Има ли такива дребни и беззъби като моето?

  • 1 038
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 559
На нашия тати първият му зъб е поникнал на 1г и 3м, така че не се притеснявай за зъбите.

# 16
  • тук-там
  • Мнения: 5 698
А мойта като на година беше с 20 на брой зъбчета (всичките до едно), я елате да видите, как ги мием сега. Гоня я из цялата къща с четката за зъби. Очаквам на 3 години да е с кариеси  Sad. Я се кефете на беззъбите сладури и си свиркайте!

# 17
  • София
  • Мнения: 39 761
Имало е - аз. Първият зъб ми е избил на 16месечна възраст. Мама се е била побъркала, ама ето на имам си всичките на брой зъби в устата Simple Smile

# 18
 LaughingРазвеселихте ме с постингите си и ме успокоихте, разбира се.Ама така е , като все се намери някой да сравни детето ти с друго...та аз вече взех да се побърквам с това хранене, все си мисля, че не правя нещо както трябва.Благодаря, че споделихте! Heart Eyes

# 19
  • Ruse
  • Мнения: 390
моята беба е на почти 6 месеца и е 6 и 200 и 66 сантиметра и невиждам как към 8-ми месец ще бъде колкото вас(8 килограма)А за зъбите за сега нема изгледи .На моя позната детето се сдоби със зъб4е на 1 година и 1 месец

# 20
  • Мнения: 2 220
Синът ми е на 9 месеца и е 8кг. и малко, и сигурно най-най-много 70 см. (другата седмица сме на консултация). Все още няма зъби.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Нисичко е и мойто- 68 см, 8,500 кг. 3 зъба Simple Smile
Ма не ми пука, аз съм доста дребна, на кого да прилича....

# 22
  • Мнения: 3 537
На 10 месеца беше 7,950 кг и 67 см
Сега е на 1г и 7 мес и е 9 кг и нещо и 77 см някъде
От дребната порода сме,ама и двамата с мъжа ми не сме голями,аз съм 158 а той 170 ,така,че...
Иначе зъбчето първото на 7 месеца изкара

# 23
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
И ние си нямаме още зъбче, но хич не ми дреме.По- късно по добре, тъкмо няма да ми хапе цицата Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 878
Има имаааа  Laughing ей до нас на съседчето майка му беше откачила  Crazy - на 11 месеца изкара първо зъбче. И наистина няма човек без зъби  Mr. Green така че радвай се че още не те хапят, че скоро и това ще стане..........и да се похвалиш

# 25
  • Мнения: 45
На синчето му поникна първо зъбче на 9 месеца. Не е бил дребен нито слабичък. Вече е на почти 7 години и е имал само един кариес до сега.

Общи условия

Активация на акаунт