Домакини 55 / Слънцето се смее, безгрижно лято е!

  • 79 038
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 6 624
Здравейте,девойки млади! Hug
Онзи ден вечерта се прибрах.Още оправям и пера дрехи,то повечето са зимни.Много хубаво си изкарахме,посъбрах малко студ,който ще ми помогне да преживея лятото. Joy
Радвам се много за хубавите резултати на бебето на Ангелски. Heart Eyes
Смърфи,дръж се,градски! HugКато пием по една жива бира,ще ти оправим изследванията. Grinning
Сега нямам много време,че майка ми остана още една седмица.Няма спирка тая жена,направо ще ме умори.
Ма-ко,рибоците са супер!Ние хващахме сулка и щука,но аз наблегнах на барбекюто и финските пържолки.Само едно оплакване имам,то аз си го имам всяка година.Тия гадове заключват бирата в 9 часа. #2gunfire
Иначе предадох на дядо Коледа вашите желания,така че от здраве да не се отървете! Heart Eyes Hug
Много ми липсвахте.Там чат-пат хващах нет,но през телефона не мога да пиша.
Ще наваксам,обещавам!

# 676
  • Мнения: 644
Писе страшни неща твориш . Отваряй един магазин.
Златни ръце имаш.

# 677
  • Мнения: 1 826
Писе страшни неща твориш . Отваряй един магазин.
Златни ръце имаш.
Тити не ставам за търговец ама хич.Иначе плета за удоволствие и поне щерката ги носи нещата.Престраших се и за мен да си направя няколко неща.А за благотворителност ми доставя голямо удоволствие . Heart Eyes
Тая сутрин такъв ужасен сън сънувах,че скочих и вдигнах всички. ooooh!  Така се притесних ,че.... Размина ми се за сега.
Хайде понеже станах рано да ви почерпя по едно кафе за разсънване и успешен ден.

такава нежност получих сутринта като слязох в двора от моите маци. Heart Eyes
И малко витамини

Славе радвам се че си заредена с приятни емоции,всичко друго ще се нареди и вече по-често да си при нас.
Изчезвам да плета ,че масата вече е покрита с прежди.

# 678
  • Мнения: 2 169
Добро утро!
Веднага се нареждам на кафето на Писето, че пак съм недоспала. Снощи съм заспала с децата рано, после ставах и не можах да заспя веднага, и днес ми е едно...  Crazy Следобед сме на профилактичен преглед всички колеги (полага ни се всяка година, което е хубаво), и после мисля да се скатая да си почивам.
Славе, добре завърнала се  Hug
Смърфи, да оздравяваш!
Ма ко, чуден шаран, браво! Завидех, честно  Heart Eyes
Ейнджъл, много се радвам за резултатите на Малкия принц   Party
Писе, наистина са ти много хубави творенията, браво! Аз хич нямам усет за такива неща, много съм зле  Crazy

# 679
  • Мнения: 39 640
Писе, специално за теб! Семейна с 2 деца. Кака на 11 и син на 7 и половина. Аз- домакиня от почти 13 години. Надявам се скоро да мина в друга категория и да работя!
Славка, добре дошла! Пусни малко снимки! И ние да се поразхладим.
Смърфи, как са изследванията?

# 680
  • Мнения: 1 826
mariat   bouquet пожелавам скоро да започнеш работа!

Ние днес се разходихме,напазарихме малко за хапване ,щерката си хареса къси панталонки и една рокля. Laughing Пълних чушки и патладжан и после в кукъра ги метнах.Хапнахме и сега почивка ,гледам тв аз,щерката  и тя почивка днес,мм гледа филм.
Хайде я се явете бързо.
Вио да пишеш как са резултатите.Как е сестра ти? Thinking

# 681
  • при късмета
  • Мнения: 24 126
Днес не мога да се организирам. Сутринта докато се наканим да излезем, много напече и шефа се отказа. Хванах се да дооправя багажа и да сготвя. После захладня, но вече съвсем ни беше хванал мързела. Утре по задачи.
Вио, да кажеш резултатите. Те тези служебните малко ги претупват, но понякога има ефект от тях.
И на мен чушките утре са ми в списъка за пазар, но салата ще правя.
Рапорт даден

# 682
  • Мнения: 644
Писе с какво пълни патладжана ? В кукъра не съм се сещала да го направя.

# 683
  • Мнения: 1 826
Писе с какво пълни патладжана ? В кукъра не съм се сещала да го направя.

Ами по същия начин както и чушките-кайма ,ориз и подправки.Всичко сурово и в кукъра сложих.Патладжаните на две разрязах и от горе бяха.

