Пазаруване от H&M ➤ 4

  • 90 388
  • 749
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 46 587
В България нямат достатъчно силна конкуренция...
LC Waikiki и другите подобни по МОЛ-вете са същата работа, не им гледам имената, всичките са ми еднакви Laughing

# 466
  • София
  • Мнения: 19 402
Лидълските дрехи са нахвърляни както дойде, затова често се пренебрегват.
Но в интерес на истината - НМ имат по-добри памучни неща, много мекички и не се мачкат толкова.
Изобщо за дете НМ много ме кефи, за възрастни не винаги е моят стил.
Също в НМ чаршафите бяха много по-добри като материя (но не и десен) от Лидълските.

# 467
  • Мнения: 3 698
...
Изобщо за дете НМ много ме кефи, за възрастни не винаги е моят стил.
...
Да, същото мисля и аз, страхотни детски дрешки  Heart Eyes !

# 468
  • Мнения: 1 325
Та така...пас съм. Вече и не разглеждам. Сега разглеждам Зарата Mr. Green Там поне връщането е безплатно-тоест набутвам се 10 лв. само за доставка, а тук - доставка плюс връщане е повече от 10 лв.

Ако решиш да върнеш нещо ти възстановяват и доставката, а си удържат 4.90 за връщането. Така че се набутваш само с 5 лева. Peace

Аз съм пускала и поръчка за 1 потник, който ми излезе 6 лева. Mr. Green Но наистина не им струва толкова доставката и не съм съгласна и аз да печелят от нея. След като продават евтини дрехи, какъв е смисъла да си купя нещо за 7 лева и да дам още толкова за доставка? Naughty
Много дълга стана тая тема, всеки си има мнение. Аз не оставям никога 200-300 лева в магазин, най-много съм поръчвала за 50-60, но това си е мое виждане. Аз им се издразних, защото на онлайн магазинът им много разчитах да си купувам изгодни неща на намаление, на редовни цени от тях не пазарувам, просто няма сметка. Сега явно ще трябва да си чакам 2 пъти в годината сезонните им намаления... ooooh!

# 469
  • Мнения: 1 604
Има ли ограничение колко торби мога да върна в магазина? Че си поразчистих гардероба и събрах 3 броя.

# 470
  • Мнения: 319
Има ли ограничение колко торби мога да върна в магазина? Че си поразчистих гардероба и събрах 3 броя.
Май бяха 2 торби на човек на ден, за да получиш ваучери за отстъпка. Иначе колкото искаш  Simple Smile
Аз днес занесох една торба, не беше много пълна, но не са правили проблем (нали наскоро се дискутира колко големи трябва да са торбите).

# 471
  • Мнения: 19 053
А до кога са валидни ваучерите?

# 472
  • Мнения: 333
А до кога са валидни ваучерите?
До 31.08.2016

# 473
  • Мнения: 221
От есента купувам дрехи от ХМ за детето използвах точно БД като зарибявка.Преди съм взимала George, Waikiki и дрехите на Лидъл.На George са най-добри от трите според моето мнение, не го налагам.
Днес се разходихме в МОЛ-а, надникнахме в ХМ има 3 за 2 от базовите серии( плащаш само 2 продукта, безплатен е най-евтиния). Ние се сдобихме с две блузки с картинка и дълги ръкави от намалените за есента по 5 лв./бр.
Доволна  Laughing Така не ме бърка - хем разходка, хем далавера, но доставката не ме  устройва  Stop

# 474
  • Варна
  • Мнения: 1 579
От есента купувам дрехи от ХМ за детето използвах точно БД като зарибявка.Преди съм взимала George, Waikiki и дрехите на Лидъл.На George са най-добри от трите според моето мнение, не го налагам.
Днес се разходихме в МОЛ-а, надникнахме в ХМ има 3 за 2 от базовите серии( плащаш само 2 продукта, безплатен е най-евтиния). Ние се сдобихме с две блузки с картинка и дълги ръкави от намалените за есента по 5 лв./бр.
Доволна  Laughing Така не ме бърка - хем разходка, хем далавера, но доставката не ме  устройва  Stop

Аз пък минах през детската Зара и се прибрах с фанелки х 7.95 лв в прекрасни свежи ,ярки летни цветове ищампи.Също много доволна.

# 475
  • Мнения: 1 401
basmachi, в кой мол е това,
вчера имах път към София, минах през мола на Стамболийски, ами нямаше в тамошния Н&М никакви щендери с намаление, говора за момчета. Мернах само за момичета един щендер с надпис "от 10лв"

# 476
  • Мнения: 19 053

Мерси  Peace Утре ако не вали може да им занеса една торба

# 477
  • Мнения: 69 182
Да, на Зара детското е доста хубаво. От дрехите за големи не съм впечетлена, но детското е много хубаво Peace

# 478
  • Пловдив
  • Мнения: 14 772
basmachi, в кой мол е това,
...
В профила на Басмачи пише, че е в Пловдив, значи тук е молът. Wink
И аз мисля утре да отида с една торба дотам. Напълних всъщност две, но другата мисля да я пусна в една кутия на БЧК, която видях, че е поставена наскоро до Лидъл в Кичука.

# 479
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Магдена,
Скрит текст:
Къде точно е кутията? Редовно пазарувам от този Лидл, но не съм я забелязала.

Общи условия

Активация на акаунт