Има ли някой преки впечатления от часовника за деца с GPS Myki?

  • 128 813
  • 494
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 10 380
А какво значи това око горе до до 4Gто?

# 361
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 790
А какво значи това око горе до до 4Gто?
Simple Smile, това ми е от настройките на телефона - комфорт за очите

# 362
  • Мнения: 10 380
Благодаря 😁 не бях го виждала тоз символ, викам да няма общо с "проследяването".

# 363
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 790
Ха, ха, ти съвсем ме взе за шпионин
Stuck Out Tongue Winking Eye

# 364
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Странно, аз такава нотичка нямам Rolling Eyes
Безшумния режим го включвам през настройките "режим не безпокойте" се води.


И да похвала съпорта - от няколко дни нещо се прецака часовника - дъщеря ми би чува, ние нея - не. Писах в приложението и се разбрахме, да го изпратя за ремонт. За пореден път ме радват много Heart
Не е гаранционен часовника, та ще видя колко ще излезе ремонта, но определено се издигнаха в очите ми, за пореден път

Последна редакция: чт, 17 сеп 2020, 08:28 от sweet_maniche

# 365
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 790
Странно, аз такава биричка нямам Rolling Eyes
Безшумния режим го включвам през настройките "режим не безпокойте" се води.


И да похвала съпорта - от няколко дни нещо се прецака часовника - дъщеря ми би чува, ние нея - не. Писах в приложението и се разбрахме, да го изпратя за ремонт. За пореден път ме радват много Heart
Не е гаранционен часовника, та ще видя колко ще излезе ремонта, но определено се издигнаха в очите ми, за пореден път
Тук както сте показали има само една опция, а по начина, който аз съм скрийншотнала са 4 мисля. Звук, звук и вибрация, само вибрация и без звук. Ние сме със Тъч-а, но мисля, че това не би трябвало да е от значение защото приложението е едно и също.

# 366
  • Мнения: 24
Здравейте. Ако се купи втора употреба часовник Майки как мога да го регистрирам? Доколкото прочетох ми трябва ID на часовника, а кутия липсва.Може ли стария собственик на телефона да има още някакъв контрол на него?

# 367
  • Мнения: 1 532
И при мен я няма тази нотичка .
Там ми стои един часовник, когато не е сложен на китката,а когато е сложен в него поле няма нищо.
А като активирам режим не безпокойте избирам дните и интервала и пак си звъни..

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Може би е от модела на часовника. Дъщеря ми е с Уоч и нотичка няма

# 369
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 790
Здравейте. Ако се купи втора употреба часовник Майки как мога да го регистрирам? Доколкото прочетох ми трябва ID на часовника, а кутия липсва.Може ли стария собственик на телефона да има още някакъв контрол на него?
ID трябва за регистрация. Незнам начин да се прескочи тази опция.

# 370
  • Мнения: 1 532
Може би е от модела на часовника. Дъщеря ми е с Уоч и нотичка няма
И ние сме с такъв и няма нота.
А като активирате режим не безпокойте ,звъни ли пак?
Или  неможете да се свържете ?
При нас пак си звъни.

# 371
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Може да се обаждане, ни няма звук

# 372
  • Мнения: 1 778
Здравейте. Ако се купи втора употреба часовник Майки как мога да го регистрирам? Доколкото прочетох ми трябва ID на часовника, а кутия липсва.Може ли стария собственик на телефона да има още някакъв контрол на него?
Свържете се със съпорта да ви обяснят

# 373
  • Мнения: 4 708
Здравейте. Ако се купи втора употреба часовник Майки как мога да го регистрирам? Доколкото прочетох ми трябва ID на часовника, а кутия липсва.Може ли стария собственик на телефона да има още някакъв контрол на него?
Вижте в самият часовник дали няма I'd номер.
Аз имам друг въпрос как следите оставащите Mb, като за да се регистрирам в страницата на Теленор иска да потвърдя с sms, но часовника не получава смс-и, а картата не съвпада с тази на моят телефон за да я вкарам временно там

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Направих регистрация като сложих картата в друг апарат. След като потвърдих, си я върнах пак в часовника.

Относно втора употреба часовник - първият ползвател трябва да си е изтрил регистрацията, за да можете да го регистрирате вие - не го ли няправи, няма как да регистрирате втори път същия часовник.

ID мисля че се виждаше именно във вече създадения профил.

Общи условия

Активация на акаунт