# 684
  • Мнения: 2 169
Добро утро!
Писе, мерси за идеята, не съм се сещала за патладжани в кукъра  Hug
Ма ко, добре си ме прегледаха хората, ама аз не съм У ред  hahaha Сериозно - 2 кардиограми ми направиха, не им хареса нещо, и днес съм при личната да ги обсъдим нещата и да ме праща на кардиолог или на ендокринолог, ще видим. Старост - нерадост, какво да се прави.
Хубав ден на всички, аз се заравям в бумагите!

# 685
  • Мнения: 11 662

Добро утрооооо!
Писе невероятни неща правиш!!!
Славка  bouquet
Вио явно жегите и многото работа са те натиснали.
Ма ко оправи ли багажа най накрая - то дойде ред пак да го стягаш  hahaha
Аз направих една глупост - новата риза на малкия я цапнах в пералнята с другите нови дрехи и...едната пижама е пуснала и ризата не става... Вчера обикалях да търся нова - едва открих. Лято е и само летни неща има. Сега ще пера новата на ръка  hahaha
Усмихнат ден ви желая  Heart Eyes

# 686
  • при късмета
  • Мнения: 24 126
Добро утро!
Смейте се вие, ама какъв е зор да переш зимни неща у сред лято. Славе, кажи им. Успях да скъсам цели две въжета от простора  hahaha
Вио, какво ги притеснява докторите? Дано всичко е наред  Praynig
Калинче, ще пропуснем тази седмица. Малко почивка. За мен де, мъжа ми е на работа
И аз съм правила този номер с боядисването, много е гадно

Допивам си кафето и изчезвам по задачи. Хубав ден на всички  Hug

# 687
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
здрасти и от мен
няколко дни не мога да вляза в тоя форум , беше ограничен и нямах никакъв достъп ..бях го отписала хахах  ама днес вече е наред
при нас едни дъждове се заредиха , вече трети ден ..гахти лятото
ММ почна нова работа , сега вече пътува по 20-25 минути дотам и още не е свикнал , че с неговите 2 часа вика сега докато се кача в колата , то дошло време да слизам ххахха
уж има право на платен отпуск, но не вярвам , че ще може да го вземе след 1 месец работено време , а мен вече много ми се идва в Бг и почвам да се оглеждам за по евтини билети , да си дойда сама с детето , мерака е по силен от страха и притесненията
взехме вчера гумени ботушки и непромокаемо якенце за детето и след малко излизаме навън , че не се трае .. иска да бяга , да се катери ..пуу ако имах само половината от нейната енергия , къщата щеше да е изблизана отгоре до долу ..аааахха - ма пусто , мързела голям  Grinning Grinning

# 688
  • Мнения: 11 662
Ма ко най-гадното е, че в момента магазините са пълни изключително само с летни/плажни дрехи, а нямам време да поръчвам през нета - утре е прома. За мен това е проблема - не ме притеснява да обикалям и да избирам - обаче влизам в магазин, след магазин...и няма официална, едноцветна детска риза с дълъг ръкав. Първата я купих случайно в разпродажбата - беше една единствена, сега втората пак беше единствена за неговия номер....Както и да е - вече е изпрана /на ръка  Joy/, младежа е доволен, че ще ходи с папионка и всички сме щастливи.
Ровейки се в нета попаднах на една рецепта за шоколадова торта - страшно ни допадна и сега ще я правя за пореден път - търпи всякакви вариации за крем, вкл. сместа пекох във форма за мъфини - пак е страхотно. Ако ви се прави бърза, лесна, вкусна, с минимални продукти торта- свиркайте.
Отивам да правя винен кебап...
Мими идвайте насам бе - тук дъжд от една седмица няма  Joy

# 689
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
лейди - не нагоре , а още по надолу - Към Дувър обмисляме да се преместим след време , че там е доста по добре от нашия умрял град  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт