Има ли някой преки впечатления от часовника за деца с GPS Myki?

  • 128 852
  • 494
  •   1
Отговори
# 390
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Пишете на спорта, отзивчиво са и може би ще знаят

# 391
  • Варна
  • Мнения: 144
Не разбрах! Може ли да малко подробности!
Благодаря

# 392
  • Мнения: 1 532
В приложението на часовника  Майки на телефона Ви ,има съпорт чат.
Там да пишете и да ги попитате.
Това има впредвид дамата.
Аз не мисля че са заключени към мобилните оператори,от който са закупени.

# 393
  • София
  • Мнения: 23 165
Ние ползваме купено от Теленор със сим карта от Виваком.

# 394
  • Мнения: 374
От кой модел на myki сте доволни?
и колко МВ са необходими?

# 395
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Преди 5 години купихме първият Myki Watch - преди месец-два, купихме поредния (за краха им са виновни изцяло децата, та не сме и търсили гаранция)..
Според мен, това е най-сполучливите модел.
В сайта пише, че 50 MB/месечно са достатъчни!

# 396
  • Мнения: 212
Здравейте. Взех на дъщеря ми Майки Джуниър. Да ви питам преди първо  трябва ли да е напълно заредена батерията? Вече час и нещо стои на зарядното и не иска да се включи. Нормално ли е? В действителност за сравнение на Майки тъч му трябва близо 2 часа за пълно зареждане, но след включване в зарядното поне се включва. На упътването пише преди първо ползване да се зареди напълно.

# 397
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
Звучи ми абсурдно. Нещо не е наред.

# 398
  • Мнения: 4 708
От кой модел на myki сте доволни?
и колко МВ са необходими?
Майки уоч, една учебна година нямаме проблем. С план джуниър от Теленор и никога не е надвишавала МВ или минути

# 399
  • Мнения: 198
Здравейте! Имате ли представа дали часовникът може да се ползва в чужбина с местна карта или е заключен по оператор? Взехме от А1, защото излизаше много изгодно, но в клона нямаха представа дали работи с само с тяхна карта или може и на друг оператор. Благодаря предварително!

# 400
  • София
  • Мнения: 9 534
Здравейте!
Някой имал ли е следния проблем с часовник Майки уоч: часовникът показва местонахождението на телефона с приложението, а не това на детето? Сързах се със съпорта и казаха, че не виждат наличие на проблем. Даже докато бях в контакт с тях на приложението виждах нахождението на детето. Щом приключихме разговора със съпорта, отново виждах моето местонахождение.

# 401
  • София
  • Мнения: 38
Здравейте! Купихме и ние Myki на дъщеря ни. До сега не сме се сблъсквали с тези модерни часовници Stuck Out Tongue Closed Eyes та тепърва ще го разучаваме. Ще се радвам на вашата помощ!
Бих искала да попитам дали ще е възможно сега да го ползва с една карта, а след известно време да я сменим с друга? Тъй като за сега мислим да е с предплатена, а по- натам да е на тарифен план.

# 402
  • София
  • Мнения: 9 534
На мен ми казаха, че е възможно - питах в А1, защото и аз так анаправих. Сега е на предплатена карта, а после като реша същият номер ще ми го прехвърлят на абонаментен план. Дори друг номер да решите да вземете, вярвам, че няма да е проблем.

# 403
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
Аз не виждам да има изискване с каква карта се ползва. Важното е да има Интернет за да локализира къде е устройството. Не са му необходими много МB, 50 МB вършат идеална работа. Лошото на предплатената карта е, че дори и да не ползвате е нужно да я презареждате на 2-3месеца.Няма полза от тази схема според мен.

# 404
  • София
  • Мнения: 9 534
С абонамента пък дори и да не ползваме трябва да плащаме всеки месец. Същата работа. Но абонамента ми е 12.99 лв, а картата зареждам с 8 лв.

Общи условия

Активация на акаунт