Пазаруване от H&M ➤ 4

  • 90 376
  • 749
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 14 684
Скрит текст:
След Лидъл - като продължиш покрай него напред по паркинга, на юг, по посока към тревната площ до оградата, минаваш покрай нея.

# 481
  • София
  • Мнения: 179
За тези кутии на БЧК доколкото разбрах дрехите трябва първо да са минали през химическо чистене, и да са опаковани в плик и залепени и бележката от химическото сложена вътре.

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 14 684
Пишеше да са годни за употреба и добре опаковани в торба. Така пише и в сайта на БЧК, сега погледнах.

# 483
  • Мнения: 173
Момичета, дали има шанс да се появи?

http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0311525004.html

# 484
  • Мнения: 9 784
Сандалите от естествена кожа виждали ли сте ги в някой от магазините?

# 485
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 524
На някой да му се е случвало да въведе код, който е получил преди ден и да му изписва, че е невалиден?

# 486
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Кодовете в момента не важат Naughty

# 487
  • Мнения: 9 784
Сандалите от естествена кожа виждали ли сте ги в някой от магазините?
Имам предвид сандали за момичета до 11 години Simple Smile

# 488
  • Мнения: 221
basmachi, в кой мол е това,
вчера имах път към София, минах през мола на Стамболийски, ами нямаше в тамошния Н&М никакви щендери с намаление, говора за момчета. Мернах само за момичета един щендер с надпис "от 10лв"
МОЛ Пловдив.Имаше и по 10лв.-15лв. блузки вата, 15лв. намалени ватирани долнища, 15 лв. черни дънки с дарт вейдър на колената и др.
Събрах и три торбички  с дрехи и ги занесох с майка ми.В началото на месеца изхвърлих 4 чувала повредени дрехи от стоене и подарих 2 огромни торби на по-малко детенце.Вече ще знам за тези инициативи.

Последна редакция: нд, 24 апр 2016, 20:36 от basmachi

# 489
  • Мнения: 497
Дрехите не трябва да са повредени, доколкото знам, а чисти и здрави.

# 490
  • Мнения: X
Дрехите не трябва да са повредени, доколкото знам, а чисти и здрави.
Не е задължително да са здрави .Беше описано ,че ако стария ви чорап има дупка и т.н Simple Smile
В брошурката им за кампанията прочетох по подробно какво се случва с дрехите.Тези които стават за повтроно носене се дават и се разпределят за дрехи  втора употреба , другите които не стават се преработват за влакна/здравите/ от някои правят парцали .А тези които са най-зле използват за енергия  Simple Smile
И аз занесох 4 торби в петък заедно със съпруга ми .
Талоните  за отстъпка са до 31 август.Мисля още през месец май да взема по една тениска и къси гащета на двете ми дъщери.А другите талони за отстъпка ще ги запазя за края на август месец .

# 491
  • Мнения: 46 562
Дрехите не трябва да са повредени, доколкото знам, а чисти и здрави.
Не. Само чисти. Може да не са здрави.

# 492
  • Мнения: 1 325
Следи го, от време на време връщат и пускат по 1 бройка от някой размер. Може да се окажеш късметлийка. Peace

А относно торбите, пред мен една жена носеше 3 и момичето на касата и каза, че няма как и 3-те да предаде. Но пък я прати на другата каса (на възрастните) и там без проблем си предаде и третата торба. Peace

# 493
  • Мнения: 173
nevituuu, благодаря ти за отговора!  newsm51

# 494
  • Мнения: 3 459
Дрехите никой не ми гледаше какви са или пък колко е пълна торбатата!
Това Мол Пловдив Simple Smile Занесох чанта непълна догоре.

Общи условия

Активация на акаунт