Овлажнителите за въздух

  • 3 593
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 559
Цитат на: Stani
Наистина ли е наложително ползването на този уред? Обикновения съд с вода не върши ли работа?

 при нас върши голяма работа с кърпите и чашите все бяха със сополи и голям рев падаше + физ. разтвор в нослетата ...

# 16
  • Мнения: 419
С две думи ме навихте, както се казва. Вчера си купих овлажнител, но сега идва въпроса :
 През цялото денонощие ли трябва да работи, като се роди бебо или само през ноща?

# 17
Az moiat go vkliuchvam samo prez noshtta....a moje bi triabva po cial den-neznam...neka drugite mami da kajat:)

# 18
  • Мнения: 470
И аз го включвам само през нощта, през деня проветрявам повечко. Моите хлапета не стоят на едно място, обикалят стаите. Ще се разоря ако трябва да взема овлажнител за всяка стая.

# 19
  • Мнения: 1 210
И аз вчера от работа в магазина директно. Взех този на Чико. Пуснах го през нощта и разликата беше осезаема. На минимална пара, носът ми на сутринта си беше наред. Доколкото усетих и Петър спа по-спокойно.
Но да ви кажа на сутринта се сетих да проверя колко ток харчи това чудо и се втрещих - 1700W. Ами че то отоплителната ни печка е 2000W. И като сметнеш по 8 -10 часа на ден ..... хванах се за главата.
Сега се чудя - сигурно това е мощността за "Пълна пара", а иначе да е по-малко (надявам се да е така). Ама пусто никъде не пише. При всички положения сметката за ток ще бъде изненада.

Stani, ти какъв купи?

# 20
  • Мнения: 419
И аз купих на Чико, нали съм си чичо Скруч, този беше най-евтин. Напълно споделям тревогите ти за мощността на уреда, никога не съм предполагала, че ще му е необходим такъв разход. Но в крайна сметка, по-важен е комфорта Wink
Определено вече не ми е суха лигавицата през нощта.

# 21
  • Мнения: 390
е добре де, ама не всички овлажнители имат такъв разход
аз като гледах тези на Уфеса разхода беше 700W (цената е около 70 - 80 лв)

# 22
  • тук-там
  • Мнения: 5 700
А знаете ли каква площ овлажняват? Мога ли да овлажнявам например две стаи (при отворени врати). И още нещо - овлажнителят на Чико безшумен ли е?

# 23
  • Русе
  • Мнения: 343
Намерих ОВЛАЖНИТЕЛ UFESA HF 6400 на страницата на "Технолукс"  -/ http://technolux.bg/offer.asp?group=15151&mark=22&id=915565/ - 75 лв. струва. Незнам обаче, дали за този модел става въпрос.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 343
Нещо не се отваря както трябва  Embarassed , но отляво, /където са изброени различните марки уреди/ като щракнете на Ufesa излизат всички продукти от марката.

# 25
  • Мнения: 390
mtz, на предната страница имаше линк за он-лайн покупка на Уфеса
а иначе съм ги виждала в Технополис?? май че?!

Общи условия

Активация на акаунт