Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 22

  • 60 649
  • 768
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 244
 в Agropoli



и  4aaaak догодина

# 736
  • Мнения: 150
Още снимки от Агрополи
 

Май вече е време за нова темичка..  Peace

# 737
  • Мнения: 3 244
ха сега де, всеки ден нови справки - коя е вярна,  не знам

идва на "репетиция" на петия и последен сезон, за честта и уважението!
8 епизода в първото телевизионно абсолютна и в най-премиера време, през януари на canale5!

# 738
  • Мнения: 9 541
кмароо Hug, говори се за януари, но отново годината е пропусната Joy Joy Joy

# 739
  • Мнения: 3 244
ее "'дребна'' подробност сега


# 740
  • Мнения: 150
Ехее, много е хубав на последната снимка  Heart Eyes иначе за Честта, като наближи така предполагания март месец ще излезе новина за есента на 2017г., после 2018....и ето ти ги трите години през които е един сезон  Thinking Smile

# 741
  • Мнения: 3 244
ami той винаги е хубав


да припомня едно по старо пуловер4е

# 742
  • Мнения: 9 541
Ехее, много е хубав на последната снимка  Heart Eyes ....


Мдааа, много "младежки" го раздава, повлиян от любовта си към Адуа? newsm78

# 743
  • Мнения: 150
Лия както спомена, и на мен не ми харесват тия опити да се прави на 20-годишен с тези флешове, кичури..и аз мисля, че до някаква степен и Адуа му е повлияла  Thinking но като изключим това, пак си е красавец  Heart Eyes
Buona notte  Heart Eyes

+бонус  Smile Heart
Скрит текст:

# 744
  • Мнения: 1 499
Весело посрещане на 2017  Hug Лия  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes НЕ МЕ ЛИ ВИЖДАШ  newsm12 newsm51 Много се радвам , че все още поддържате темата  Heart Eyes  Гарко временно ми е на задна линия ....дано да ме разбере Joy Joy Joy

В БГ Мама се регистрирах , заради Чаатай Улусой и то след като почти година само четох за него  smile3506 . Сега има филм и аз го следя онлайн.....но  много ми липсва нашата си тема и страхотните момичета , които пишат тук  Hug Шатци  , Мария , Лия  и разбира се Кали , която ни  събра  Heart Eyes липсвате  ми  newsm51 newsm51 newsm51  Благодаря ви за преводите , за информацията и снимките , които слагате  bouquet

Beaty.MR добре дошла  Heart Eyes kmaroo Hug muci18 Hug Chicci  Hug

........знаете колко обичам Нито  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





# 745
  • Мнения: 9 541
Весело посрещане на 2017  Hug Лия  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes НЕ МЕ ЛИ ВИЖДАШ  newsm12 newsm51 

ддд123 Hug, колко се радвам, че писа, ако знаеш love001 И Шаци Hug писала love001, но аз сега виждам, търсейки защо не те виждам Shocked Rolling Eyes newsm78
Та къде да те видя, дружке?  Thinking Да те има в клипчето, по-долу? Heart Eyes

https://www.youtube.com/watch?v=YAws-cu116o

И аз да пожелая на всички ви весело посрещане на НГ, че ще се видим евентуално /ако има нова тема/ чак догодина bouquet

# 746
  • Мнения: 150
Здравейте, на мен не ми е много много до празнуване, но все пак влезнах във форума за да ви пожелая едно хубаво посрещане на Новата Година  Hug bouquet Само хубави емоции, нека всичко лошо остане в 2016 и дано ни зарадват с Честта през март  Grinning

gabrielgarko_official È stato un anno di nuove esperienze e forti emozioni.
In attesa del nuovo anno, auguro un buon 2017 a tutti! - Година на много преживявания и силни емоции.В очакване на новата година, пожелавам ви щастлива 2017-та на всички!

# 747
  • Мнения: 9 541


ЧНГ! Дано тази година донесе на всички здраве, щастие и късмет! Heart Eyes

# 748
  • Мнения: 150
Честита Нова Година!Нека я посрещнем с радост, да я изживем с любов и да я изпратим с успехи!!Нека новата година бъде по-добра и успешна от старата!!  Heart Eyes

# 749
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Aууууу, какво оживление е настанало в темата  newsm81 да не се срути балкона  Joy

А, да ви е честита Новата 2017годura newsm24

Имаме си ново попълнение  Hug Beauty.MR ДОБРЕ ДОШЛА  bouquet
А как се зарадвах като видях Шатци  Heart Eyes, Лиа Heart Eyes, Ддд Heart Eyes Липсвате ми Бе момичета  Hug
kmaroo Hug Муци Hug и на вас много  Hug Hug Hug


Общи условия

Активация на акаунт