От Салих



Някой гледа ли днес репортажа за Баръш по Show Tv, че аз го проспах..  newsm78 newsm78

# 57
  • Пазарджик
  • Мнения: 425

Здравейте мили момичета! newsm53

От много време съм "чукча-читател Joy в темата. Приятно и хубаво е при Вас. Много харесвам Вашата толерантност и мненията от "Осанна" до "Разпни го". Независимо че съм фен на друга турска актриса, не ми пречи да харесвам и то много Елчин и Бъръш. Началото на 40-ти епизод, след като го гледах трети път достигнах до заключението, че е сватбата на Йомер и може би Синан  newsm78.

# 58
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Скрит текст:
— Идем
— Как?
— Идем,садись
— Что?
— Идем
— Что?
— Ничего.Взял перерыв.Хочу понаблюдать за тобой
— Хочешь сказать “было хорошо,когда ты наблюдала за мной”?
— Ты наблюдала за мной?
— Не делай так.Хочешь меня смутить?
— Где ты хочешь,чтобы мы жили,Дефне?
— Не поняла
— Я про наш дом.Мы же женимся.Останемся у меня или переедем в другой дом?Что скажешь?
— Думаю,нам лучше переехать к нам.Есть бабушка,и Нихан у нас. Думаю,будет здорово.Все вместе.Честно.Будет чудесно.Тем более я привыкла жить,когда в доме людно.А так,когда только двое,не смогу. И ты со временем привыкнешь.Правда,это так весело.Ай..Нет,не могу. Пошутила я.Шутка.Признайся,в какой-то момент я тебя разыграла(на турец.зн “съела тебя”)
— Съела меня?
— Да нет,это.. в смысле,шутки.Главное жить вместе и неважно где



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:
Барыш — Какое блюдо ты готовишь лучше всего? — Паста
Эльчин — А что насчет Вашего любимого блюда? — Паста



Някой гледа ли днес репортажа за Баръш по Show Tv, че аз го проспах..  newsm78 newsm78
Аз гледах от всякъде, тоест Баръш го даваха по всички клюкарски предавания по каналите, основно от " Живот без рака", а само по Канал Д даваха леко интервю с Елчин. Много приятно беше, относно брака, тя каза, че всичко било с времето си... Rolling Eyes

Иначе и на мен ми направи впечатление това  с макароните... хохохохо...  Joy
Много се изкефих де...  Crazy

# 59
  • Мнения: 18 593
Привет Hug
не знам дали ще ви е интересно, ама за по-хард фенките Wink Wink



до Статуса Grinning

Последна редакция: сб, 02 апр 2016, 17:04 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт