Ето идва тя- Ноемврийската мечта !!!

  • 41 026
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Рим
  • Мнения: 182
Мъ℘♥Мяɣ, ех значи... Sad  Имах надежда за теб!

Радвам се, че реагираш философски и не се отчайваш! Пожелавам ти скоро да се похвалиш пак!  Hug

# 46
  • Мнения: 466
Поли, мерси. На дуфастон съм 2*1 а док каза сега и на обед да взема, ношпа 3*1. Като чух док се поуспокоих, но да видя довечера зрънчо че е ок и ще мирясам

# 47
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 848
Мър мяу, имаш и моята подкрепа. Поздравявам те за реакцията ти. Пожелавам ти да се включиш я в янурската, я във февруарската тема и да не забравиш да минеш и от тук да ни се похвалиш.  Hug

# 48
  • Мнения: 354
Мър Мяу- браво на теб! Очевидно си борец и се надявам скоро нещата да се наредят по най- добрия начин Hug

# 49
  • Мнения: 126
Здравейте момичета!С термин 2 ноември съм.Ще ми бъде интересно да се включа макар и по-късно Grinning

# 50
  • Мнения: 1 174
Мър Мяу - радвам се, че си такъв оптимист и не се сриваш. Ще ни милпсваш в компанята, очакваме да споделиш с нас за напред, когато има хубава новина.

Annnnni - боли ме  кръста, особено вечер, ако през деня съм се натоварила много.

Jojojo Благодаря, след час ще тръгваме към Щерев и честно казано сърцето ми е в петите, какво ще видим или по-скоро колко ще видим.

aaangelaa - Мустела на една идея по-ниска цена, копувам от enzo.bg, както и нещата на топфер, които ползвам за малкия.


 

# 51
  • Мнения: 473
Мъ℘♥Мяɣ много съжалявам. Дано нещата от тук нататък се наредят така както искаш.  Hug

Turanga Leela и аз не знам какво се случи, но може модератора, който даде линк към новата тема да е изтрил коментарите.   Thinking

Enjoy стискам палци всичко да е наред.  fingerscrossed


aaangelaa
и ти ли имаш алергия към студа? Гадно е наистина. Аз сутрин лятото също се обривам. Прави се тест за да се види в рамките на каква Т се проявява. При мен този тест не се осъществи. Аз имам и други кожни проблеми и ми правиха биопсия заради тях и алергията някак остана на заден план. За псориасиса ми изписаха някакъв спрей (кортикостероиден). Аз като прочетох, че е такъв го прибрах в шкафа и така си седи. Тези вещества могат да се натрупат в организма и дори и да спрем да ги използваме при бременност, могат да окажат влияние на развитието на бебето. Не се мажа с нищо. Псориасиса ми се проявява на лицето и една малка зона на гърба. Лицето си го чистя два пъти на ден с мицерална вода, а гърба с нищо. Лятото проблема на гърба изчезва, така че горе долу нещата са под контрол и без химии. Алергията към студа се разрешава с по-дебели дрехи, а лятото ако ходя на басейн и море пия антихистаминикос (не знам как ги водят в БГ) 1 час преди това и нямам проблеми.

За мазането на корема против стрии, още в първата темичка бях препоръчала шипково масло. Бих препоръчала на този етап да обръщате и внимание на гърдите. При мен много рано се нацепиха, а корема чак в 8-мия месец.


Emi-ly добре дошла. Лека бременност и щаслив финал!  Hug


Amaebg чакаме новини. fingerscrossed


Момичета, днес ще редактирам списъка. Ако някоя иска да я добавя да ми пише.  Simple Smile


# 52
  • Мнения: 40
е нееееее Simple Smile Много сте приказливи! Тъкмо наваксах със старата тема и тръгвам да пиша и заключена! Идвам в новата и вече 4 страници изписани Simple Smile Човек да не ви изтърве за ден два Simple Smile

Лара, много ти благодарим за темата. Отново спасяваш положението  bouquet

Мъ℘♥Мяɣ много съжалявам. наистина е Божа работа. стискам палци за напред всичко да е наред.

за дебелеенето...издула съм се като плондер...нищо не ми става! постоянно ми е лошо :/
Криси ще пробвам това с лимона. сега пия една лимонада с мента, тя помага малко и временно Sad

Относно изследванията, и на мен докторката нищо не ми е казала още. На 22ри съм на преглед, тогава ще съм в 10 г.с. и се надявам да ми даде повече яснота.

Хубав ден!  Hug

# 53
  • Мнения: 3 126
Момичета, да разведря малко обстановката!
Четох някъде, че можело да се познае пола на бебето по сърдечният ритъм.
Ако е между 120 и 140 у/м ще е момче
Ако е над 140 у/м ще е момиче
Някой да знае нещо по въпроса?

# 54
  • Мнения: 144
Мъ℘♥Мяɣ много съжалявам. Дано нещата от тук нататък се наредят така както искаш.  Hug

Turanga Leela и аз не знам какво се случи, но може модератора, който даде линк към новата тема да е изтрил коментарите.   Thinking

Enjoy стискам палци всичко да е наред.  fingerscrossed


aaangelaa
и ти ли имаш алергия към студа? Гадно е наистина. Аз сутрин лятото също се обривам. Прави се тест за да се види в рамките на каква Т се проявява. При мен този тест не се осъществи. Аз имам и други кожни проблеми и ми правиха биопсия заради тях и алергията някак остана на заден план. За псориасиса ми изписаха някакъв спрей (кортикостероиден). Аз като прочетох, че е такъв го прибрах в шкафа и така си седи. Тези вещества могат да се натрупат в организма и дори и да спрем да ги използваме при бременност, могат да окажат влияние на развитието на бебето. Не се мажа с нищо. Псориасиса ми се проявява на лицето и една малка зона на гърба. Лицето си го чистя два пъти на ден с мицерална вода, а гърба с нищо. Лятото проблема на гърба изчезва, така че горе долу нещата са под контрол и без химии. Алергията към студа се разрешава с по-дебели дрехи, а лятото ако ходя на басейн и море пия антихистаминикос (не знам как ги водят в БГ) 1 час преди това и нямам проблеми.

За мазането на корема против стрии, още в първата темичка бях препоръчала шипково масло. Бих препоръчала на този етап да обръщате и внимание на гърдите. При мен много рано се нацепиха, а корема чак в 8-мия месец.


Emi-ly добре дошла. Лека бременност и щаслив финал!  Hug


Amaebg чакаме новини. fingerscrossed


Момичета, днес ще редактирам списъка. Ако някоя иска да я добавя да ми пише.  Simple Smile




Да, Lara, алергия към студа и атопична кожа, никога не съм използвала кортикостероидни препарати, но от всичко изпробвано, само дерматологичната козметика помага, лятото отново Euserin 50+ и съм безпроблем. Лосиона за тяло, който е с 15% Уреа е много тегав за лятото, защото остава филър над кожата, не е мазен, но се усеща, не попива в дрехите, но е голямо спасение. Лицето д-р Тайс Нахткерцен-опитай, няма да ти навреди със сигурност.

Относно Мустела в България има 2-3 оторизирани дистрибутора, на мен ми пращат от Англия и Франция, не съм доволна от ензо въобще, има голяма разлика в качеството, но това е мое мнение и наблюдение , не ангажирам никой с него  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 354
Aaangelaa, маслото от шипки на коя марка е?  Rolling Eyes
Аз май няма да мога да понеса повече какаовото- колкото и да го харесвам  момента миризмата му ме побърква  Crazy и сега си търся друго мазило...

# 56
  • Мнения: 473
Лицето д-р Тайс Нахткерцен-опитай, няма да ти навреди със сигурност.

Прочетох описанието, добре звучи, може по-нататък да го пробвам, ако го има тук разбира се.

Andi Polo добре дошла и на теб.  Hug

# 57
  • Мнения: 691
Aaangelaa, маслото от шипки на коя марка е?  Rolling Eyes
Аз май няма да мога да понеса повече какаовото- колкото и да го харесвам  момента миризмата му ме побърква  Crazy и сега си търся друго мазило...

Аргановото също е много хубаво и няма странен мирис.

# 58
  • Мнения: 126
Момичета,нека споделя моите мъки.Преди да резбера,че съм бременна бях болна и пих доста лекарства.Когато разбрах вместо да се зарадвам изпаднах в ужас.Вече съм по-спокойна.Всички ми казват да не го мисля,ноооо аз не спирам.Вие какво мислите по въпроса?Някой от Вас да е пил антибиотик в ранна бременност?

# 59
  • Мнения: 691
Според мен не се филмирай предварително.
Отиди на преглед и говори с лекаря си първо.
Твоя АГ най-добре ще каже.

Общи условия

Активация на акаунт