ДОБРЕ ДОШЛИ, ДЕКЕМВРИЙСКИ МАМИ 2016!

  • 44 547
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 557
Здравейте и от мен. Аз бях днес на док. Имам си едно ембри, което е голямо 5.7мм и съм 5+3дни. Днес съм почивка и ще мързелувам в леглото. Blush
Термина ми е за 06.12.2016г,първа Б.

# 46
  • Мнения: 70
Аз си нося детенцето, имах прекрасна и лека бременост първият път, дано и сега да е така. Децата си искат своето...но са си тежки...Успех на всички!

# 47
  • Троян
  • Мнения: 68
Здравейте и от мен. Аз бях днес на док. Имам си едно ембри, което е голямо 5.7мм и съм 5+3дни. Днес съм почивка и ще мързелувам в леглото. Blush
Термина ми е за 06.12.2016г,първа Б.

Момичетааа, здравейте.. Вие как сте със симптомите, появяват ли се вече?? На мен до сега нищо ми нямаше, но сутринта леко ми се повдигаше, но без последствия  Grinning
Дано всички имаме леки и спокойни бременности  Praynig Hug
ДЕНИ с тебе май сме с един термин, поне според калкулаторите из интернет  Laughing

# 48
  • Мнения: 1 557
Viki91 значи ще се следим взаимно  Laughing Единствените симптоми са че имам болки в яйчниците, кръста и гърба като съм на работа. Уголемени цици и болки в тях. Нямам гадения и такива неща.

# 49
  • Троян
  • Мнения: 68
Момичета, вие на доктор ходихте ли вече? Аз смятам вторник или сряда, зависи каква смяна съм, да отида и да видим как са нещата  Wink

# 50
  • Мнения: 1 557
Аз да, още от първия ден закъснение. Имам проблем и затова се налага да ходя веднага след закъснение.

# 51
  • Мнения: 19
Здравейте  Simple Smile  Hug


 

Последна редакция: пн, 18 апр 2016, 14:07 от rossssss

# 52
  • Мнения: 2 663
Декемврийчета! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

Привет, момичета!
Бих искала да се присъединя към темичката Simple Smile

Малко за мен - на 33 съм ( чувствам се на не повече от 23  Mr. Green Crazy ) живея в Ню Йорк и това ще е третото ми детенце.Съвсем пресничка съм, 4 седмица, още не съм видяла плодно сакче, но и това ще стане  и юе се запознаем официално  Laughing Laughing Laughing
Имам син на 10 години и дъщеричка на 8

Нямах никакви симптоми освен пробождане ниско долу, 2 отрицателни теста удома и 2 положителни кръвни - чхк 199 и 250, бременност след спрян Ясмин преди месец и малко и 3 пъти само бебеправене на чужда земя - пътувам интензивно последния месец и не се задържам повече от няколко дни на едно място.

Прегръщам ви всички  Hug

# 53
  • Мнения: 1 557
Здравейте нови мамчета  Hug

# 54
  • Мнения: 2 224
Здрвейте мами и добре дошли на новите! In love, браво на теб, трето детенце! Много харесвам големите семейства.
При мен няма гадене, само пробождания ниско долу от време на време, неспокоен сън и болезнени гърди. Последното ме побърква. Вчера, обаче сякаш имах температура. Нито един от двата ел.термометъра не отчете (беше 36.6), но аз им нямам много доверие. Минаха ми студени тръпки през тялото и ми настръхна кожата. Дано не е симптом на някакъв проблем.  Confused
дени, честито за ембриончето. То не че от днес е в теб, но друго си е като го видиш.

Последна редакция: пт, 08 апр 2016, 21:29 от Anastasiya_S

# 55
  • Троян
  • Мнения: 68
In love with life,  rossssss добре дошли  Hug

Дени, на първия преглед, като е било само ден закъснение, успя ли да видиш нещо, как е точицата..Кога ти казаха да отидеш пак?

# 56
  • Мнения: 1 557
In love with life,  rossssss добре дошли  Hug

Дени, на първия преглед, като е било само ден закъснение, успя ли да видиш нещо, как е точицата..Кога ти казаха да отидеш пак?
Да, вижда се. Вчера пак бях при док и сме 5.7мм.

# 57
  • Мнения: 220
Първо, добре дошли нови, сладки мамчета!
Второ, нали ви казах, че ще ходя до доки другата седмица, но не би! Пусто нетърпение Отидох вчера. Имам си плодно сакче с ембрионче вътре, отговарящо на 5 г.с. и 6 дни. Малко повече отколкото е по термин, но това мисля не е лошо. Лошото е че се видя една киста на десния яйчник, която преди три месеца не бе там.  Както се казва, защо да ми е спокойно, като може да не е? Доки е спокойна и оптимистична и за нея, ама аз не съм. Не ми трябва точно сега киста. В същото време имам и гранулом на един зъб и ще се наложи лечението му. Звъннах на една много добра приятелка стоматолог - Майска мама 2013г. и тя ми даде картблатш да го лекувам - няма да се ползват упойки и арсен и това позволява лекуване. Даже тя каза задължително да го лекувам, защото това си е възпалителен процес, който ако не се овладее, може да доведе до сериозни последици. Но ми иде да си бия главата в стената, заради тези подробности, така да се каже.
Вики, да те пиша ли еднакъв термин с gEHu?

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 34
Здравейте мами. Да се представя, аз живея в Пловдив на 33 г. съм. Имам две момченца на 5 и на 2 години. На 01.04. трябваше да ми дойде, но вместо това си направих тест ( няколко теста) и те бяха положителни. В сряда бях на доктор и видяхме точицата. Беше много мъничка и каза да отида пак другата сряда. Сега съм изключително нетърпелива да чуя сърчицето. По мои изчисления днес би трябвало да съм 5+1 и термин 09.12. Но нека видим и доктора какво ще каже.

# 59
  • Троян
  • Мнения: 68
Тони, може да ме пишеш с термин 6.12 като дени, пък ще видим другата седмица какво ще каже док.  Wink

evjn316, добре дошла в нашите редици  Hug

Общи условия

Активация на акаунт